Jump to content
Dogomania

Selket

Members
  • Posts

    2186
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Selket

  1. Wnoszę po tym cudnym uśmiechu z samego rana :loveu: :loveu:
  2. Cześć Dżapszuko kochane :loveu: :loveu:
  3. [quote name='Iv_']:roll: nikogo nie ma :roll:[/quote] Ty jezdeś [quote name='Iv_']:roll: ciekawe kto niby:roll: sam leżał :roll:, sam w kołderkę się otulił :roll:, sam do zdjęcia pozował :roll: sam :mad:[/quote] Jaki on samodzielny:crazyeye: Ja nawet nie wiedzialam:crazyeye: Ideał a nie pies:crazyeye: [quote name='Ziutka']Jestem :B-fly:[/quote] Ziutka:multi::multi::multi: [quote name='basia2202'][COLOR=purple][B]witam Was w tę zimną nockę brr...:cool3:[/B][/COLOR][/quote] Oj zimno:shake: Jakoś tak się ochłodziło masakrycznie:shake: A ja miałam od tamtego tygodnia być na żaglach, to chyba tak specjalnie, żeby nie żałowała, że wyjzad nie wyszedł:diabloti: [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]jestem dopiero teraz ....[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]zagadałam się na gg [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]dobranoc :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] I to nie ze mną się zagadałaś:placz: Cześć:loveu::loveu::loveu: W Bieszczadach spadł śnieg:roll: Tak radio podało:roll:
  4. Cześć Klocusiowa :loveu: Z Tobą to chyba coraz gorzej jest :evil_lol:
  5. Cześć Dobciu :loveu: :loveu: :loveu: Foteczki jak zawsze cudne ;)
  6. Cześć :loveu: Cudne to maleństwo Twoje ;) I jego sisotrzyczka również piękna ;) A w komplecie to są boskie :loveu:
  7. Cześć Alu ;) Ja to bym musiała na teścia poparzeć i od razu by nie tylko jęczmień wypaliło :evil_lol:
  8. [quote name='Iv_']:loveu: ale cudnie "śpi", taki opatulony, pewnie mu zimno było :evil_lol:[/quote] Taaa..................Hmm...........Ja tam widziałam jak on spał i jak go co poniektórzy na siłę w tą kołderkę ubierali i kazali mu zamykać oczka do zdjecia i znow opatulali i tak w kółko:diabloti: [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]fajne to jego środowisko naturalne ;)[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]tak się zlewa z nim :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]cześć :loveu::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Cześc:multi: No bo to Niuniosiowe środowisko więc idelanie pasuje:diabloti: [quote name='Alicja']:evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol:ale sie wtopił w otoczenie :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images42.fotosik.pl/12/02591b6e0d434332.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Gdzie przepis :razz::razz::razz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] U mnie w komóreczce:diabloti: Fcesz?? To podaję przepisa na ciasto z gruszkami:diabloti: 2 szklanki mąki 1 szklanka cukru 1/2 zimnej margaryny 1 duże jajko 2 łyżeczki proszku do pieczenia Zagniatamy z tego ciasto ;) Dzielimy na 1/3 i 2/3. 1/3 ciasta wkładamy do lodówki na pólgodziny albo do zamrażalki, żeby było takie trochę bardziej twarde. Większą porcje ciasta wykładamy na blachę i przykrywamy nim dno blachy i boki. Obieramy gruszki, kroimy na pół i wydrążamu gniazda nasienne. Połówki układamy ściśle koło siebie na płasko. Resztę gruszek trzemy na tarce i układamy w na gruszkach (zasypujemy te dziury co to te połówki miedzy sobą zrobiły). Wyjmujemy ciacho, trzemy na tarce i przysupujemy gruszki. Wkładamy nagrzanego piekarnika 180 stopni i pieczemy około 20 min, aż się góra ciasta zrumieni. Pycha:loveu: Ta porcja jest na niedużą blachę ;) [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Zimno mu w nosek....oj Pańcia nie grzejesz:mad::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [URL]http://images30.fotosik.pl/276/c247510e0eeb794d.jpg[/URL][/quote] No nie grzeję ;) Ale jakiż on sprytny i sam o siebie zadbał ;)
  9. Dzień dobry zamarznięte Jabłuszko :loveu: :loveu:
  10. Cześć :hand: A patrzaj wcale nie wygląda jak Czempion :evil_lol:
  11. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/276/c247510e0eeb794d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/12/31782632135634bd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/276/8c6f11015bcad0b7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/364/8102d236ddba12d3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/276/f1bcdd6c3dc00418.jpg[/IMG][/URL] Koniec ;)
  12. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/277/bc6faf6897b267e7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/276/67b10f1d0d712755.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/275/850d472923515229.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/12/6c4c4c23d3dc9243.jpg[/IMG][/URL]
  13. Ale pogoda Pańciu....... czyli Gonziasty w środowisku naturalnym ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/12/02591b6e0d434332.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/12/93e4000de9d11fb1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/364/880cfa3cc1ac87f7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/275/b68d16aba4906561.jpg[/IMG][/URL]
  14. [quote name='agbar']nie pijasz kaffa?[/quote] :shake: Nie lubiam:shake: No chyba, że pół na pół z mlikiem :grins: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Jejeeeeee ja chcem ciasta:placz:[/B][/COLOR][/FONT][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Mój tasiemiec się domaga:placz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Jabłuszko :calus: Oć do mnie to Ci upiekę ;) [quote name='jonQuilla']:multi:[COLOR=olive][FONT=Georgia][B]dobranoc :loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] Cześć:multi: [quote name='Ziutka']teeeeee :mad: a gdzie masz podiuma :hmmmm:[/quote] Pewnie zgubiła,jak to Żonkila :grins: [quote name='AngelsDream']Dobranoc. :D[/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Ksysiu !!!! poproszę przepisa na ciasto :p[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:hand: dzień doberek [/COLOR][/FONT][/B][/quote] Cześć:loveu: A czemu Ksysiu?? Ja też brałam czyny udział w pieczeniu:diabloti: Gruszki obrałam:diabloti: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]A ty kaj...objadasz sie ciastem pewnie:mad::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Zbieram materiał do magisterki:placz::placz::placz: [quote name='Iv_']Ciasta już od wczoraj nima :niewiem: a nowego zapachu jakoś nie czuć :razz:, pewnie się nie piecze :mad:[/quote] No trza było powiedzieć, że kcesz nowe:diabloti:
  15. Cześć :hand: :hand: Hmm.....skąd ja znam ten widok?? :evil_lol:
  16. Hmmmm........nie to stwierdzenie faktu :evil_lol: I tak już zgasły....Jakieś głupieś....te latarnie...... :roll:
  17. Cześć :hand: :hand: Hmm..wiecie, ze u mnie uliczne latarnie się świcą ;)
  18. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]ale wypiek :crazyeye::crazyeye:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]zapewne jest tak przepyszny :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]witam :multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Pewnie, że jest pyszny:loveu: ;)
  19. Cześć Alu:loveu::loveu: Wszystkiego naj, naj, naj, najlepsiego dla Kuby:loveu::loveu::loveu::loveu: A i torcik:loveu::loveu:[IMG]http://piekarniafamilijna.com.pl/zdjecia/tort_smietankowy.jpg[/IMG]
  20. No i gdzie ta herbata???? :mad: :mad: Ciasto przyniosłam :evil_lol: [IMG]http://www.rysch.com/kuchnia/images/ciasto_z_gruszkami_4719.jpg[/IMG]
  21. [quote name='agbar']to bierz ciacho i przybywaj na kafff:p[/quote] Na herbat:diabloti: Lecem:diabloti:
  22. [quote name='agbar']Dzien dobry:loveu:ostalo sie jeszcze ciacho:razz:[/quote] Cześć:multi::multi::multi: Pewnie, że jeszcze trochę się ostało:diabloti:
  23. Dzien dobry Jagódko :loveu: :loveu: Przesyłam zamrożonego buziaka :loveu: Zamarazł pod drodze :evil_lol:
×
×
  • Create New...