Jump to content
Dogomania

Neczka

Deleted
  • Posts

    10580
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neczka

  1. Mati dziś jak i wczoraj... i codziennie... wita wszystkich zza schroniskowych krat. Długo jeszcze ? :shake:
  2. Dziadek Wędkarz to musiał chyba za młodu wojować :roll: bardzo charakterny psiak, ale świetny ma ten swój "pazur" ;) Z psiakami na sadku doszczekuje się idealnie, ale jak ktoś przejdzie obok, gdy Dziadek Wędkarz ma kostkę, zostaje "złowieszczo" oszczekany :loveu::evil_lol: Okropnie przymilasty ten nasz Rybak :roll: ...tylko po domku ani śladu... :shake:
  3. Popadało troszkę w schronisku, ale tylko jakąś godzinkę... Cyganek za to siedzi sobie w ciepłej budce pod daszkiem, więc ma suchutko :roll: ...myślicie, że zdąży znaleźć go jakiś domek, nim... ? :-(
  4. Zostało już tylko jedno czarne maleństwo, ale możliwe, że jutro pojedzie do domku :roll::kciuki:
  5. [quote name='SZPiLKA23']Ten psiak to bardziej malamut niz haszczak (Iglo). Majuska moze masz jakies fotaski dlamnie :cool3:[/quote] Na stronę potrzebujesz czy do ogłoszeń ? Ja też ogłaszam haszczaki...
  6. Byłyśmy z Renią u Bandziorkowych Państwa :) Tak, przyjechał z nami :)
  7. Maleńka... [*] Biega już szczęśliwa za TM, gdzie nie ma bólu i chorób... Joasiu... trzymaj się...
  8. Napewno bym napisała taką nowinkę :eviltong:
  9. Olabości, tom namieszała :oops: Przepraszam, pomyliło mi się :roll:
  10. [quote name='becia66']ale cudowne wieści....:multi::multi::multi:...to teraz czekamy jeszcze na Rasputinowy domek.....:razz:[/quote] Beata, przecież Rasputin już dawno w domku............:cool1:
  11. Wspaniale :multi::loveu: [B]Reksiu, wielkie dzięki za wszystko :Rose: Gdyby nie Ty, to psiaki pewnie siedziałyby jeszcze w schronisku :loveu:[/B]
  12. Flapsu, psie prześliczności.... gdzie ta masa telefonów od ludzi bijących się o Ciebie ? :shake:
  13. Kiedyś zbiorą się psie anioły i powybijają te wszystkie bestie :diabloti:
  14. Belluszka, Ciebie już tutaj dawno być nie powinno... :shake:
  15. Buras się niezwykle przymilastym psem na tym sadku zrobił. Jako pierwszy z kolegą Wędkarzem biegną do człowieka... Burek skacze dookoła wszystkimi 4 łapkami w górę :loveu:
  16. Nie wiem czemu, ale ciągle dzwonią do mnie o chłopaków jakieś dziewczynki około 10-letnie pytając "ile kosztuje Ciapek ? a ile Tofik ? " :shake:
  17. [quote name='Miśka84']Mi się nie wyświetla :shake:[/quote] to poprawny link: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f402/psy-koty-w-potrzebie-paluch-oboz-koncentracyjny-138865/[/url] Becia ucięła "h" na początku ;)
  18. Bo to taki dzikusek trochę był i niezbyt przepadał za ludźmi :roll:
  19. Na życzenie ;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/mikser-szalony-kudlacz-pelen-milosci-gdzie-jest-jego-przyjaciel-na-zawsze-138984/"][IMG]http://i427.photobucket.com/albums/pp360/Neczka123/Kopiamikser-1.jpg[/IMG][/URL] i bardziej optymistyczny - w kolorystyce RASTA :D [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/mikser-szalony-kudlacz-pelen-milosci-gdzie-jest-jego-przyjaciel-na-zawsze-138984/"][IMG]http://i427.photobucket.com/albums/pp360/Neczka123/Kopiamikser2-1.jpg[/IMG][/URL]
  20. Przed chwilą wróciliśmy ze spacerku Leosio-Majusio-Deylowego :) Leoś w świetnej formie, próbował nawet nam zwiać... co na jego nieszczęście mało jest możliwe na stosunkowo wolno dreptających łapkach :eviltong: Szaleńce 2 - Maja i Deyluch potrąciły Dziadzia Poldzia kilka razy... a dziadeczek od razu łapkami w górze :roll: Taka bidula kochana :loveu:;)
  21. Jankesku, a może by tak cafeanimal ? :razz:
  22. [quote name='agata51']Zrób alegratkę. Wyróżnię.[/quote] Ja dziś zrobię :)
  23. A Jankes kolejny dzień spędza w schroniskowym boksie...
  24. Wspaniałe zdjęcia :loveu: I to jest przykład, że każdy, nawet najbardziej zestresowany i nieufny psiak ze schroniska ma szansę. Ważne tylko, by trafił na wspaniały, kochający i wyrozumiały dom :)
×
×
  • Create New...