Jump to content
Dogomania

Linssi

Members
  • Posts

    5088
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Linssi

  1. U nas jest sunia szczeniak szorstkowlosa... [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/231/p1015330.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/i/p1015330.jpg/[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/i/p1015330.jpg/[/IMG]
  2. Tim jest juz ogloszony...mam nadzieje, ze ktos sie odezwie... zaraz zrobie jeszcze Allegro
  3. Eliza, blyskawiczna akcja!! :loveu: Oby szorsciak nie wywinal zadnego numeru...
  4. [quote name='beka']A czemu? Coś z nim nie tak? jaki jest do innych zwierząt?[/quote] Beka, Erka pisala o Timie wczoraj ;) [quote name='erka'] Musimy znowu szukać domu dla Tima, niestety nie może zostać u pani, która go przygarnęła. Nie został zaakceptowany przez 4 jej psy. On chce się z nimi bawić, ale wtedy atakuje go owczarek niemiecki, a reszta sie dołącza. W dodatku okazuje się, że Tim poluje na kurki ozdobne, które hodują gospodarze:diabloti:. W związku z tym Tim musi być przywiązany na łańcuchu, a wiadomo ,czym to jest dla tak energicznego psa. Trzeba szukać mu domu bez kur:cool3:.[/quote]
  5. Jutro zrobie ogloszenia dla Tima... koncza sie wakacje...moze rusza wreszcie adopcje...:roll:
  6. pozostale ogloszenia juz potwierdzone... krakusik wroclawiak warsza pineska ogloszenia drobne warszawa [url=http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczeni-ta-Czemu-foksterier-mieszka-na-ulicy-W0QQAdIdZ145380036]Czemu foksterier mieszka na ulicy? - Psy, Szczeniaki, Pieski, Psiaki, Psy Rasowe - Gumtree Warszawa[/url]
  7. ogloszenia: [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/psy/teriery/foksteriery/showAdvert3324378.html[/URL] [URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=43975"]Kupię Psa - Giełda zwierząt domowych :: Szczegóły ogłoszenia[/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/id135305.html"]Cudowny Foksik czeka na ulicy! / Psy > Foksteriery[/URL] [URL="http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczeni-ta-Cudowny-Foksik-czeka-na-Ciebie-na-ulicy-W0QQAdIdZ145379568"]Cudowny Foksik czeka na Ciebie na ulicy! - Psy, Szczeniaki, Pieski, Psiaki, Psy Rasowe - Gumtree Wrocław[/URL] [URL="http://www.kokosy.pl/ogloszenie/50187"]Dlaczego foksterier mieszka na ulicy? - Kokosy, darmowe ogłoszenia drobne[/URL] [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2057215_dlaczego_foksterier_mieszka_na_ulicy.html"]Dlaczego foksterier mieszka na ulicy???[/URL] kolejnych 5 czy 6 musze potwierdzic...ale to jak wroce do domu, bo w pracy nie mam dostepu do prywatnego maila ;)
  8. [B]UWAGA! [/B] Na czarnych kwiatkach pojawila sie informacja o dziwnym facecie szukajacym psa do adopcji! Jasza pisala: [QUOTE]To ja dodam coś takiego: Pan w średnim wieku, starszawy, z BIELSKA. Mieszka w wolnostojącym domu i szuka młodego ( do roku) psa w typie ON-ka. Dla żony na prezent urodzinowy. I podobno wyjeżdża do Anglii na kontrakt trzyletni. Po dłuższej rozmowie staje się dziwny i okazuje się, że pies ma współżyć z żoną pod jego nieobecność.:angryy: Numer telefonu zastrzeżony. Wcześniej dzwonił od znajomego, ale numer podobno grzecznościowy. Niewiele więcej mogę powiedzieć. [/QUOTE] a potem jeszcze: [QUOTE]To nie żart. Na dodatek facet sprawia wrażenie bardzo kulturalnego... Rozmawiał zresztą najpierw z inną osobą z Dogo i ta osoba miała na początku o nim jak najlepsze wrażenie. Podobnie jak ja Pan pięknie się wysławia. Jest miły. Taki " starej daty " dżentelmen. Niewiele więcej mogę dodać. Telefon jego kolegi z którego dzwonił za pierwszym razem 505 163 72.... [/QUOTE] Absolutnie nie mozna mu dawac zadnego psa :shake: Jestem w szoku
  9. [B]UWAGA! [/B] Na czarnych kwiatkach pojawila sie informacja o dziwnym facecie szukajacym psa do adopcji! Jasza pisala: [QUOTE]To ja dodam coś takiego: Pan w średnim wieku, starszawy, z BIELSKA. Mieszka w wolnostojącym domu i szuka młodego ( do roku) psa w typie ON-ka. Dla żony na prezent urodzinowy. I podobno wyjeżdża do Anglii na kontrakt trzyletni. Po dłuższej rozmowie staje się dziwny i okazuje się, że pies ma współżyć z żoną pod jego nieobecność.:angryy: Numer telefonu zastrzeżony. Wcześniej dzwonił od znajomego, ale numer podobno grzecznościowy. Niewiele więcej mogę powiedzieć. [/QUOTE] a potem jeszcze: [QUOTE]To nie żart. Na dodatek facet sprawia wrażenie bardzo kulturalnego... Rozmawiał zresztą najpierw z inną osobą z Dogo i ta osoba miała na początku o nim jak najlepsze wrażenie. Podobnie jak ja Pan pięknie się wysławia. Jest miły. Taki " starej daty " dżentelmen. Niewiele więcej mogę dodać. Telefon jego kolegi z którego dzwonił za pierwszym razem 505 163 72.... [/QUOTE] Absolutnie nie mozna mu dawac zadnego psa :shake: Jestem w szoku :shake:
  10. Ale swietne zdjecia!! :placz: Birmulec hasal jak szalony :evil_lol:Tez bym chciala umiec jezdzic konno...ehhhh :roll:
  11. Witamy sie!! [URL]http://img301.imageshack.us/img301/6923/lipiec008.jpg[/URL] <---- miziance prosze dla tej slicznotki :loveu: ciesze sie ze Bianeczka wraca do siebie...niedlugo odzyska sily i bedzie hasac na spacerkach :multi: a przy okazji zapraszamy tez do nas ;)
  12. [URL]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7072.jpg[/URL] ale mina!!! :lol: my tez mamy zdjecia z otrzpywania...ale oczywiscie duzo gorsze, bo nie umiem robic zdjec :shake: buuu... Od-nowa chce mnie wpedzic w depresje tymi fotami :placz:
  13. [quote name='bianka19']A witam :loveu: Czaruś śliczny ,będzimy zaglądać :cool3:[/quote] A witamy witamy i zapraszamy jak najczesciej :lol: [quote name='ewelinka_m']jak Pani każe... :evil_lol::evil_lol:noo to ten :eviltong: so on tu robi? :hmmmm: [URL]http://crestfallen.fm.interii.pl/25.jpg[/URL] oh oh a w tle pałac, nie wiem czy jestem godna patrzeć ? :diabloti: grzeczna jestem prawda? :loveu:[/quote] no widzisz jakie grzeczne dziecko jestes?? :eviltong: i kto by pomyslal :evil_lol: a on robi na tym zdjeciu...jak by to okreslic... leci w dol po skoku po patyka :evil_lol: I tak, pozwalam popatrzec na moje wlosci :evil_lol: [quote name='Ania :)'][URL]http://crestfallen.fm.interii.pl/28.jpg[/URL] genialne zdjęcie :razz::loveu:[/quote] Dziekujemy :loveu: [quote name='ewelinka_m']skończyłam czytać 1 tom:multi: wybrałaś?:diabloti:[/quote] no popatrz popatrz... to teraz bierz sie za pozostale 5 :eviltong: nie, nie umialam sie zdecydowac :evil_lol:
  14. [URL]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2009-07/cec4b061.jpg[/URL] bo przez kratke malo widac :evil_lol: U nas zwykle Bynio wyglada przez okno... mama znowu marudzi ze firanka podarta :eviltong:
  15. Dzien dobry! Dzien dobry! :) A zdjecia to GDZIE? :eviltong:
  16. [quote name='iwop']Ponawiam prośbę... Czy naprawde nikt z Kielc nie może zrobic wizyty przedadopcyjnej...?:oops:[/quote] spokojnie, spokojnie, wizyta napewno sie odbedzie ;) Po prostu jeszcze troche na nia jest i dlatego taka cisza ;) Ja moge zrobic wizyte...tylko zeby ktos ze mna poszedl :evil_lol:
  17. [quote name='erka']Bardzo pilna sprawa. Pies ok. 8-letni, w typie owczarka belgijskiego trafił do schronu po śmierci właścicielki. Pies bardzo cierpi, nic nie chce jeść, jest apatyczny. Jest ładny,podobno wygląda na młodszego , bardzo łagodny. Tylko takie mam zdjęcie robione komórką. [URL="http://img216.imageshack.us/i/dsc00280y.jpg/"][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/3035/dsc00280y.jpg[/IMG][/URL][/quote] wrzucilam go na sekcje belgow... piekny pies...:placz:
  18. w kieleckim schronie znalazl sie pies w typie belga... Bardzo pilna sprawa. Pies ok. 8-letni, w typie owczarka belgijskiego trafił do schronu po śmierci właścicielki. Pies bardzo cierpi, nic nie chce jeść, jest apatyczny. Jest ładny,podobno wygląda na młodszego , bardzo łagodny. Tylko takie mam zdjęcie robione komórką. [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/3035/dsc00280y.jpg[/IMG] Bardzo prosimy o jakakolwiek pomoc, bo szkoda tak pieknej psiny!!! :placz:
  19. [IMG]http://crestfallen.fm.interii.pl/28.jpg[/IMG] Odpoczynek po wyglupach :eviltong: [IMG]http://crestfallen.fm.interii.pl/29.jpg[/IMG]
  20. wracamy z kilkoma zdjeciami :evil_lol: pozostale zrobione sa rozmazane bo Bynio nie lubi pozowac :cool1: z gorki na pazurki :evil_lol: [IMG]http://crestfallen.fm.interii.pl/25.jpg[/IMG] [IMG]http://crestfallen.fm.interii.pl/26.jpg[/IMG] [IMG]http://crestfallen.fm.interii.pl/27.jpg[/IMG]
  21. Linssi

    Metamorfozy

    [quote name='Nutusia']To i ja dodam swoje 2 grosze... Też do końca życia nie zapomnę dnia, gdy zobaczyłam te zdjęcia: Potem porastała i łysiała na przemian. Każda kolejna "franca", która ją męczyła powodowała natychmiastową utratę nabytej wagi i utratę sierści [URL="http://www.fotosik.pl/"][/URL] By w końcu, po wielu trudach, tonach połkniętych i wstrzykniętych antybiotyków, przebytych chorobach rozmaitych, będących wynikiem skrajnego wycieńczenia organizmu dzić mogło być I w tym miejscu pragniemy pięknie podziękować WSZYSTKIM, którzy pomogli Tosince, a potem nie odstąpili nas na krok, byśmy mogli przywrócić jej godność, zdrowie i wiarę w CZŁOWIEKA.[/quote] Obserwowalam watek Tosi... wyglada wspaniale :loveu::loveu::loveu: Oby Moonowi tez sie tak udalo... Dzieki Wam ciotki!! :loveu:
  22. Piesek ogloszony na 10 portalach. Baghera, jesli mozesz to dorob jeszcze troche, bo ja czasowo nie wyrabiam... przydaloby sie tez allegro
  23. Dzien dobry! Udalo nam sie dotrzec do Was! Przepiekne zdjecia! Zazdrosc mnie zzera...:oops: Ciezko tu mowic ktore najbardziej mi sie podobaja bo wszystkie sa bajeczne :placz: Bedziemy zagladac czesto :cool3: [SIZE=1]Niesmialo zapraszam do nas :oops:[/SIZE]
  24. Czarodziejko, co u Was? Jak sie ma Rex?? Potrzebujecie jakichs lekow czy cos??
  25. [quote name='Baghera']dziewczyny czy Tobiś jest jakos dalej rozgłaszany??? bo na jego wątku cisza i w naszych telefonach tez cisza :roll: pomóżcie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1167/kielce-potracone-przez-auto-malenstwo-pilnie-dt-141744/#post12596764"][COLOR=#000000]http://www.dogomania.pl/forum/f1167/.../#post12596764[/COLOR][/URL][/quote] zaraz zrobie ogloszenia...za minute ;)
×
×
  • Create New...