[quote name='katimal'][B]Słuchajcie! Wszystkie psiunki w nowych domkach![/B] mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok. Wygląda, że dobrze trafiły... i wszystkie w Toruniu lub okolicy, więc można je odwiedzać ;)) wszystkim dziekujęmy za pomoc...[/quote]
Super !!!! :multi: :multi: :multi: