Jump to content
Dogomania

Neczka

Deleted
  • Posts

    10580
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neczka

  1. Ja robiłam ogłoszenia, znajdę później ten post :eviltong: Ale można spokojnie podublować. Z tych miałam tylko 3 telefony i nic z tego itak nie wyszło...
  2. [quote name='Figafiga']Może niedługo ja będę szukać towarzysza zabaw i treningów dla Negry:diabloti: Zobaczymy...bardzo bym chciała... Dobranoc[/quote] Fro... Fro... Frotka :evil_lol::evil_lol:
  3. To trzeba czekać do wyburzania Bellowych boksów... Sunia czuje się tam dobrze, bo zna to miejsce od lat i innego nie chce. A jeśli nie ona, to trafi tam inny psiak i też będzie mu źle... No i wszystkie "nasłonecznione" boksy są już zacienione, są porozwieszane prześcieradła ;)
  4. Codziennie wypuszczane są psiaki z drewniaków. Niedługo powstaną wybiegi dla reszty schroniska. Ale wolontariusze mają przeważnie czas, więc mogą przecież puszczać Neliki ;)
  5. Bo nie ma ogłoszeń... Trzeba sklecić jakiś tekścik, jeszcze dziś się tym zajmę, aktualizuję wreszcie 1 post i wezmę się za ogłoszenia.
  6. To może uploaduj na imageshack - tam nie ma limitów. Na allegro Aiszy też nie ma jej fotek... pewnie dlatego tak mało wejść :shake:
  7. Kiedyś takie coś stworzyłam, ale to było dawno i nie fajnie :eviltong: Jutro zrobię nowy ;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/bella-z-orzechowcow-w-schronisku-od-zawsze-podaruj-jej-dom-106839/"][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/1466/banerekbela.jpg[/IMG][/URL]
  8. Ale na co czasu ? Na socjalizację ? ...nie sądzisz, że najlepiej socjalizowałby się we własnym domu ?
  9. [quote name='becia66']no to się zajmij Neczka....[/quote] No to się zajmuję.
  10. A nie pamiętam już dokładnie... coś w stylu "szczekał na kury" :angryy: Szpilka, Tobie wyświetlają się te fotki, które zacytowała kilka postów wyżej Miśka ? Bo ja mam ciągle "zdjęcie czasowo niedostępne" :shake:
  11. [quote name='SZPiLKA23']Jest jakis jasny szczeniaczek, cos pod biszkoptowego?[/quote] Nie, same czarnuszki z białymi znaczeniami. To maluchy od suni, która w tamtym roku oszczeniła się w polach. Może uda się w końcu uciekającą mamuśkę złapać i wysterylizować :roll:
  12. No i wrócił niestety Baton... :-( Ale mam nadzieję, że szybko znów pójdzie, tym razem do dobrego domku. A widziałam tych ludzi i wydawali się być naprawdę ok... jak to pozory mylą :shake:
  13. Aiszula wyskakała się dziś i wybiegała :) Przynajmniej te chwileczki radości... musi się znaleźć w końcu dobry domek dla pręgowanej damy :roll:
  14. A gdyby nie ten anty-koci stosunek, Axelek już dawno byłby w nowym domku... :shake:
  15. Coruszka wygłaskana, cudna taka a bezdomna... :-(:shake:
  16. A jak Cyganek kłóci się na wybiegu z kolegami, którzy go zaczepiają zza siatki :evil_lol::loveu:
  17. Promyś wyprzytulany z każdej strony, okropnie tuli się to psisko :loveu:
  18. Flapsik kolejny dzień wybiegany, ale itak samotny i nie kochany... :-(
  19. Burasek trafił do koleżków dziadeczków na sadek :roll: Będzie teraz w cieniu jabłonek odpoczywał i na słoneczku wygrzewał kostki :loveu:
  20. Mati w boksie z kolegą Jankesem. Myślę, że tam pomieszka sobie dłużej, bo zapowiada się w końcu psia przyjaźń ;) Psina ma teraz naprawdę fajny boks, ale co z tego, skoro "gorszy" dostał się jakiejś innej bidzie, którą nikt z wolontariuszy się nie przejmuje... :shake:
  21. Nie miałam dziś niestety aparatu, ale Wędkarz wygłaskany :) Strasznie się przymila, wtula w nogi i mruczy jak prawdziwy miś :loveu:
  22. Jak zwolni się chociaż jeden termin, napewno panienka pojedzie na sterylkę ;) Frocia jest strasznie delikatna i grzeczna. No i leniuch z niej wielki - najchętniej przeleżałaby na posłanku cały dzień, wstając z niechęcią na jedzonko i wyjście do ogródka załatwić potrzeby :)
  23. Rany, jaki boski LEMUR ! :crazyeye::loveu::loveu: Widzisz, jednak waży jak moja Luśka :eviltong: A i z wiekiem się sprawdziło ;)
×
×
  • Create New...