Jump to content
Dogomania

Neczka

Deleted
  • Posts

    10580
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neczka

  1. Słyszałam, że kilka osób tutaj nie potrzebuje mojej pomocy, to i narzucać się nie będę ;) Miłego dnia i miłego obgadywania (i na forum i za moimi plecami) :)
  2. [quote name='mala_czarna']Czemu? Jest coś, czego nie wiem?:roll:[/quote] Wszystko wiesz :) ...Frocia już coraz bliżej domku ;)
  3. Nikt do Cola nie zaglądnął od miesiąca :-o No ludziska, co z Wami ? To wyjaśnić można jedynie zapracowaniem przy ogłaszaniu psiaków, lub ciągłymi wyjazdami do schronisk :mad:
  4. Basiu, chyba wszystkie dogomaniackie domki pełne... :shake:
  5. Za nic nie mogę sobie przypomnieć, czy odrobaczałam Frociaka :hmmmm: Jeśli na umowie / zaświadczeniu o szczepieniu nie będzie napisana data odrobaczania, daj mi znać, to w poniedziałek powiem Ci na 100%, czy Frocia dostała tabletki.
  6. Ja się zastanawiam, czy jest sens zaczynać z tym hotelikiem. Przecież w Orzechowcach Cyganek ma naprawdę świetną opiekę, jest codziennie wypuszczany na duży, zielony wybieg, gdzie spotyka się z innymi psiakami. Dobrego jedzonka mu nie brakuje, w upały może schować się do zacienionego boksu. Bardziej w zimie, ze względu na wrażliwość już nie młodych psich kostek. W budzie jest ciepło, nie wieje, ale wiadomo - wiek robi swoje i starszy psiak potrzebuje wtedy więcej troski. Uważacie, że w tym momencie hotelik jest w stanie dać Cygankowi coś lepszego, niż ma w schronisku w Orzechowcach ? Pewnie kontakt z człowiekiem, chociaż u nas też nie jest pod tym względem źle, pracownicy są naprawdę świetni i robią co mogą. A w hoteliku też jest kilka psiaków i nie jest tak, że Cyganek będzie z człowiekiem non stop. Wiem też, jak jest ciężko później utrzymać psiaka na takim tymczasie. Na początku ludzie się ofiarowują, później są zbiórki, później długi... Wg mnie warto poczekać i zastanowić się nad hotelikiem, gdy zrobi się zimniej, a pieniążki już zacząć zbierać na kilka miesięcy z góry, albo wykorzystać teraz np. na ogłoszenia. Tak mi się wydaje... Co Wy o tym sądzicie ?
  7. Oj cichutko cichutko... a pracy tyle, że nie wiadomo, za co się w 1 kolejności zabrać :shake: Agatko, znasz może kogoś pisarsko utalentowanego, kto mógłby napisać śliczny tekścik ogłoszeniowy dla chłopaczka ? Jak tylko taki dostanę, od razu obiecuję zrobić pakiecik ogłoszeń. Weroniś, wiem, że masa pracy, ale może kiedyś przy okazji wizyty u Poduszka, pstryknęłabyś mu parę świeżych fotek ? ;)
  8. Terriery lubią się kłócić ;):evil_lol: Kama, Frociak nie dostawał nic na kleszcze / pchły, ponieważ u Orzechowskich psiaków nie ma ani tego ani tego :) Osobiście nigdy nie spotkałam się z kleszczem u któregokolwiek z naszych podopiecznych, o pchłach nie wspominając. Osobiście z Majuśką prałyśmy Frociaka jakieś 3 miesiące temu, więc chyba jeszcze kąpiel się przyda. Aczkolwiek zakładam, że żadnego uciążliwego zapachu nie poczujesz ;) Z dziewczynką dostaniesz umowę adopcyjną (przeczytaj dokładnie ;)), zaświadczenie o szczepieniu przeciw wściekliźnie i chorobom zakaźnym i naklejkę z numerem czipa, bo chyba zapomniałam wspomnieć, że Frociak jest zaczipowany :)
  9. Rita, ja już skończyłam ;) są ważniejsze sprawy na głowie. Wogóle ostatnio było w schronisku spore zainteresowanie Frocią, Kama najprawdopodobniej zdążyłaś w ostatniej chwili :)
  10. Najprawdopodobniej w połowie września, Pani przyjedzie po Cyganka. Doświadczenie nauczyło mnie, że nie należy cieszyć się na zapas... bardzo mocno trzymam kciuki za dobry domek .
  11. Beata, nikt za mnie nic nie załatwiał. Ja do pomocy nie zmuszałam, ale jeśli [B]z Twojej strony[/B] to była pomoc tylko po to, żeby w takich sytuacjach wyciągać takową, nie świadczy to bynajmniej o mnie. Froteczko jeszcze chwilkę i będzie można zamknąć szczęśliwie wątek, a żądni kłótni przeniosą się oczerniać mnie na inne ;)
  12. Kamilko, nie ma co. Ja już mam te docinki daleko w... wiadomo gdzie ;) Dziwi mnie tylko fałszywość Beci, która jeszcze w tamtym tygodniu przytulała się do mnie na środku sklepu, a teraz pokazuje na forum, że jest przeciwko mnie :roll: Będziesz właścicielką najwspanialszej suczki pod słońcem :)
  13. Gratuluję powagi adekwatnej do wieku, Beata :)
  14. Folen już wie co z labką. Beata, ja nie działam w pojedynkę... ;)
  15. Cośty, Renia co mnie miało niby urazić :) Gosiu, wiem, że jesteś bardzo "wdrążona" w Cygankowy temat, więc bądź pewna, że jak tylko będzie coś pewne, napiszę Ci.
  16. Majuska, wszystko załatwiam. Spokojnie. To, że nie piszę wszystkiego na forum, nie znaczy, że nic nie robię. Wiem co to za profil, mam z tymi ludźmi kontakt.
  17. Jurmar, Majuska - dzięki :) Kama, jesteśmy w kontakcie ;)
  18. [URL=http://img20.imageshack.us/i/cimg0570jzv.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/2308/cimg0570jzv.jpg[/IMG][/URL]
  19. :cool3::cool3::cool3: W nowym domku jest genialnie :loveu: [URL=http://img35.imageshack.us/i/kopia2krakowwawel011.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/8650/kopia2krakowwawel011.jpg[/IMG][/URL]
  20. Wysłałam Negri Cygankowe fotki i gdyby trzeba było jeszcze lepsze - obiecuję dorobić. Cyganek dziś wygłaskany, wyczesany i wybiegany... tylko człowieka do tego wszystkiego brakuje ;)
  21. Tula, dzięki za to metro. Trzeba próbować dalej, musi się w końcu udać. Jankesik dziś [URL=http://img145.imageshack.us/i/cimg0926.jpg/][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/2920/cimg0926.jpg[/IMG][/URL]
  22. [quote name='albiemu'] Majuska, czy kto ma czas - Neczki nie ma od dłuższego czasu, wiem, że robiła ogłoszenia na innych portalach bo pisała o tym. Pasuje sprawdzić czy sa ponawiane ... ja sprawdzałam ale nic nie znalazłam? Zna się ktoś lepiej na tym niż ja? ... POMOCYYYY!!!!! Neczka jak to wygląda? [/quote] Odnawiam wszystko na bieżąco i ciągle dorabiam nowe. W razie czego, jestem ciągle pod telefonem.
  23. Jestem jestem, ale co tu pisać, jak u Frociaka nic nowego... A ja próbuję się odzwyczajać od dogo ;) Ale od psiaków i ogłoszeń na innych portalach się nie odzwyczaję nigdy :)
  24. Rubiś stęskniony za ludźmi rozpacza za każdym razem, gdy ktoś minie jego boks :shake:
  25. [quote name='kamilawa'] Dobra, ja wiem, ze jakbym mogła to bym wszystkie wzięła :evil_lol: [/quote] Oj dużo tu takich jak Ty :) Isadorko, żadnego choćby obserwatora... ?
×
×
  • Create New...