Jump to content
Dogomania

Neczka

Deleted
  • Posts

    10580
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neczka

  1. [B]Jesień i zima 2010 / 2011 [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/195/1000232b.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/586/1000232b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/269/1001252o.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/2803/1001252o.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/687/1001253b.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/695/1001253b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/718/1001267f.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/8318/1001267f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/806/1000793q.jpg/][IMG]http://img806.imageshack.us/img806/112/1000793q.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/12/1000807z.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/2285/1000807z.jpg[/IMG][/URL] [/B]
  2. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/819/dydak5.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/2707/dydak5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/dydak4.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/8623/dydak4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/18/dydak3.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/4308/dydak3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/850/dydak1.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/135/dydak1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/163/dydak6.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/103/dydak6.jpg[/IMG][/URL]
  3. [B]Jesień 2010 [/B] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/90/1000223z.jpg/][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6447/1000223z.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/580/dydak8.jpg/][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/5755/dydak8.jpg[/IMG][/URL] [B]Zima 2010/2011 [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/846/dydak.jpg/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/527/dydak.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/42/dydak9.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/2903/dydak9.jpg[/IMG][/URL] Czerwiec 2011 [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/545/dydak2.jpg/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/517/dydak2.jpg[/IMG][/URL] [/B]
  4. Ooj nie wiem, czy Kamcik będzie zabawolubnym psem, coby za piłeczką skakać... Ale jeśli tak by się zdarzyło to będę nudziła o zdjęcia ;)
  5. Saphirko, ja tam niby nie mam uprzedzeń, ale muszę przyznać, że ludzie ze skośnymi oczami źle mi się kojarzą :roll:;) Szarotko, małe też mamy... co Ty na to ? :diabloti:
  6. Bombaj dostał w prezencie royala hypoalergenic, mam nadzieję, że pomoże na skórkę :kciuki: A Pani przekazująca karmę jest bokserkolubna, także kierownik opowiada jej dużo o Funflu... ;) ...też proszę trzymać kciuki ;)
  7. No jasne... ale ja mam już tak wkodowane, że przeważnie "zwalam" na jedzonko ;)
  8. Nie ma mowy o poddaniu się ;) Czasami nawet lepsza ta cisza niż denerwujące telefony... Dlatego czekamy na ten jeden jedyny - sensowny ;)
  9. Cudo - Mozzart nadal bez zainteresowania, telefonów zero :nonono2: A co do Kanady - nasze psiaki są światowe, m.in. Holandia, Niemcy... i do Kanady dalibyśmy radę :D
  10. Jeszcze chwilka, jeszcze momencik ;) Teraz już obiecuję wziąć się za ogłoszenia jutro. Jedna Pani zainteresowała się Bombkiem, ale niestety... A z nowych wieści - mamy wyniki zeskrobin ze skóry Bombaja pod katem pasożytów. Nie wykryto nic :eviltong: Ja upieram się, że to kwestia alergii pokarmowej, ale badania krwi powiedzą nam więcej ;) Poza tym przy najbliższej wizycie w schronisku przyglądnę się chłopakowi jeszcze dokładniej i wyczyszczę zatoki okołoodbytowe - może pomoże :roll:
  11. To ja mam świetny pomysł !! :D Weź do siebie Mozzarta i on na pewno wpłynie dobrze na Twoją ;)
  12. [B]Kinia[/B], gdybyście potrzebowały pomocy - pisać ;)
  13. A więc... ;) Zdaniem kierownika Mozzart jest w porządku do psów. Koty "się sprawdzi" ;)
  14. Tak naprawdę to chyba nie ma dobrych okresów na ogłaszanie... Wakacje, ferie, etc. - wszyscy wyjeżdżają. Święta, komunie (blablabla) - zwierzaczki bierzemy na prezenty. Zima - "nie chce mi się dojeżdżać do schroniska i chodzić po śniegu". No a w schronisku teraz ogromny zastój. Prawie nikt nie przyjeżdża. Chociaż nie wierzę w przeznaczenie, to chyba jednak trzeba czekać na ten "przeznaczony" mu dom... ;)
  15. Rozumiem, że chłopaki są w podwarszawskim DT ? To spory kawałek drogi od Rzeszowa, ale może spróbujecie - podrzeszowski hotelik [URL="http://www.pieseczkowo.itl.pl/index.html"]"Pieseczkowo"[/URL]. Może i dałoby się partycypować przy kosztach z ogólnego cennika, gdyby Pani Jadzia dowiedziała się, że chłopaki bezdomne...
  16. [B]mc_mother[/B], właściwie to tylko z tej reakcji na nowe psy powstała moja głupia opinia. nie sugerujcie się nią już ;) jak tylko przytrafi się sposobność sprawdzimy Mozzarta do innych psów. postaram się wybrać do schroniska, ale to dopiero w sobotę. pewnie wcześniej poproszę kierownika, by w wolnej chwili sprawdził jego stosunek do zwierząt... Jeśli chodzi o ludzi natomiast, psiak jest spokojny, ładnie dał się wyczesać i nie przeszkadza mu "szperanie ogólne". jednak szybko się nudzi i nie lubi stać długo w jednym miejscu :roll:
  17. Kurczę no tyyyle ogłoszeń i ZERO telefonów :nonono2: A tak ogólnie jestem zdziwiona, że do schroniska nie wpada pełno łysych, przypakowanych obwieszonych łańcuchami... buraków. Za czasów bytowania u nas innych bullowatych zdarzało się to nagminnie :roll:. No chyba, że po którymś wyrzuceniu za bramę stwierdzili w końcu, że nie ma sensu :eviltong:
  18. Jutro odbędzie się test psio - koci 8-) Mamy jednego takiego kocura w schronisku, który bardzo lubi psy i chodzi za nimi krok w krok, może nawet się zaprzyjaźnią :D
  19. Nic nie stoi na przeszkodzie ;)
  20. Na razie tylko Bombek, dodam jutro bo dziś jestem na komputerze tylko z doskoku...
  21. Tzn. ja zaczęłabym od nauki chodzenia przy nodze na luźnej smyczy. Gdy twój pies zaczyna ciągnąć widząc innego próbowałabym po jeden - ograniczyć jego kontakt wzrokowy z "rywalem", zasłaniając psa sobą czy nawet ręką. po dwa - zainteresować go czymś innym. Kiedy Ty denerwujesz się, a nawet wydaje Ci się, że tego nie okazujesz, jednak w środku "coś się gotuje", pies to wyczuwa. Musisz nauczyć się panować nad swoimi emocjami w takich sytuacjach, a później swoją stanowczą a za razem wyluzowaną postawą pokazać psu, że jego zachowanie nie ma sensu. Że jesteś pewnym przewodnikiem, który nie boi się o wybryki swojego podopiecznego.
  22. [quote name='Silky123']a jego zachowanie jest trochę uciążliwe, bo musze miec napieta smycz. [/QUOTE] Myślę, że to jeden z podstawowych błędów. Ty jesteś spięta, a pies jest wspaniałym psychologiem ;)
  23. A ja polecam gabinet CANIS przy ulicy Krajobrazowej. Lek. Wet. Grzegorz Nowak i Sławomir Popiołek. Z moim stadkiem nie wybiorę się do nikogo innego ;)
  24. Powracając do tematu karmy Butcher's... Nie dawno w "sytuacji awaryjnej" kupiłam... Ja wiem, że karma nie jest do wąchania, ale... wybaczcie, miałam odruch wymiotny po otwarciu puszki. Drugiej nie kupiłam.
  25. ...i tak oto w poście numer [B]2[/B] zawitał Funfel TADAAAM :D
×
×
  • Create New...