Jump to content
Dogomania

Linssi

Members
  • Posts

    5088
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Linssi

  1. Taniu, powodzenia!!! Bedziemy trzymac kciuki !!! :multi::multi::multi:
  2. Ale mieliscie super wakacje!! A Leja w samochodzie, haha! cudo :loveu: A pajaki na zdjeciach straszne! Masakryczne! Okropne! Bleeeeeeee :smhair2::scared:
  3. [URL]http://images37.fotosik.pl/183/e85b51a5b4eeeb7amed.jpg[/URL] ale pychol kudlaty :loveu:
  4. [quote name='Kashdog'][URL]http://crestfallen.fm.interii.pl/40.jpg[/URL] No normalnie kuzyn Komisarza Rexa :evil_lol: Jakiego sprzętu używasz?[/quote] haha! cos w tym jest, bo czasem mi sie wydaje ze jak nie chce mnie sluchac, to znaczy ze po prostu nie rozumie po polsku i powinnam mowic do niego po niemiecku :evil_lol: Canon Rebel XT (=Canon EOS 350D) ;)
  5. [quote name='bianka19']Miłego popołudnia ! :loveu:[/quote] Dziekujemy!! [quote name='Ana04'][URL]http://crestfallen.fm.interii.pl/45.jpg[/URL] Uroczy. :loveu::loveu::loveu:[/quote] Oko snietego leszcza na tym zdjeciu ma haha :evil_lol: [quote name='ewelinka_m']i ciągle tylko piłka i piłka... :evil_lol::evil_lol: [URL]http://crestfallen.fm.interii.pl/43.jpg[/URL][/quote] Zebys wiedziala. Ostatnio musialam w pizamie jeszcze wyjsc na dwor bo pies mi od rana przynosil pilke... I dokladnie tak jest... pilka, pilka, pilka...i tak do upadlego :evil_lol: [quote name='bianka19']Siemanko wieczornie ;)[/quote] Siemanko poranne ;)
  6. [URL]http://images49.fotosik.pl/186/574641f520ecd086med.jpg[/URL] usmiech prosze!! cudne szorstkie :loveu:
  7. [URL]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/qk669_DSC03322.JPG[/URL] ale cudna fotka!!! taki klebuszek!!! :loveu::loveu::loveu:
  8. [quote name='kobix']jak łapać to chyba tylko na sedalin(czy cuś).oswajanie może zabrać chyba z m-c:p Linsii dam Ci znać odnośnie tematu:razz:[/quote] Tylko jak jej ten sedaalin podac? ona wcale tak strasznie nie rzucila sie na jedzenie, z tego co Ewelinka mi mowila... Czekam na cynk ;)
  9. [quote name='Kibaa']brak mi słów! -> [URL]http://crestfallen.fm.interii.pl/45.jpg[/URL] :loveu:[/quote] az tak zle? ;) [quote name='bianka19']Heej ;) Jaki uroczy :loveu: [URL]http://crestfallen.fm.interii.pl/45.jpg[/URL] Śliczny :loveu::loveu: [URL]http://crestfallen.fm.interii.pl/40.jpg[/URL][/quote] Dziekujemy bardzo! :loveu:
  10. Piekna sunia!! Tylko jak ja oswoic? Pewnie od dluzszego czasu byla przeganiana :-(
  11. [IMG]http://crestfallen.fm.interii.pl/44.jpg[/IMG] [IMG]http://crestfallen.fm.interii.pl/45.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://crestfallen.fm.interii.pl/41.jpg[/IMG] [IMG]http://crestfallen.fm.interii.pl/42.jpg[/IMG] [IMG]http://crestfallen.fm.interii.pl/43.jpg[/IMG]
  13. Jestesmy z nowymi zdjeciami! :multi: [IMG]http://crestfallen.fm.interii.pl/38.jpg[/IMG] [IMG]http://crestfallen.fm.interii.pl/39.jpg[/IMG] [IMG]http://crestfallen.fm.interii.pl/40.jpg[/IMG]
  14. No, Mataninator! Widze ze sie postaralas :cool3: [URL]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/IMG_4425.jpg[/URL] potwor z glebin? :evil_lol:
  15. Kciuki mocno zacisniete!!! Moze faktycznia Dina calkowicie by sie wyciszyla, gdyby miala staly kontakt z czlowiekiem. Kiedy pojechalysmy do niej za pierwszym razem to tak strasznie sie garnela do czlowieka! Wystarczylo wyciagnac do niej rece! :placz: Jaaga, ufam, ze znajdziesz jej najlepszy mozliwy dom. Pani z Cieszyna dla mnie tez bardzo rozsadnie brzmiala. Choc to mieszkanie w bloku i nie wiadomo jak by DIna znosila samotne zostawanie w domu... :shake: A pan z Pyrzowic to kurde jakies ewenement na tle Polski. bo tak jak pisalas Jaago, zazwyczaj oprocz zyczenia sobie psa, ludzie jeszcze chca dostac komplet szczepien, sterylki, i przede wszystkim transport. Zapomnialam dodac, ze najpierw chca zeby do nich zadzwonic w sprawie psa... niemozliwi sa :evil_lol:
  16. [quote name='bianka19']Witamy się :calus:[/quote] Dzien dobry :loveu: [quote name='Lupi']Wieśniaki witają Czarusia ;). Fajne fotki.[/quote] Witamy i zapraszamy do ponownych odwiedzin!! :loveu: [quote name='ewelinka_m']ej wiesz co tak przekminiłam...kto naraz nosi sukienkę, bluzkę i spodnie i pozostałą odzież :evil_lol::evil_lol::evil_lol: buhahaha..dobra lepiej już idę na spacer :diabloti:[/quote] jak zwykle nie wiem o co ci chodzi :eviltong: [quote name='Kashdog']Witamy się po naszej dłuższej nieobecności :lol: I czekamy na fotki :evil_lol::evil_lol:[/quote] Fotki beda, bo zrobione czekaja na obrobke. mysle ze na dniach pojawia sie ;) [quote name='bianka19']Hejka! ;););)[/quote] Szybciuchne re-odwiedzinki hehe :loveu:
  17. piekne fotaski!! absolutnie wszystkie :loveu:
  18. witamy sie i pytamy kiedy nowe zdjecia beda?? :razz:
  19. Hej! Hej!!! :multi:
  20. Jak Baghera zapytala czy jest jakis bernardyn to facet odpyskowal tylko ze nie ma tu zadnych bernardynow :shake: nie mam pojecia czy ta na zagorskiej to ta sama co byla wyrzucona pod schronem. az taki hektar by sie przemiescila? chociaz kto wie...
  21. Niestety nie ma zadnego benia w schronie. Baghera miala problem zeby sie tam w ogole dostac, bo tylko jakis opryskliwy ciec byl. Nie ma zadnego z 3 benkow, ktore widziala Justysiek. Jutro zajrzy do schronu ktos inny. Natomiast tak mi przyszlo do glowy, Jaago, moze gdybys sie zgodzila i udalo nam sie zlapac ta sunie z Zagorskiej, to moze chociaz ona moglaby skorzystac na Twojej propozycji?
  22. Mysle, ze Dina nieco sie przyzwyczaila juz do nowego miejsca. Mam nadzieje, ze zupelnie sie wyciszy...
  23. Jaaga, ale dwa duze psy plus szczeniak w transporterze nie zmieszcza sie u mnie :shake: mam niestety malutki samochodzik i sam bernardyn pewnie bedzie mial dosc ciasno z tylu, a co dopiero bernardyn, onek i transporter... Sare moge zabrac nastepnym razem, moze akurat bedzie cos jeszcze do zawiezienia, a jezeli sytuacja bedzie tragiczna to pojade drugi raz tylko z nia. na jeden raz nie da rady.
  24. No jedziemy jedziemy ;) mam nadzieje ze benie uda sie wyciagnac ze schronu. i znowu bernardyn z corsie :evil_lol: niedlugo wepchniemy tam zyrafke, slonika i konika :lol:
  25. na transportowym znalazlam: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f521/22-08-oferuje-transport-warszawa-gliwice-144061/[/URL] dziewczyna wraca z warszawy do gliwic. moze moglaby jechac przez kielce? tramsport akurat w sobote
×
×
  • Create New...