Jump to content
Dogomania

nika28

Members
  • Posts

    11499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nika28

  1. :crazyeye: Super ! :loveu:
  2. [quote name='ElzaMilicz']Jutro zrobię suńce nowe zdjęcia. :)[/quote] Czekamy na fotki :razz:
  3. [quote name='Miśka84']Domku gdzie jesteś???[/quote] Ehhh... Właśnie :shake:
  4. Przypominamy się !
  5. Trzymam !!! Najmocniej jak mogę... :thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:
  6. Na górę Owcaaa !!! :lol:
  7. Na górę Dzikusek ! :-( [SIZE=1]Zima się zbliża...[/SIZE]
  8. [quote name='karoluch']moim zdaniem schronisko odpada :shake: przepełnienie jest straszne, [B]psy się zagryzają[/B].[/quote] Moim zdaniem też odpada :-(. W jednym boksie siedzi przynajmniej 12 psów... Kilka razy byłam i widzialam jak psy się gryzą...
  9. Na górę !!! Błagamy o[SIZE=4][COLOR=red][B] DT [/B][SIZE=2][COLOR=black]!!! :modla::modla::modla::modla::modla:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
  10. [quote name='katimal'][B]Słuchajcie! Wszystkie psiunki w nowych domkach![/B] mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok. Wygląda, że dobrze trafiły... i wszystkie w Toruniu lub okolicy, więc można je odwiedzać ;)) wszystkim dziekujęmy za pomoc...[/quote] Super !!!! :multi: :multi: :multi:
  11. Hop...............
  12. Na górę maluchy ! :lol:
  13. Zrobiłam ;)
  14. [quote name='Asta17']Kto pomoże w ogłoszeniach?[/quote] Ja mogę zrobić ale.gratkę :roll:
  15. [quote name='aganela']Co z suńką???????????[/quote] :???::???::???:
  16. Śliczne... Ja myślę że nawet tymczas byłby potrzebny...:shake: Jest tak zimno...
  17. Jeszcze raz pokaż się na pierwszej !
  18. Hop Kama, niech Cię wszyscy zobaczą !
×
×
  • Create New...