-
Posts
2186 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Selket
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Tengusia']a ja nie mam obiadku :placz: musze sie zmobilizowac i isc sobie cos kupic ... a strasznie mi sie nie chce juz nigdzie chodzic :shake:[/quote] Zrób coś z tego co masz w domku ;) Na pewno coś się znajdzie i upichcisz jakiś smakolyczki ;) -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]a ja poproszę pierożki ruskie:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]cześć Karolka:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Z przykrością muszę stwierdzić, że nie ma pierożków:shake: I nie ma jak ich zrobić, a nawet nie umie:shake: Ale mogę dać Ci czekoladkę jogurtowo-melonową ;) -
Cześć Alutka:loveu::loveu::loveu: Przyszłam się utulkać :calus:
- 78403 replies
-
Cześć Jabłuszko Me:loveu::loveu::loveu: Psysłam do Cia :grins: :grins:
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[B]jbk,[/B] zapraszam jeszcze troszkę zostało, a w garnuszku świeżo ugotowana zupka fasolowa ;) [B]Angels[/B], Ciebie też zapraszam ;) [B]Żonkilka[/B], ja też się nie ukrywam ;) Ja bym kciała by mnie ktoś utulkał.... [B]Iv[/B], cześć :grins: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[B]Alu[/B], zapraszam na sałateczkę ;) Pyszna jest ;) [B]Kinguska,[/B] dziękuję i nawzajem:loveu: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
Dziękuję za pyszniutki rosołek:loveu: I za marcheweczkę w rosołku:loveu::loveu: Właśnie zapakowałam zielony smalczyk w pudełczka i czekam aż wystygnie coby go do lodówki wsadzić i zrobiłam sałatkę z tuńczyka, tylko czekam na ogóraski kiszone ;) I mam zamiar posprzątać Lilaczka, ale nie wiem czy dam radę.... -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Tengusia']cze Selkeciku cio tam slychac u ciebie ??? ja w nocy w pracy bylam a zeby tego bylo malo to zaraz po zamknieciu sklepu przyszla policja bo podobno ktos psa zakatowal i nasze kamery tam byly (obejmowaly to miejsce) :placz::placz::placz: gdyby nie fakt ze nie moglam wyjsc to bym zabila wlasnymi rekami tych co to zrobili :angryy::angryy::angryy: cala noc potem myslalam co to za pies i co rzeczywiscie sie tam stalo :shake:[/quote] Oj, Tengusiu :calus: Tobie to zawsze coś się w tej pracy takie okropnego zdarzy :glaszcze: Biedny pieseczek [*]:-(:-( A ja choruję, mam okropny katarek i temperaturkę. I mam mnóstwo nauki, i jakoś mi nie wychodzi i chyba nie daję rady. Więc ogólnie jest do chrzanu :( -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
Bossszzzzz............... :mdleje: :mdleje: :mdleje: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
A Wy potfornickie co siem za mymi plecami umawiacie????:crazyeye::crazyeye::mad::mad::mad: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
Najlepiej to czuć Gonzika :grins: :grins: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Dzień dobry Kochani :multi::multi::loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ale Ty jesienna Moja Miła jesteś :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]z racji tego że od dawna nie byłam pierwsza to pozwólcie że sobie w tym pomogę :oops::oops:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] W czym sobie pomożesz???:crazyeye::crazyeye: Cześć Mój Kasztanku ti ti ti:loveu::loveu::loveu::loveu: -
Nadrobiłam :mdleje: :mdleje: :mdleje: Głupolki z Was :grins: :grins: :grins:
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Iv_'][IMG]http://emoty.blox.pl/resource/th_dash1.gif[/IMG] o ja durna! nie pomyślałam o tym, że chcesz tu upiększać :roll: :oops: Pięknie ustroiłaś tymi listkami ;) :loveu: :multi:[/quote] No wczoraj upiększałam motylkammi, a dziś listkami......Artysfka ze mnie <pęka z dumy>:cool3::cool3::cool3: A to ja.......jesienią:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/21/11fc5ee9dc160935.jpg[/IMG][/URL] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Iv_']:hmmmm: a w jakim celu? :roll: się tak stachałaś :evil_lol:[/quote] Żeby wprowadzić atmoserę.....:roll: No so jesień jest to tak jesiennie tutaj będzie :grins: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[IMG]http://www.digitalguru.pl/img/resources_photos/ikony/202_Natura.png[/IMG] Przyniesłam Wam listki :grins: :grins: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
Żonkilka, my sie nie opierdalamy tylko konwersujemy (to trudne słowo i jego znaczenie nie jest do końca poznane, mimo to jest ono w użyciu). A to jest niezmiernie trudniasta praca i wyczerpująca:diabloti: jbk, Gonzik jest pod biurkiem :grins: :grins: emdziolek nie machaj tak mocno, bo Ci łapka odpadnie:diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Iv_']a to sobie phihaj :roll:[/quote] aapppffff:roll: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Iv_']Jeszcze nie wiem jakie warunki :shake:, ale na pewno będą wygodne dla mnie :evil_lol: :evil_lol: :eviltong:[/quote] phi :obrazic: :obrazic: :obrazic: :obrazic: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Iv_']taaaaaaa dwie miseczki :roll:, chyba że każda była dwulitrowa :cool3: :hmmmm: no nie wiem :roll: będę stawiać jakieś warunki :eviltong: za darmo nie będzie tym razem :evil_lol:[/quote] Ne, były te malutkie miseczki i było ich tylko dwie i teraz trochę na dnie garnka jest, tak z pół miseczki:placz: No wiesz, jakież to warunki? :obrazic: Muszę się zastanowić czy moje łakomstwo jest silniejsze ;) -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Iv_']Mały garnuszek? :crazyeye: te 4 litry zupy, to był mały garnuszek? :crazyeye: i sama osobiście wszystko zjadłaś :mad: i jeszczeeeeeeeee małoooooooo????? :roll: Boszszszsz :mdleje:[/quote] O wcale nie było tego 4 litry tylko dwie malutkie miseczki:placz: Na pewno ktoś się podłączył pod zupkę i mi tylko na smaczek zostało:placz: No weź, no ugotujesz taką samą pyszną zupkę :modla: :modla: :modla: -
Hej Loluś ;) Dużo zdróweczka:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: