-
Posts
10580 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neczka
-
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
Neczka replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Mati dziś jak i wczoraj... i codziennie... wita wszystkich zza schroniskowych krat. Długo jeszcze ? :shake: -
Dziadek Wędkarz to musiał chyba za młodu wojować :roll: bardzo charakterny psiak, ale świetny ma ten swój "pazur" ;) Z psiakami na sadku doszczekuje się idealnie, ale jak ktoś przejdzie obok, gdy Dziadek Wędkarz ma kostkę, zostaje "złowieszczo" oszczekany :loveu::evil_lol: Okropnie przymilasty ten nasz Rybak :roll: ...tylko po domku ani śladu... :shake:
-
Popadało troszkę w schronisku, ale tylko jakąś godzinkę... Cyganek za to siedzi sobie w ciepłej budce pod daszkiem, więc ma suchutko :roll: ...myślicie, że zdąży znaleźć go jakiś domek, nim... ? :-(
-
[quote name='SZPiLKA23']Ten psiak to bardziej malamut niz haszczak (Iglo). Majuska moze masz jakies fotaski dlamnie :cool3:[/quote] Na stronę potrzebujesz czy do ogłoszeń ? Ja też ogłaszam haszczaki...
-
Byłyśmy z Renią u Bandziorkowych Państwa :) Tak, przyjechał z nami :)
-
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Napewno bym napisała taką nowinkę :eviltong: -
2 lata cierpienia - dlaczego Flap nie zasłużył na dom ?
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Flapsu, psie prześliczności.... gdzie ta masa telefonów od ludzi bijących się o Ciebie ? :shake: -
Bella z Orzechowcow- w schronisku od zawsze....Podaruj jej dom!
Neczka replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Belluszka, Ciebie już tutaj dawno być nie powinno... :shake: -
Owczarkowaty, młody trójłapek Jankes - już we wlasnym domu!!!
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Witaj piękny z rana :) -
[quote name='Miśka84']Mi się nie wyświetla :shake:[/quote] to poprawny link: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f402/psy-koty-w-potrzebie-paluch-oboz-koncentracyjny-138865/[/url] Becia ucięła "h" na początku ;)
-
Bo to taki dzikusek trochę był i niezbyt przepadał za ludźmi :roll:
-
Mikser- szalony kudłacz pełen miłosci- MA DOM U MIŚKI84:)
Neczka replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Na życzenie ;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/mikser-szalony-kudlacz-pelen-milosci-gdzie-jest-jego-przyjaciel-na-zawsze-138984/"][IMG]http://i427.photobucket.com/albums/pp360/Neczka123/Kopiamikser-1.jpg[/IMG][/URL] i bardziej optymistyczny - w kolorystyce RASTA :D [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/mikser-szalony-kudlacz-pelen-milosci-gdzie-jest-jego-przyjaciel-na-zawsze-138984/"][IMG]http://i427.photobucket.com/albums/pp360/Neczka123/Kopiamikser2-1.jpg[/IMG][/URL] -
Przed chwilą wróciliśmy ze spacerku Leosio-Majusio-Deylowego :) Leoś w świetnej formie, próbował nawet nam zwiać... co na jego nieszczęście mało jest możliwe na stosunkowo wolno dreptających łapkach :eviltong: Szaleńce 2 - Maja i Deyluch potrąciły Dziadzia Poldzia kilka razy... a dziadeczek od razu łapkami w górze :roll: Taka bidula kochana :loveu:;)
-
Owczarkowaty, młody trójłapek Jankes - już we wlasnym domu!!!
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Jankesku, a może by tak cafeanimal ? :razz: -
Owczarkowaty, młody trójłapek Jankes - już we wlasnym domu!!!
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
A Jankes kolejny dzień spędza w schroniskowym boksie... -
mam pół serca - piękny Lolek z Orzechowców .... już w domu!
Neczka replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Wspaniałe zdjęcia :loveu: I to jest przykład, że każdy, nawet najbardziej zestresowany i nieufny psiak ze schroniska ma szansę. Ważne tylko, by trafił na wspaniały, kochający i wyrozumiały dom :)