Jump to content
Dogomania

Neczka

Deleted
  • Posts

    10580
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neczka

  1. [quote name='Charly']Carlita ma jakies wydarzenie na fb? btw ogormnie się cieszę, że ta przecudna brzydula Roślinka juz w domku:multi:[/QUOTE] Wydarzenia nie ma, bo ja nie jestem oblatana w fb, ale jeśli ktoś mógłby mi pomóc, to jak najbardziej byłoby fajnie... ;) Roślinka ma się świetnie :)
  2. Zapisałam sobie gdzieś wątek maluchów i o nim zapomniałam :splat: Jak najbardziej ;)
  3. Tylko strasznie tu cicho na forum, z ogłoszeń też cisza... :nonono2:
  4. Boję się płatnych DT i hotelików... deklaracje często się wykruszają, ludzie zapominają, uciekają w swoje obowiązki. A nie chciałabym sytuacji, w której psiak po kilku miesiącach przykładowo, musiałby wracać do schroniska. Przy ogłoszeniach napewno nie zapomnę wrzucić informacji o poszukiwaniu DT. Z resztą hotelik w przypadku orzechowskich zwierząt nie ma o tyle sensu, że psiaki i koty mają u nas jak w hotelu :roll: Tylko człowieka brak...
  5. Ja mogę zająć się za kilka dni ogłoszeniami, ale z tymczasami u nas strasznie ciężko... nikt nie chce brać psiaków :nonono2:
  6. Dzięki bardzo :) Jak się uda, będę regularnie zaglądać :)
  7. [quote name='Akrum']Ale w międzyczasie - może warto jeszcze raz ogłosić Henia (pakiecik ogłoszeń), bo tak jak Pani mówiła nawet funi na 99% chcą Henia adoptować, a wiadomo różnie bywa i może się coś wydarzyć, różne figle płata los...[/QUOTE] Dokładnie... Ale trzeba mieć nadzieję, że się uda :kciuki:
  8. I dzień dobry popołudniową porą ;)
  9. Piękny maluch... przydałby się BDT oj przydał...
  10. I popołudniową porą na pierwszą :roll:
  11. Piękny, gdzie Twój dom... ? [URL="http://img829.imageshack.us/i/593image1.jpg/"][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/3593/593image1.jpg[/IMG][/URL]
  12. Na trzech łapkach wskakujemy wysoko na pierwszą !!
  13. [quote name='roma_121']czy Agatka nadal jest w schronisku ?[/QUOTE] Niestety... :nonono2: Siedzi już tyle lat, że powoli tracę nadzieję, że ma jeszcze szanse na adopcje. Jest chyba najpiękniej umaszczonym psem w Orzechowcach, wspaniała z charakteru, spragniona miłości. Ludzie nie patrzą... wolą młodsze... [quote name='aganela']a robicie jej wogóle jakieś ogłoszenia?[/QUOTE] Jak na chwilę obecną ma tylko kilka, które zostały ze starego pakietu, sprzed paru lat i ciągle je odnawiam.
  14. Oj Depiś Depiś... :nonono2:
  15. Ja jestem oblatana na facebooku tak średnio - na jeża ;) także nie dam rady...
  16. Jestem ciekawa jak Saga dogadywałaby się z "mniejszymi braćmi" :roll: Toż to w końcu terierek, instynkt łowiecki i te sprawy ;)
  17. Carluniu, czy zdążymy Ci jeszcze pomóc... ? :nonono2:
  18. I jeszcze raz dziś :roll:
  19. [quote name='baster i lusi']Kamilka robiła do filmiku ogłoszenia gratis,zaraz do niej napiszę.[/QUOTE] Dzięki ;) Pewnie robiła ogłoszenia dla kilku psiaków i się info pomieszały...
  20. Witaj Mozzarcie ;)
  21. [quote name='Saphira']Mozart jest w Przemyślu. Stąd kawałek jeszcze do Rzeszowa:lol: Za to całkiem blisko do ruskiej granicy:lol:[/QUOTE] Powiem wiecej, Mozzart jest w Orzechowcach :D Czyli od strony Rzeszowa 15km przed Przemyślem
  22. Waderciu, Ty robiłasz ogłoszenia dla Hackena sama czy zamawiałaś pakiet ? Dostałam kilka dni temu maila od faceta w sprawie szczeniaków. Okazuje się, że zostało zrobione ogłoszenie "dwa w jednym", w którym zdjęcia przedstawiają matkę ze szczeniakami a kontakt jest podany na mnie i na Hackenbusha ;) Podaję linka i proszę o usunięcie ogłoszenia [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/64030/7-szczeniakow-i-ich-mama-szukaja-domow-/[/url]
×
×
  • Create New...