Jump to content
Dogomania

nika28

Members
  • Posts

    11499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nika28

  1. Problem jest chyba w tym że on jest taki duży... Nikt nie weźmie takiego psa do bloku :shake:
  2. Co u psiaka ?
  3. Ja też trzymam, najmocniej jak mogę :thumbs:
  4. Ona ma jakieś ogłoszenia ? :roll:
  5. Jeszcze raz na górę !
  6. Córuniu, musisz znaleść domek przed zimą ! :-(
  7. Na górę Miszek ! :loveu:
  8. [quote name='BUDRYSEK'][B]Dzwoniła zainetersowana pani[/B] spod Wrocławia-szukamy kogos na wizyte teraz wyjedza na 2 tyg. w tym czasie i tak bedzie sterylka będzie u mnie-1 kot więcej juz nie zrobi mi różnicy :lol:[/quote] Skąd, z alegratki ? :roll: No i kicia nie musiała długo czekać :lol:.
  9. Jeszcze raz na górze pokaż się Maja ! :-(
  10. Chwilkę mnie na wątku nie było, a tu już aż dwa tymczasy :crazyeye:
  11. Też mogę tylko podnieść :-(. Czekamy na zdjęcia.....
  12. [quote name='Bazyliah']Dixi w nowym domku :multi:[/quote] Super !!! :multi:
  13. [quote name='peate']w górę malutki![/quote] I jeszcze raz !
  14. [quote name='zonia'][B]TUF WCZORAJ POJECHAŁ DO DOMU[/B]!!!!!!!!!!!!![/quote] Nie wierzę !!! :crazyeye: Jak ja się cieszę !!!!!! :multi: :multi: :multi: :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
  15. Ale super wieści ! :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
  16. Na górę Czarnulka ! :shake:
  17. [quote name='zonia']Niunia wczoraj pojechała do domku:lol:[/quote] Wspaniała wiadomość ! :multi: :multi: :multi:
×
×
  • Create New...