-
Posts
10580 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neczka
-
Słyszałam, że kilka osób tutaj nie potrzebuje mojej pomocy, to i narzucać się nie będę ;) Miłego dnia i miłego obgadywania (i na forum i za moimi plecami) :)
-
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Czemu? Jest coś, czego nie wiem?:roll:[/quote] Wszystko wiesz :) ...Frocia już coraz bliżej domku ;) -
Tragedia 1.5 rocznego *COLA* .. już w domu!! POZNAŃ
Neczka replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
Nikt do Cola nie zaglądnął od miesiąca :-o No ludziska, co z Wami ? To wyjaśnić można jedynie zapracowaniem przy ogłaszaniu psiaków, lub ciągłymi wyjazdami do schronisk :mad: -
Basiu, chyba wszystkie dogomaniackie domki pełne... :shake:
-
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Za nic nie mogę sobie przypomnieć, czy odrobaczałam Frociaka :hmmmm: Jeśli na umowie / zaświadczeniu o szczepieniu nie będzie napisana data odrobaczania, daj mi znać, to w poniedziałek powiem Ci na 100%, czy Frocia dostała tabletki. -
Ja się zastanawiam, czy jest sens zaczynać z tym hotelikiem. Przecież w Orzechowcach Cyganek ma naprawdę świetną opiekę, jest codziennie wypuszczany na duży, zielony wybieg, gdzie spotyka się z innymi psiakami. Dobrego jedzonka mu nie brakuje, w upały może schować się do zacienionego boksu. Bardziej w zimie, ze względu na wrażliwość już nie młodych psich kostek. W budzie jest ciepło, nie wieje, ale wiadomo - wiek robi swoje i starszy psiak potrzebuje wtedy więcej troski. Uważacie, że w tym momencie hotelik jest w stanie dać Cygankowi coś lepszego, niż ma w schronisku w Orzechowcach ? Pewnie kontakt z człowiekiem, chociaż u nas też nie jest pod tym względem źle, pracownicy są naprawdę świetni i robią co mogą. A w hoteliku też jest kilka psiaków i nie jest tak, że Cyganek będzie z człowiekiem non stop. Wiem też, jak jest ciężko później utrzymać psiaka na takim tymczasie. Na początku ludzie się ofiarowują, później są zbiórki, później długi... Wg mnie warto poczekać i zastanowić się nad hotelikiem, gdy zrobi się zimniej, a pieniążki już zacząć zbierać na kilka miesięcy z góry, albo wykorzystać teraz np. na ogłoszenia. Tak mi się wydaje... Co Wy o tym sądzicie ?
-
Oj cichutko cichutko... a pracy tyle, że nie wiadomo, za co się w 1 kolejności zabrać :shake: Agatko, znasz może kogoś pisarsko utalentowanego, kto mógłby napisać śliczny tekścik ogłoszeniowy dla chłopaczka ? Jak tylko taki dostanę, od razu obiecuję zrobić pakiecik ogłoszeń. Weroniś, wiem, że masa pracy, ale może kiedyś przy okazji wizyty u Poduszka, pstryknęłabyś mu parę świeżych fotek ? ;)
-
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Terriery lubią się kłócić ;):evil_lol: Kama, Frociak nie dostawał nic na kleszcze / pchły, ponieważ u Orzechowskich psiaków nie ma ani tego ani tego :) Osobiście nigdy nie spotkałam się z kleszczem u któregokolwiek z naszych podopiecznych, o pchłach nie wspominając. Osobiście z Majuśką prałyśmy Frociaka jakieś 3 miesiące temu, więc chyba jeszcze kąpiel się przyda. Aczkolwiek zakładam, że żadnego uciążliwego zapachu nie poczujesz ;) Z dziewczynką dostaniesz umowę adopcyjną (przeczytaj dokładnie ;)), zaświadczenie o szczepieniu przeciw wściekliźnie i chorobom zakaźnym i naklejkę z numerem czipa, bo chyba zapomniałam wspomnieć, że Frociak jest zaczipowany :) -
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Rita, ja już skończyłam ;) są ważniejsze sprawy na głowie. Wogóle ostatnio było w schronisku spore zainteresowanie Frocią, Kama najprawdopodobniej zdążyłaś w ostatniej chwili :) -
Najprawdopodobniej w połowie września, Pani przyjedzie po Cyganka. Doświadczenie nauczyło mnie, że nie należy cieszyć się na zapas... bardzo mocno trzymam kciuki za dobry domek .
-
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Beata, nikt za mnie nic nie załatwiał. Ja do pomocy nie zmuszałam, ale jeśli [B]z Twojej strony[/B] to była pomoc tylko po to, żeby w takich sytuacjach wyciągać takową, nie świadczy to bynajmniej o mnie. Froteczko jeszcze chwilkę i będzie można zamknąć szczęśliwie wątek, a żądni kłótni przeniosą się oczerniać mnie na inne ;) -
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Kamilko, nie ma co. Ja już mam te docinki daleko w... wiadomo gdzie ;) Dziwi mnie tylko fałszywość Beci, która jeszcze w tamtym tygodniu przytulała się do mnie na środku sklepu, a teraz pokazuje na forum, że jest przeciwko mnie :roll: Będziesz właścicielką najwspanialszej suczki pod słońcem :) -
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Gratuluję powagi adekwatnej do wieku, Beata :) -
Folen już wie co z labką. Beata, ja nie działam w pojedynkę... ;)
-
Cośty, Renia co mnie miało niby urazić :) Gosiu, wiem, że jesteś bardzo "wdrążona" w Cygankowy temat, więc bądź pewna, że jak tylko będzie coś pewne, napiszę Ci.
-
Majuska, wszystko załatwiam. Spokojnie. To, że nie piszę wszystkiego na forum, nie znaczy, że nic nie robię. Wiem co to za profil, mam z tymi ludźmi kontakt.
-
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Jurmar, Majuska - dzięki :) Kama, jesteśmy w kontakcie ;) -
Aisza w nowym, cudownym domku u boku kochającego Pana :)
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
:cool3::cool3::cool3: W nowym domku jest genialnie :loveu: [URL=http://img35.imageshack.us/i/kopia2krakowwawel011.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/8650/kopia2krakowwawel011.jpg[/IMG][/URL] -
Wysłałam Negri Cygankowe fotki i gdyby trzeba było jeszcze lepsze - obiecuję dorobić. Cyganek dziś wygłaskany, wyczesany i wybiegany... tylko człowieka do tego wszystkiego brakuje ;)
-
Owczarkowaty, młody trójłapek Jankes - już we wlasnym domu!!!
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Tula, dzięki za to metro. Trzeba próbować dalej, musi się w końcu udać. Jankesik dziś [URL=http://img145.imageshack.us/i/cimg0926.jpg/][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/2920/cimg0926.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='albiemu'] Majuska, czy kto ma czas - Neczki nie ma od dłuższego czasu, wiem, że robiła ogłoszenia na innych portalach bo pisała o tym. Pasuje sprawdzić czy sa ponawiane ... ja sprawdzałam ale nic nie znalazłam? Zna się ktoś lepiej na tym niż ja? ... POMOCYYYY!!!!! Neczka jak to wygląda? [/quote] Odnawiam wszystko na bieżąco i ciągle dorabiam nowe. W razie czego, jestem ciągle pod telefonem.
-
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Jestem jestem, ale co tu pisać, jak u Frociaka nic nowego... A ja próbuję się odzwyczajać od dogo ;) Ale od psiaków i ogłoszeń na innych portalach się nie odzwyczaję nigdy :) -
ZMORA, czyli wspaniała, szkolona suczka ON, dla wspaniałego człowieka.
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='kamilawa'] Dobra, ja wiem, ze jakbym mogła to bym wszystkie wzięła :evil_lol: [/quote] Oj dużo tu takich jak Ty :) Isadorko, żadnego choćby obserwatora... ?