-
Posts
5088 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Linssi
-
Tim jest juz ogloszony...mam nadzieje, ze ktos sie odezwie... zaraz zrobie jeszcze Allegro
-
[quote name='beka']A czemu? Coś z nim nie tak? jaki jest do innych zwierząt?[/quote] Beka, Erka pisala o Timie wczoraj ;) [quote name='erka'] Musimy znowu szukać domu dla Tima, niestety nie może zostać u pani, która go przygarnęła. Nie został zaakceptowany przez 4 jej psy. On chce się z nimi bawić, ale wtedy atakuje go owczarek niemiecki, a reszta sie dołącza. W dodatku okazuje się, że Tim poluje na kurki ozdobne, które hodują gospodarze:diabloti:. W związku z tym Tim musi być przywiązany na łańcuchu, a wiadomo ,czym to jest dla tak energicznego psa. Trzeba szukać mu domu bez kur:cool3:.[/quote]
-
Jutro zrobie ogloszenia dla Tima... koncza sie wakacje...moze rusza wreszcie adopcje...:roll:
-
pozostale ogloszenia juz potwierdzone... krakusik wroclawiak warsza pineska ogloszenia drobne warszawa [url=http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczeni-ta-Czemu-foksterier-mieszka-na-ulicy-W0QQAdIdZ145380036]Czemu foksterier mieszka na ulicy? - Psy, Szczeniaki, Pieski, Psiaki, Psy Rasowe - Gumtree Warszawa[/url]
-
ogloszenia: [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/psy/teriery/foksteriery/showAdvert3324378.html[/URL] [URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=43975"]Kupię Psa - Giełda zwierząt domowych :: Szczegóły ogłoszenia[/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/id135305.html"]Cudowny Foksik czeka na ulicy! / Psy > Foksteriery[/URL] [URL="http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczeni-ta-Cudowny-Foksik-czeka-na-Ciebie-na-ulicy-W0QQAdIdZ145379568"]Cudowny Foksik czeka na Ciebie na ulicy! - Psy, Szczeniaki, Pieski, Psiaki, Psy Rasowe - Gumtree Wrocław[/URL] [URL="http://www.kokosy.pl/ogloszenie/50187"]Dlaczego foksterier mieszka na ulicy? - Kokosy, darmowe ogłoszenia drobne[/URL] [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2057215_dlaczego_foksterier_mieszka_na_ulicy.html"]Dlaczego foksterier mieszka na ulicy???[/URL] kolejnych 5 czy 6 musze potwierdzic...ale to jak wroce do domu, bo w pracy nie mam dostepu do prywatnego maila ;)
-
[B]UWAGA! [/B] Na czarnych kwiatkach pojawila sie informacja o dziwnym facecie szukajacym psa do adopcji! Jasza pisala: [QUOTE]To ja dodam coś takiego: Pan w średnim wieku, starszawy, z BIELSKA. Mieszka w wolnostojącym domu i szuka młodego ( do roku) psa w typie ON-ka. Dla żony na prezent urodzinowy. I podobno wyjeżdża do Anglii na kontrakt trzyletni. Po dłuższej rozmowie staje się dziwny i okazuje się, że pies ma współżyć z żoną pod jego nieobecność.:angryy: Numer telefonu zastrzeżony. Wcześniej dzwonił od znajomego, ale numer podobno grzecznościowy. Niewiele więcej mogę powiedzieć. [/QUOTE] a potem jeszcze: [QUOTE]To nie żart. Na dodatek facet sprawia wrażenie bardzo kulturalnego... Rozmawiał zresztą najpierw z inną osobą z Dogo i ta osoba miała na początku o nim jak najlepsze wrażenie. Podobnie jak ja Pan pięknie się wysławia. Jest miły. Taki " starej daty " dżentelmen. Niewiele więcej mogę dodać. Telefon jego kolegi z którego dzwonił za pierwszym razem 505 163 72.... [/QUOTE] Absolutnie nie mozna mu dawac zadnego psa :shake: Jestem w szoku
-
[B]UWAGA! [/B] Na czarnych kwiatkach pojawila sie informacja o dziwnym facecie szukajacym psa do adopcji! Jasza pisala: [QUOTE]To ja dodam coś takiego: Pan w średnim wieku, starszawy, z BIELSKA. Mieszka w wolnostojącym domu i szuka młodego ( do roku) psa w typie ON-ka. Dla żony na prezent urodzinowy. I podobno wyjeżdża do Anglii na kontrakt trzyletni. Po dłuższej rozmowie staje się dziwny i okazuje się, że pies ma współżyć z żoną pod jego nieobecność.:angryy: Numer telefonu zastrzeżony. Wcześniej dzwonił od znajomego, ale numer podobno grzecznościowy. Niewiele więcej mogę powiedzieć. [/QUOTE] a potem jeszcze: [QUOTE]To nie żart. Na dodatek facet sprawia wrażenie bardzo kulturalnego... Rozmawiał zresztą najpierw z inną osobą z Dogo i ta osoba miała na początku o nim jak najlepsze wrażenie. Podobnie jak ja Pan pięknie się wysławia. Jest miły. Taki " starej daty " dżentelmen. Niewiele więcej mogę dodać. Telefon jego kolegi z którego dzwonił za pierwszym razem 505 163 72.... [/QUOTE] Absolutnie nie mozna mu dawac zadnego psa :shake: Jestem w szoku :shake:
-
Czarno, buro i wcale nie ponuro ;) - Mutinho i Birma, galeryjka.
Linssi replied to brjagata's topic in Foto Blogi
Ale swietne zdjecia!! :placz: Birmulec hasal jak szalony :evil_lol:Tez bym chciala umiec jezdzic konno...ehhhh :roll: -
Witamy sie!! [URL]http://img301.imageshack.us/img301/6923/lipiec008.jpg[/URL] <---- miziance prosze dla tej slicznotki :loveu: ciesze sie ze Bianeczka wraca do siebie...niedlugo odzyska sily i bedzie hasac na spacerkach :multi: a przy okazji zapraszamy tez do nas ;)
-
[URL]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7072.jpg[/URL] ale mina!!! :lol: my tez mamy zdjecia z otrzpywania...ale oczywiscie duzo gorsze, bo nie umiem robic zdjec :shake: buuu... Od-nowa chce mnie wpedzic w depresje tymi fotami :placz:
-
[quote name='bianka19']A witam :loveu: Czaruś śliczny ,będzimy zaglądać :cool3:[/quote] A witamy witamy i zapraszamy jak najczesciej :lol: [quote name='ewelinka_m']jak Pani każe... :evil_lol::evil_lol:noo to ten :eviltong: so on tu robi? :hmmmm: [URL]http://crestfallen.fm.interii.pl/25.jpg[/URL] oh oh a w tle pałac, nie wiem czy jestem godna patrzeć ? :diabloti: grzeczna jestem prawda? :loveu:[/quote] no widzisz jakie grzeczne dziecko jestes?? :eviltong: i kto by pomyslal :evil_lol: a on robi na tym zdjeciu...jak by to okreslic... leci w dol po skoku po patyka :evil_lol: I tak, pozwalam popatrzec na moje wlosci :evil_lol: [quote name='Ania :)'][URL]http://crestfallen.fm.interii.pl/28.jpg[/URL] genialne zdjęcie :razz::loveu:[/quote] Dziekujemy :loveu: [quote name='ewelinka_m']skończyłam czytać 1 tom:multi: wybrałaś?:diabloti:[/quote] no popatrz popatrz... to teraz bierz sie za pozostale 5 :eviltong: nie, nie umialam sie zdecydowac :evil_lol:
-
BUCK - czyli donkowaty kijoczubek!! REAKTYWACJA !!!
Linssi replied to karolina1's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[URL]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2009-07/cec4b061.jpg[/URL] bo przez kratke malo widac :evil_lol: U nas zwykle Bynio wyglada przez okno... mama znowu marudzi ze firanka podarta :eviltong: -
Dzien dobry! Dzien dobry! :) A zdjecia to GDZIE? :eviltong:
-
[quote name='iwop']Ponawiam prośbę... Czy naprawde nikt z Kielc nie może zrobic wizyty przedadopcyjnej...?:oops:[/quote] spokojnie, spokojnie, wizyta napewno sie odbedzie ;) Po prostu jeszcze troche na nia jest i dlatego taka cisza ;) Ja moge zrobic wizyte...tylko zeby ktos ze mna poszedl :evil_lol:
-
[quote name='erka']Bardzo pilna sprawa. Pies ok. 8-letni, w typie owczarka belgijskiego trafił do schronu po śmierci właścicielki. Pies bardzo cierpi, nic nie chce jeść, jest apatyczny. Jest ładny,podobno wygląda na młodszego , bardzo łagodny. Tylko takie mam zdjęcie robione komórką. [URL="http://img216.imageshack.us/i/dsc00280y.jpg/"][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/3035/dsc00280y.jpg[/IMG][/URL][/quote] wrzucilam go na sekcje belgow... piekny pies...:placz:
-
w kieleckim schronie znalazl sie pies w typie belga... Bardzo pilna sprawa. Pies ok. 8-letni, w typie owczarka belgijskiego trafił do schronu po śmierci właścicielki. Pies bardzo cierpi, nic nie chce jeść, jest apatyczny. Jest ładny,podobno wygląda na młodszego , bardzo łagodny. Tylko takie mam zdjęcie robione komórką. [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/3035/dsc00280y.jpg[/IMG] Bardzo prosimy o jakakolwiek pomoc, bo szkoda tak pieknej psiny!!! :placz:
-
[IMG]http://crestfallen.fm.interii.pl/28.jpg[/IMG] Odpoczynek po wyglupach :eviltong: [IMG]http://crestfallen.fm.interii.pl/29.jpg[/IMG]
-
wracamy z kilkoma zdjeciami :evil_lol: pozostale zrobione sa rozmazane bo Bynio nie lubi pozowac :cool1: z gorki na pazurki :evil_lol: [IMG]http://crestfallen.fm.interii.pl/25.jpg[/IMG] [IMG]http://crestfallen.fm.interii.pl/26.jpg[/IMG] [IMG]http://crestfallen.fm.interii.pl/27.jpg[/IMG]
-
[quote name='Nutusia']To i ja dodam swoje 2 grosze... Też do końca życia nie zapomnę dnia, gdy zobaczyłam te zdjęcia: Potem porastała i łysiała na przemian. Każda kolejna "franca", która ją męczyła powodowała natychmiastową utratę nabytej wagi i utratę sierści [URL="http://www.fotosik.pl/"][/URL] By w końcu, po wielu trudach, tonach połkniętych i wstrzykniętych antybiotyków, przebytych chorobach rozmaitych, będących wynikiem skrajnego wycieńczenia organizmu dzić mogło być I w tym miejscu pragniemy pięknie podziękować WSZYSTKIM, którzy pomogli Tosince, a potem nie odstąpili nas na krok, byśmy mogli przywrócić jej godność, zdrowie i wiarę w CZŁOWIEKA.[/quote] Obserwowalam watek Tosi... wyglada wspaniale :loveu::loveu::loveu: Oby Moonowi tez sie tak udalo... Dzieki Wam ciotki!! :loveu:
-
KIELCE - Potrącony przez auto szczeniaczek! Juz w nowym domku!! :)
Linssi replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
Piesek ogloszony na 10 portalach. Baghera, jesli mozesz to dorob jeszcze troche, bo ja czasowo nie wyrabiam... przydaloby sie tez allegro -
Dzien dobry! Udalo nam sie dotrzec do Was! Przepiekne zdjecia! Zazdrosc mnie zzera...:oops: Ciezko tu mowic ktore najbardziej mi sie podobaja bo wszystkie sa bajeczne :placz: Bedziemy zagladac czesto :cool3: [SIZE=1]Niesmialo zapraszam do nas :oops:[/SIZE]
-
Czarodziejko, co u Was? Jak sie ma Rex?? Potrzebujecie jakichs lekow czy cos??
-
[quote name='Baghera']dziewczyny czy Tobiś jest jakos dalej rozgłaszany??? bo na jego wątku cisza i w naszych telefonach tez cisza :roll: pomóżcie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1167/kielce-potracone-przez-auto-malenstwo-pilnie-dt-141744/#post12596764"][COLOR=#000000]http://www.dogomania.pl/forum/f1167/.../#post12596764[/COLOR][/URL][/quote] zaraz zrobie ogloszenia...za minute ;)