-
Posts
10580 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neczka
-
Maleńka Reszka, zwana Fizią wreszcie w nowym domku
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Ja robiłam ogłoszenia, znajdę później ten post :eviltong: Ale można spokojnie podublować. Z tych miałam tylko 3 telefony i nic z tego itak nie wyszło... -
Pikuś - maleńki staruszek z Orzechowców. MA DOM !!!
Neczka replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figafiga']Może niedługo ja będę szukać towarzysza zabaw i treningów dla Negry:diabloti: Zobaczymy...bardzo bym chciała... Dobranoc[/quote] Fro... Fro... Frotka :evil_lol::evil_lol: -
Bella z Orzechowcow- w schronisku od zawsze....Podaruj jej dom!
Neczka replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
To trzeba czekać do wyburzania Bellowych boksów... Sunia czuje się tam dobrze, bo zna to miejsce od lat i innego nie chce. A jeśli nie ona, to trafi tam inny psiak i też będzie mu źle... No i wszystkie "nasłonecznione" boksy są już zacienione, są porozwieszane prześcieradła ;) -
Nela z Orzechowców - już gorzej byc nie może . MA DOM!!!
Neczka replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Codziennie wypuszczane są psiaki z drewniaków. Niedługo powstaną wybiegi dla reszty schroniska. Ale wolontariusze mają przeważnie czas, więc mogą przecież puszczać Neliki ;) -
Owczarkowaty, młody trójłapek Jankes - już we wlasnym domu!!!
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Bo nie ma ogłoszeń... Trzeba sklecić jakiś tekścik, jeszcze dziś się tym zajmę, aktualizuję wreszcie 1 post i wezmę się za ogłoszenia. -
To może uploaduj na imageshack - tam nie ma limitów. Na allegro Aiszy też nie ma jej fotek... pewnie dlatego tak mało wejść :shake:
-
Bella z Orzechowcow- w schronisku od zawsze....Podaruj jej dom!
Neczka replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Kiedyś takie coś stworzyłam, ale to było dawno i nie fajnie :eviltong: Jutro zrobię nowy ;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/bella-z-orzechowcow-w-schronisku-od-zawsze-podaruj-jej-dom-106839/"][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/1466/banerekbela.jpg[/IMG][/URL] -
Owczarkowaty, młody trójłapek Jankes - już we wlasnym domu!!!
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Ale na co czasu ? Na socjalizację ? ...nie sądzisz, że najlepiej socjalizowałby się we własnym domu ? -
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
Neczka replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
[quote name='becia66']no to się zajmij Neczka....[/quote] No to się zajmuję. -
Owczarkowaty, młody trójłapek Jankes - już we wlasnym domu!!!
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
............. posty skaczą :mad: -
A nie pamiętam już dokładnie... coś w stylu "szczekał na kury" :angryy: Szpilka, Tobie wyświetlają się te fotki, które zacytowała kilka postów wyżej Miśka ? Bo ja mam ciągle "zdjęcie czasowo niedostępne" :shake:
-
No i wrócił niestety Baton... :-( Ale mam nadzieję, że szybko znów pójdzie, tym razem do dobrego domku. A widziałam tych ludzi i wydawali się być naprawdę ok... jak to pozory mylą :shake:
-
Aisza w nowym, cudownym domku u boku kochającego Pana :)
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Aiszula wyskakała się dziś i wybiegała :) Przynajmniej te chwileczki radości... musi się znaleźć w końcu dobry domek dla pręgowanej damy :roll: -
A jak Cyganek kłóci się na wybiegu z kolegami, którzy go zaczepiają zza siatki :evil_lol::loveu:
-
Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!
Neczka replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Promyś wyprzytulany z każdej strony, okropnie tuli się to psisko :loveu: -
2 lata cierpienia - dlaczego Flap nie zasłużył na dom ?
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Flapsik kolejny dzień wybiegany, ale itak samotny i nie kochany... :-( -
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
Neczka replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Mati w boksie z kolegą Jankesem. Myślę, że tam pomieszka sobie dłużej, bo zapowiada się w końcu psia przyjaźń ;) Psina ma teraz naprawdę fajny boks, ale co z tego, skoro "gorszy" dostał się jakiejś innej bidzie, którą nikt z wolontariuszy się nie przejmuje... :shake: -
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Jak zwolni się chociaż jeden termin, napewno panienka pojedzie na sterylkę ;) Frocia jest strasznie delikatna i grzeczna. No i leniuch z niej wielki - najchętniej przeleżałaby na posłanku cały dzień, wstając z niechęcią na jedzonko i wyjście do ogródka załatwić potrzeby :) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Neczka replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Rany, jaki boski LEMUR ! :crazyeye::loveu::loveu: Widzisz, jednak waży jak moja Luśka :eviltong: A i z wiekiem się sprawdziło ;)