Jump to content
Dogomania

Neczka

Deleted
  • Posts

    10580
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neczka

  1. Goranek pewnie już śpi, a jutro szykuje się kolejny dzień na wybiegu. Może wreszcie ktoś go tam wypatrzy :roll:
  2. Ja widziałam - po Boryska :evil_lol: Apropos, Renia trzeba będzie zacząć działać z pięknym, czystym i wykąpanym Berkiem :eviltong:
  3. Diana, niestety nie mam zdjęć psiny... :shake: Ja wiem, że są bardzo ważne, ale nie mam skąd ich wziąć. Musi wystarczyć opis...:shake:
  4. Zmorka wczoraj wyczesana, wyszło z dziewczyny drugie pół psa :roll: Tak samo Bandzioras. Jednak sunia o wiele bardziej cierpliwa przy zabiegach ;)
  5. W schronisku zawsze był przekochany... I jest, czeka tylko na odpowiedni dom :roll:
  6. Wiem, że jesteś terierkolubna, wiem :):diabloti: Korkowiec poszedł do mieszkanka w bloku, ludzie ponoć bardzo konkretni. Wydawała Kasia, więc ona nieźle przyszłych właścicieli magluje ;) W razie czego, zawsze są wizyty poad., nie ? :)
  7. Superowskie ! :evil_lol: To ja może edytuję ogłoszenia o tak cudne wierszyki :hmmmm: chyba, że bronią tego ich prawa autorskie... ? :diabloti:
  8. [quote name='majuska'](...)a Korek??? pewnie by poszalał, dołki pokopał, potropił dziką zwierzynę.... ehhhh:shake:[/quote] A nie prawda :D Korek pojechał dziś wieczorem do nowego domku ! :loveu::multi:
  9. Sabina, zgadzam się w 100% :) Szpilka nie Tobie oceniać mój sposób pracy z psami, a o tym czy chodzę do Jankesa czy nie nie masz najmniejszego pojęcia z prostego powodu - nie spotykamy się od dawna w schronisku :p
  10. Oris, PM ;) Szpilka, wiem everything ;)
  11. Ja w nim nieufności nie widzę, wręcz przeciwnie :roll:
  12. Nie ma wg Ciebie efektów ? Przykro mi. Pozwól, że będę przyzwyczajała psy wg moich zasad.
  13. Praca z Jankesem jest za każdym razem, jak jestem w schronisku. W tym boksie nie da się nic więcej dla niego zrobić :roll: Czekam na odzew z ogłoszeń :)
  14. Dzięki za przeniesienie mojego postu tutaj :) Diana, nie mam fotek suni...:shake: To nie jest rodowodowy Afgan, ale wygląda identycznie. Suczka była adoptowana ze schroniska kilka lat temu i teraz ma znów wrócić, bo właściciele nie są w stanie poświęcić jej odpowiednio dużo czasu, a psina strasznie tęskni... Jest pewnie sterylizowana, ale nie wiem na 100%. Błagam o choćby DT :-( Mogę podać na PM numer do Artura, który wie wszystko o suczce...
  15. Rita, po co się tak robi ? :crazyeye::crazyeye:
  16. A to przed wizytą w salonie :razz: : [CENTER][URL=http://img38.imageshack.us/my.php?image=korek6.jpg][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/7916/korek6.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  17. Zakładam ten wątek z wielką prośbą o pomoc w szukaniu domku dla takiej oto psiej dziewczynki w potrzebie: [B]Suczka, 4-letni Chart Afgański czarny z siwymi znaczeniami. Psina jest bardzo łagodna, ugodowa do innych psów. Wręcz psi ideał... Szukam dla charcicy domku, który poświęci jej dużo uwagi i zainteresowania. Suczka jest bardzo rodzinna, bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem.[/B] Proszę o pomoc... jeśli się nie uda znaleźć choćby tymczasu, psina trafi do schroniska :-( [B][U]kontakt:[/U] tel. 782 670 611 e-mail: [email][email protected][/email][/B]
  18. Młoda poszła już do domku :roll: Za to trafiła śliczna ok. 6/7-miesięczna, czarna niunia jakby mini Belg. Okropnie przymilasty stworek :loveu:
  19. Zrobię wątek zbiorowy Froci i Korkowi (ten terierowaty przystojniak). Kierownik ostrzygł dziś oba psiaki, później wykąpałyśmy je z Majuską... przecuda z tych szorściaków wyszły :loveu: Majuska wstawi fotki po strzyżeniu, a ja dołączę przystojniaka do wątku :)
  20. ...zwalać psa z łóżka i to już ! :eviltong::diabloti: [CENTER][URL="http://img41.imageshack.us/my.php?image=dorian002.jpg"][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/4778/dorian002.jpg[/IMG][/URL] [LEFT]...oho, no to się spóźniłam ze wstawianiem fotek, Tengusia była pierwsza :evil_lol: [/LEFT] [/CENTER]
  21. I co tam słychać u Dorianka ? :) Siwy, z tej strony Anka co to była u Was na wizycie przedadopcyjnej ;) Jak mówiłam - w razie jakichkolwiek zapytań, mieszkam osiedle obok, więc jestem do dyspozycji ;)
  22. Jest Neczka jest :D ...ale po domku dla Ciapkofików nie ma śladu :shake:
  23. Dzięki Selenga :) Szpilka, dlaczego napisałaś na stronie, że Goran jest bojaźliwy ? :crazyeye: Przecież na wybiegu on jako pierwszy biegnie do człowieka i podskakuje witając...
  24. Widzę, ze Wędkarz wrzucony wreszcie na stronę schroniska :roll: Chciałam zwrócić uwagę, Szpilka, na taki mały szczegół... "kastracja: TAK "
  25. Miłego rozpisywania się. Jankesku, dziś rusza fala ogłoszeń :kciuki:
×
×
  • Create New...