Jump to content
Dogomania

nika28

Members
  • Posts

    11499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nika28

  1. Na górę Kaśka ! Niech ją ktoś w końcu przygarnie !!! :modla:Ona w zimę zamarźnie, ma taką krótką sierść :placz:
  2. Kazałam koleżance zadzwonić do tych ludzi co go mają (koleżanka ich zna, ja nie). Powiedzieli że przeniosą psa do PIWNICY :shake:. No ale tam jest trochę cieplej. Chociaż nie stoi na łańcuchu w śniegu :-(.
  3. Na górę Franuś ! :-(
  4. [quote name='Ziutka']U nas od wieczora pada śnieg...i pada i zimno okropnie :shake:[/quote] A ta bida w schronie siedzi...:placz:
  5. Bidulek...Tyle w schronie...Dlaczego nikt go nie chce ??? :-(
  6. Biedny Amiś :placz: Na górę piesku !!!
  7. [quote name='Ziutka']Oby to nie trwało za długo :shake:[/quote] Mam nadzieję że nie będzie...
  8. [quote name='Ziutka']Być może mam dla maluszka domek...:cool3:[/quote] Trzymam kciuki !!! :thumbs:
  9. Dowiedziałam się że CZASEM jest spuszczany z tego łańcucha :cool1:. Czasem...:shake:
  10. [quote name='paros'][B]sunia w poniedziałek pojedzie do domku[/B] :multi:[/quote] Wspaniałe wieści !!! Bardzo się cieszę ! :multi: :multi: :multi:
  11. Ale super że maluchy już w domkach !!!:multi: :multi: :multi:
  12. [quote name='Ziutka'] A wiesz, że mamy też w schronisku od niedawna (bodajże 2 tygodnie) [B]podhalana :placz: [/B]tylko jeszcze nie mamy fotek i nie ma wątku :shake:[/quote] To jak będziecie miały już foty, to do mnie PW napisz, ok ?
  13. Pokaż się na pierwszej Weguś !
  14. Hop na górę Sonia !!!
  15. Wyadoptuje jeszcze kilka kotków i go wezmę...a jak nie ja to go wepchnę gdzieś na DT...Nie no nie mogę o nim przestać myśleć :placz:
  16. Pokaż się na górze Kama !
  17. Misiek się przypomina !!! Tak już zimno :placz:
×
×
  • Create New...