Jump to content
Dogomania

nika28

Members
  • Posts

    11499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nika28

  1. I ma taką krótką sierść...:placz:
  2. [quote name='wiesia.p']Luka - od razu do sterylki bo inaczej nie dasz rady.[B]Ja coś wiem na ten temat[/B].Narazie kici, kici i za chwilkę masz 13 sztuk[/quote] Zapewniam Cię że luka też wie ;). Luka szukacie dla tej kici tymczasu ?
  3. Hop Miki.........:roll:
  4. Tak, trzeba zrobić dobre, ładne zdjęcia i dużo ogloszeń zrobić. Kingas, masz możliwość zrobienia lepszych fotek ? :roll:
  5. Na pierwszą ślicznotko :shake:
  6. Hop na górę Sasanka !
  7. Jaka śliczna :placz: Aż serce boli... Jakbym tylko mogła... :shake:
  8. [quote name='luka1']ciekawe dlaczego ją oddali, wiele razy zastanawiam się...[/quote] Ja też się zastanawiam...:shake:
  9. [quote name='luka1']to nie pierwsza zima Wiki w schronisku - przywykła[/quote] Ehhhh......:shake:
  10. Hop na pierwszą Nuka !
  11. No to musimy poszukać tymczasu dla maluchów. Nikt nie weźmie psa z ulicy ( przynajmniej ja mam takie doświadczenie )...
  12. [quote name='luka1']a jak nie ma trzydziestu to się dorobi :evil_lol:[/quote] Ha ha ha :eviltong:
  13. [quote name='luka1']z takim psem u boku można być bezpiecznym[/quote] No...On jest taki piękny i dostojny...Ale dlaczego nikt go jeszcze nie przygarnął :shake:
  14. [quote name='luka1']nikt nie pyta, nawet przez pomyłkę, a to taki dobry psina.[/quote] :placz: :placz: :placz:
  15. [quote name='kasia14']Piesek, mix terrierka, ok. 3 miesięcy, będzie małym psem [IMG]http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/display/2026a.jpg.jpg[/IMG][/quote] Zakochałam się :loveu: :loveu: :loveu:
  16. Na specer ! :painting:
  17. No to Pajduś na górę prosić o domek ! :roll:
  18. Hop na górę Lola ! :loveu:
  19. [B]Cameo[/B], co u Kredki ? :razz:
  20. Kingas, odezwij się... Mam nadzieję że szczeniaki już u Ciebie ? :-(
×
×
  • Create New...