Jump to content
Dogomania

nika28

Members
  • Posts

    11499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nika28

  1. [quote name='Wet-siostra']Co słychać u ślicznej Trójłapki?[/quote] A właśnie ? :roll: Wszyscy o niej zapomnieli :placz:
  2. Na górę maluchy !!! mają jakieś imiona ??? :roll:
  3. Ale fajnie !!! :multi: :multi: Zmiań tytuł wątku...:roll:
  4. Na górę maluchy !!! Musicie znaleść domki przed gwiazdką !!! :-(
  5. [quote name='nika28'] Zrobię jej alegratkę :roll:[/quote] Tylko podaj namiary...
  6. Śliczna buraska :loveu: :loveu: :loveu: Zrobię jej alegratkę :roll:
  7. [quote name='agusiazet']Co z malutką???[/quote] Też chcę wiedzieć...:roll:
  8. Na pierwszą Tagusiu !
  9. Pokaż się na pierwszej ślicznoto ! :cool1: Jak ona ma na imię, bo ja nie mogę znaleść ? :oops: ?
  10. Jaki śliczny kociuś ! W jakim wieku ? :roll:
  11. Dlaczego taki piękny pies musi siedzieć w schronie ??? :placz:
  12. Kto pokocha Sprajta ??? :-(
  13. Na górę malutka ! Nie możesz spędzić zimy w schronie :shake:
  14. Na pierwszą Lalunka !....
  15. Śliczna...Mam nadzieję że uda się ją zlapać...
  16. [quote name='aganela'] !!!troszeńku przypomina basenjego?[/quote] No może :roll: Ja tam się nie znam :oops: Na górę piesku :placz:
  17. Jaka ona śliczna i malutka...napewno jej zimno :placz: :placz: :placz:
  18. Pokaż się na pierwszej Sara !
  19. Nuka na nocny spacerek ! :painting:
  20. Ale piękna :loveu: :loveu: :loveu: Na górę Laluna !
  21. Na górę Dżery. Nie możesz spędzić zimy w schronie ! :roll:
  22. [quote name='Ziutka']zajrzyj do nas w wolnej chwili :cool3:[/quote] Dobra :lol:
  23. A ja dopiero teraz trafiłam na jej wątek :oops: :oops: :oops: Narazie podnoszę !
×
×
  • Create New...