Służby miejskie w Jarosławiu są już powiadomione o sprawie i od kilku tygodni trwają próby złapania psa. Jeśli chodzi o SM, nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, by Panowie mogli odmówić pomocy w TEJ sprawie, gdyż jeżdżą w TE okolice regularnie, by złapać TEGO psa. Sprawę załatwiła by broń z nabojami usypiającymi, niestety nie można takowej użyć na terenie miasta.
Jeśli psa uda się złapać - podobno jest już dla niego dom.
[B]Sunia2000[/B], na przyszłość lepiej dzwonić w takich sprawach do organizacji odpowiedzialnych za opiekę (właśnie SM, UM, schronisko).