-
Posts
10580 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neczka
-
Dalmatyńczyk Jean Paul z Orzechowiec znalazł nowy dom ! :))
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Witaj piękny kropkowany... za raz rozpoczniemy sesję zdjęciową ;) -
Nie odzywałam się na wątku, bo wogóle nie odzywałam się na dogomanii... Było mnóstwo nieprzyjemności, ale mam nadzieję, że po tych paru miesiącach będę spotykać tutaj ludzi, który chcą pomagać zwierzętom a nie leczyć swoje kompleksy kosztem biednych stworzeń. Jestem właśnie w schronisku, jutro zrobię Burciowi nowe zdjęcia.
-
Dalmatyńczyk Jean Paul z Orzechowiec znalazł nowy dom ! :))
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Jestem w schronisku, nie dam rady podłączyć tu aparatu bo mi coś nie kontaktuje... Wracam do domu jutro późnym wieczorem, ale zdjęcia są i jutro też porobimy ;) -
Dzięki za banerki... i za obecność ;)
-
Jakbyś przesłała mi zdjęcia, mogłabym wstawić je na stronę schroniska ;) A u naszego Mozzarcika cichutko... Dzisiaj zobaczę się z psiakiem i postaram się jeszcze dofocić.
-
Dalmatyńczyk Jean Paul z Orzechowiec znalazł nowy dom ! :))
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Witam dalmatynka i jego przyjaciół. U mnie niestety nadal cisza... zero chętnych. Jadę za chwilę do schroniska, postaram się zrobić chłopakowi jeszcze parę zdjęć. -
Dalmatyńczyk Jean Paul z Orzechowiec znalazł nowy dom ! :))
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
W przyszłym tygodniu, myślę, że gdzieś koło środka. -
[quote name='barb']A moze jeszcze zgłosi się po niego wlasciciel. Już minęlo 14 dni od przyjęcia Mozarta do schroniska? Bo na stronę zostal dodany dopiero 22.05.2011 r. Jeśli błąkal sie po mieście to moze komuś zwial? A on z Przemyśla jest dowieziony czy z Jaroslawia?[/QUOTE] Może się zgłosi, ma na to 14 dni. Ale domku szukamy od zaraz. Osobiście wątpię we właściciela. Nie wiem skąd Mozzart został dowieziony. Trzeba pytać kierownika, dla mnie to nie ważne. [B]Saphirko[/B], a co słychać u Fryci ? ;)
-
Dalmatyńczyk Jean Paul z Orzechowiec znalazł nowy dom ! :))
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[B]PROSZĘ O SPOKÓJ...[/B] :modla: Jeśli nie zgadzamy się ze zdaniem drugiej osoby lub poprostu nie możemy się porozumieć, czasami lepiej nie mówić nic. ;) Sama doświadczyłam tego na tym forum. [B]Roma,[/B] właśnie o to mi chodziło z ciachaniem :eviltong: Tzn. żeby nie było problemów z pseudo. [quote name='barb']To pewne, ze nie zgłosi sie wlaściciel i że pies zostal wyrzucony z samochodu? Na na stronie schroniska jest napisane "... najprawdopodobniej wyrzucony z samochodu" - skąd takie domniemanie ? .a to cytat ze strony schroniska..nowo przyjęte zamieszkują w boksach kwarantanny, [B]gdzie przez najbliższe 14 dni oczekują[/B] na swoich poprzednich właścicieli." [/QUOTE] Ludzie, którzy znaleźli błąkającego się po okolicy psa ponoć widzieli jak ktoś wyrzucił go z auta. Stąd nie piszemy "na pewno", bo pewności 100% brak. [B]Barb[/B], jego poprzednimi "właścicielami tymczasowymi" a jednak właścicielami byli przez parę tygodni ludzie, którzy już go nie chcą. Poprzedni miał conajmniej dwa tygodnie na odszukanie swojego psa. W przypadku Jean'a jeśli bierzemy pod uwagę kwarantannę może chodzić jedynie o ryzyko pojawienia się chorób, ewentualnych niekorzystnych zmian w zachowaniu. Ale to na szczęście wątpliwe. A tak czy siak - jeśli pies czy kot jest na kwarantannie, podczas tych 14 dni możemy szukać dla niego domu. I jeśli właściciel się nie znajdzie, już dnia 15-tego psiak/kociak może pojechać do nowego domu. ________________________________ Ważne, żeby psinka cała i zdrowa doczekała się wspaniałego domu i dziękuję wszystkim, którzy pomagają ;) -
Muszę ruszyć z nową porcją ogłoszeń Coruszki, bo większość starych wygasła... a szczerze mówiąc już nawet nie pamiętam gdzie są jeszcze widoczne. Korcia pozdrawia wszystkich, którzy o niej pamiętają swoją jeszcze ośnieżoną łapką [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/18/koruszka.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/588/koruszka.jpg[/IMG][/URL]
-
Dalmatyńczyk Jean Paul z Orzechowiec znalazł nowy dom ! :))
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Jeśli do przyszłego tygodnia nie wypadnie jakiś nagły przypadek (suka w ciąży etc.) to kierownik najprawdopodobniej umówi się na ciachanie jajek chłopaka :lol!: -
Wieczorem przeprowadzimy rejestrację i odezwę się na podhalanowym forum ;)
-
Dalmatyńczyk Jean Paul z Orzechowiec znalazł nowy dom ! :))
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
A ja wciąż rozpytuję o DT... a najlepiej DS ;) -
Ależ dzisiaj cisza u Mozzarta występuje... Nikt nie pyta, nikit nie chce pięknego psa ?
-
Mozzart nie jest wykastrowany, ale bardzo możliwe, że w przyszłym tygodniu zabieg zostanie umówiony. W schronisku jak każdy z naszych podopiecznych został już zaszczepiony przeciwko wściekliźnie i zakaźnym, odrobaczony no i zaczipowany. W piątek przelecę wszystkie psy fiprexem. Chłopak został przywieziony do schroniska, bo ponoć błąkał się po mieście.
-
Dalmatyńczyk Jean Paul z Orzechowiec znalazł nowy dom ! :))
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
A więc gotowe ;) -
Dalmatyńczyk Jean Paul z Orzechowiec znalazł nowy dom ! :))
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Roma, mogę wrzucić link do Waszego forum do działu "linki" na naszą stronę ? ;) -
Dalmatyńczyk Jean Paul z Orzechowiec znalazł nowy dom ! :))
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Aaa zapomniałam napisać... :D Jean lubi polować na kury ;-)