Jump to content
Dogomania

Neczka

Deleted
  • Posts

    10580
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neczka

  1. I jak Kisses, kogo wybrałaś ? ;) Ja osobiście polecam Canisa :)
  2. [quote name='SZPiLKA23']My jesteśmy z psami....[/quote] Oczywiście, na każdym kroku to widać :grin:
  3. [FONT=Georgia]Jedno zdanie dla "orzechowskiego wolontariatu" z Rzeszowa i Jarosławia, o którego przekazanie prosił mnie kierownik... [I] [B]KTO NIE JEST Z NAMI, TEN PRZECIWKO NAM.[/B][/I] Szkoda, że tym się kierujecie.[/FONT]
  4. U mnie też ma alegratkę, ale wyróżnienie skończyło się jakieś 2 tygodnie temu ;-)
  5. Nie rozumiesz pewnych pojęć. Trafny cytat za to wkleiłaś - jak pisałam, Rubik nigdy nikogo z nas nie pogryzł. Za to Ty wymieniłaś już tutaj kilka psów, które coś zrobiły. Gratuluję po raz kolejny :)
  6. [quote name='albiemu']Neczka nie rzucam. Czekam kiedy przestaniesz kłamać w imię dobra psów a jedynie własnego. Kultury i szacunku do ludzi to Ty się nigdy nie nauczysz ... Jesteś miła tylko dla tych, których potrzebujesz do celów własnych. Przykre. [/quote] O dokładnie ! Fajnie to ujęłaś, z jedną różnicą. Idealnie opisuje Twoją postawę. Potrafisz pięknie pisać i czarować, dzięki temu możesz zjednać sobie wielu ludzi, którzy nie wiedzą jaka jest prawda. Zarzucasz mi kłamstwo, a nie masz do tego żadnych podstaw, bo chodzi Ci jedynie o Rubika, którego na oczy nie widziałaś i nie wiesz jak na prawdę przebiegała jego adopcja, jedynie wnioskujesz z wątku. Obgadujesz mnie z co 2 osobą (mam dowody) i próbujesz przekonać, że jestem taka czy inna. I Ty uważasz się za dorosłą... oj ;) Pozdrawiam i wypisuję się z wątku - z resztą kolejnego, w którym szanowna albiemu nieudolnie próbuje się do mnie przyczepić i zrobić "be neczkę" :)
  7. Szpilka, chcesz komuś zaszkodzić, tylko nie bardzo wiesz komu. Warto czasami się zastanowić nim napisze się o kilka słów za dużo. Dobranoc Rubiczku, zasługujesz psisko na wspaniały domek i taki napewno znajdziesz. Już wielu ludzi zachwycało się psiną w schronisku, może następnym razem się uda... może jutro ? ...a właściwie to już dziś ;-)
  8. [quote name='SZPiLKA23']Do Ciebie chyba nawet jakbym wołami pisała to by nie dotarło...[/quote] No tak, woły potrafią pisać równie dobrze co Ty. Nie pisałam nigdy o psie bez rodowodu, że jest czystorasowy, choćby nie wiem jak przypominał rasę. Strona na, której jest ogłaszany Rubik to "jamniki i mixy", a że jest mixem, to zalicza się. Podsumowując dyskusję - Rubik nie jest agresywny :) A, jeszcze jedno. Nie obchodzi mnie to, w jakim celu wymieniłaś pogryzienie pracownika przez Zmorę, ale zważ czasami co, gdzie i po co piszesz. Bo dla mnie miało to tylko jeden cel... powinnaś wiedzieć jaki. Gratuluję.
  9. [quote name='SZPiLKA23']Czytaj uwazniej to moze pojmiesz o co mi chodzi...[/quote] Czytam bardzo uważnie i zauważyłam, że do wczoraj pisałaś o tym, że tylko raz ugryzł Cię w rękę i poszarpał rękawiczki. Dziś już piszesz, że złapał za nogę. Jutro pewnie ugryzie w brzuch... Piszesz - "nie mówię, że jest agresywny, ale jest agresywny". Genialnie ujęte. Nie napisałam nigdzie, że Rubik jest idealny. Zapraszam do 1 postu, tam jest wszystko.
  10. To teraz Twoja ręka zamieniła się w nogę. Chyba, że nosisz na nogach rękawiczki (które rzekomo podarł Ci pies). [quote name='SZPiLKA23'] Ja nie twierdze ze Rubik jest nienormalny, czy agresywny ja pisze o okreslonych sytuacjach kiedy JEST agresywny[/quote] Masło maślane. Tak czy tak, wg Ciebie jest agresywny :roll:
  11. [quote name='SZPiLKA23']przed tym jak Cie pogryzł tez warczał...[/quote] Wybacz, ale to ja uczestniczyłam w tej sytuacji i więcej wiem na ten temat niż Ty, kiedy byłaś jakieś 50km dalej ;) I tu się powtórzę... RUBIK NIE JEST AGRESYWNY. Rubik warczy tylko i wyłącznie na Ciebie. Może i tym razem człowiek zawinił ? Czasami warto przemyśleć różne opcje, niż wybrać pierwszą z brzegu i kurczowo się jej trzymać.
  12. Dawaj... :D Naprawdę, jak tylko będę znała jakieś konkrety - napiszę.
  13. Nie potrzebujemy egoistycznego ludzia, niech nawet tu nie zagląda :razz: Szukamy ludzia Agatkowego :loveu:
  14. Miśka, zaczytuj mi proszę miejsce, w którym napisałam, że Szpilki nie było przy niedoszłym incydencie z pracownicą. Najważniejsze jest to, że Rubik nikogo w schronisku nie ugryzł (prócz Szpilki, wg której każdy warczący pies planuje atak). A ja czekam na odzew z ogłoszeń... :) Chyba, że Rubiśka upatrzy sobie ukochany właściciel w schronisku :roll:
  15. Cofnij się kilka postów wstecz na wątku Bezy, tam masz wszystko :roll:
  16. Dziewczyny, narazie cisza... proszę, troszkę cierpliwości :modla:
  17. To Ty rzucasz się do mnie na każdym wątku. Tylko wiesz, gdzie ja to mam... ;) Sadkowe towarzystwo takie wymęczone upałem, że nawet minutki nie ustoją spokojnie przy czesaniu, wszyscy by tylko do góry brzuchami się rozwalali :wink:
  18. No i wszystkie boksy są zadaszone, więc nie ma tego ukropu jak w ubiegłych latach, np. na betoniakach, gdzie siedzi Zmorka :roll:
  19. Wiem, wszystko jest w porządku. Kto ma wiedzieć, ten wie ;)
  20. Mnie nie interesuje, co kto o Pajuni wypisuje na forum. Nie oceniam ludzi przez forum, czy z opinii innych, a z osobistych rozmów... :roll: Pisałam tylko, że Dorotka ma teraz sporo zajęć :roll:
  21. Bezule z Majami padnięte... :loveu: To Poldek je tak wymęczył ? Co im zrobiliście ? Przecież "padnąć" szorściaki jest równie ciężko co moją czarną :evil_lol:
  22. Popatrz, jakie rude może być przystojne, a nikt go nie chce...:shake: [URL="http://img18.imageshack.us/i/1001140p.jpg/"][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/2724/1001140p.jpg[/IMG][/URL]
  23. Pajunia jest teraz bardzo zajęta, a i dogomania czasami nie sprzyja dyskusjom :razz:
  24. [quote name='SZPiLKA23']Nie wiem jakie to ma znaczenie, czy ugryzł czy próbował[/quote] Ma to wielkie znaczenie. Bo Rubik nie gryzie, a jedynie warczy (tylko na Ciebie). Warczenie nie zawsze oznacza ostrzeżenie przed atakiem. Co do porad behawiorystycznych, słucham osób wykwalifikowanych (a kilka takich już oceniło zachowanie Rubika). Widzę, że podkreślasz ciągle słowo "dzieci". Chyba myślisz, że to 7-letnie maluchy. Wyprowadzam z błędu - te "dzieci" są już sporo starsze. Powtórzę się - za zachowanie psa w tym "chwilowym domu", odpowiadali tylko i wyłącznie ludzie. Pies jest normalny.
×
×
  • Create New...