-
Posts
10580 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neczka
-
Layla z Orzechowców - z kanapy za kraty. MA DOM!!!
Neczka replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Layla przerażona wciska się w najdalszy kąt budy... :shake: To psiak, z którym trzeba poprzesiadywać przez chwilę przy każdej wizycie w schronisku. -
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
Neczka replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Łatka była dziś na spacerku z Irkiem ;) ...i tuż przed bramką postanowiła zawrócić i pobiegać samodzielnie :evil_lol: -
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska']A ja właśnie za to moją Majusię kocham , za diabełka pod skórą:evil_lol:[/quote] Ja też to w tym głupolu moim lubię, ale czasami potrafi dać w kość :roll: Poprostu chciałam powiedzieć, że nie zgadzam się ze stwierdzeniem "sunie są zawsze milsze" :evil_lol::evil_lol: ...nasze nie są :wink: -
[quote name='agata51']Ja mogę wyróżnić alegratkę. Ma? Jasne, robię psiakom od razu całe "pakieciki" po ok 15 ogłoszeń ;) 1 punkt - SMS o treści G5 na numer 7136 3 - G0 na 7355 6 - G1 na 7636 9 - G3 na 7936 Kod prześlij mi na PM albo tu na wątku :) [quote name='becia66']To w takim razie powiedz co mam zrobic żeby wyróżnić.....zrobie to z przyjemnością bo strasznie mi go żal......:shake: Bo to właśnie dosyć skomplikowane jest, nie jak z alegratką. Zapłacić można jedynie przelewem. Są kolejne kroki: po wybraniu rodzaju karty:
-
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoWa']Bo sunie są zawsze milsze , po prostu "lepsza" płeć :eviltong:[/quote] Stanowczo się nie zgadzam :diabloti: Moja Deyla to wcielenie diabła w psiej skórze z niewinnymi jedynie oczkami :eviltong: -
Do nowych.
-
Szpilka, ściągnij ze strony Buliego i Iglo :multi:
-
Beciu, mam z gumtree sporo telefonów o psiaki, więc jednak chyba ktoś tam zagląda :roll: Tekst jest taki: Do czego jeszcze zdolny jest człowiek ? ...a do czego zdolni bylibyśmy my, mogąc dorwać człowieka, który zabija naszych przyjaciół ? Ten pies miał już nie żyć ! Takie było zamierzenie człowieka, który po wielu latach oddania i psiej wierności, postanowił go zatłuc na śmierć. Wędkarz, bo takie imię od nas dostał, znaleziony został wycieńczony, przerażony, a zarazem ogromnie zrezygnowany... w rowie przy brzegu Sanu, gdzie przeleżał 4 dni. Z trudnością utrzymywał się na przednich łapach, zawracał - tylne całkowicie odmawiały posłuszeństwa. Pies ma już 9 lat - jest stary, bezużyteczny, pewnie wogóle już nie szczeka, nie nadaje się do pilnowania ogrodu. Po co komu taki pies ? ...chodźmy nad rzekę ! Weźmy łopatę i ... zabijmy. Przecież to tylko pies, kto by się tam przejmował. ...a ja Wam powiem, że wspanialszego psa nie znajdziecie. Wielkie, czekoladowe oczy przepełnione rozpaczą i zrezygnowaniem patrzą na mnie od niechcenia ze schroniskowej budy - no bij ! ja już itak nie chcę żyć... niewiele czasu mi zostało, nie powinno mnie mnie tutaj być... Dziś - ponad miesiąc odkąd Wędkarz mieszka w schronisku, wiemy o nim dużo więcej. To wspaniały psiak, w którym mimo wszystko tli się iskierka nadziei i momentami nawet pokazuje radość z życia... Wędkarz akceptuje inne psy. Potrzebuje domu z ogrodem, na którym mógłby wygrzewać się w słoneczku pod okiem swojego ukochanego właściciela. Może będziesz nim Ty ? KONTAKT: tel. 782 670 611 (po godz. 16) e-mail: [email protected]
-
Layla z Orzechowców - z kanapy za kraty. MA DOM!!!
Neczka replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Złość piękności szkodzi :) Lajla, w górę :roll: -
Sercem widzący maleńki kłębuszek Goran w NOWYM DOMKU
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Poszła w świat kolejna porcja Gorankowych ogłoszeń :roll: -
Ostatnio ciągle jest duszno... ale co z tego, skoro samotnie :shake:
-
Layla z Orzechowców - z kanapy za kraty. MA DOM!!!
Neczka replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Wystarczy do tytułu zaglądnąć :roll: -
Layla z Orzechowców - z kanapy za kraty. MA DOM!!!
Neczka replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='becia66']Lejla wciąż czeka .....:roll:[/quote] L[B]a[/B]yla :eviltong: -
Layla z Orzechowców - z kanapy za kraty. MA DOM!!!
Neczka replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
A takich widzących tylko boks jest jeszcze kilkanaście... lepiej tak, niż na ulicy :shake: -
Chaplin odszedł. Spokojnie, podczas snu. Przy elmirze.
Neczka replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Łoo :crazyeye: Ze zdjęć dałabym jej z 7 miesięcy :eviltong: -
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Niestety... :shake: -
Chaplin odszedł. Spokojnie, podczas snu. Przy elmirze.
Neczka replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A jak się maleństwo u Ciebie znalazło ? ;) -
Owczarkowaty, młody trójłapek Jankes - już we wlasnym domu!!!
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Witaj piękny psie... kiedy to szczęście się do Ciebie uśmiechnie ? Czekam na telefony :roll::razz: -
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
Neczka replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Cześć Łatko, może dziś ktoś wypatrzy Cię z 1 boksu zza bramy :roll: -
2 lata cierpienia - dlaczego Flap nie zasłużył na dom ?
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Witaj Flapsu. Może dziś złapiesz kogoś za serducho :roll: