-
Posts
7813 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gagata
-
U pani Romy w Przemyślu w podobnej sytuacji zaczęliśmy od znalezienia weta,ktory zgodzil sie robić sterylki po kosztach przy zalozeniu,że będzie ich sporo...On jakos to sobie kalkulował, zakup nici itp...Na początek wysterylizowaliśmy aborcyjnie cztery suczki a potem,w miare dopływu kasy co miesiąc po dwie,trzy... Myślę,że tu tez trzeba tak samo zrobić....Może Arka ma w Sochaczewie jakichs wspólpracujących wetow....Mozna też ,jeśli brak jest kasy na sterylki,kastrować hurtowo chłopakow..taniej wychodzi i łatwiejsza opieka.. Warto też popisać maile z prośba o dofinansowanie sterylek do różnych organizacji prozwierzęcych..Wiadomo,że jeszcze akcja 1 % sie nie skończyła,ale kto wie... Moge też dodac od siebie,że pieniądze,ktore idą teraz na karmę, winny być skierowane na sterylki.Taka ilośc psiakow karme przerobi natychmiast albo jeszcze prędzej a bez sterylek zwierzakow będzie przybywać i nawet całe dogo nie udżwignie tego ciężaru..Ewentualnie mogę podać namiary na firmę,ktora rozwozi po Polsce psia karmę w batonach i mrożonej kostce -wychodzi po około 1-2 zl za kg... Ja to wszystko juz przerabiałam...
-
Ksenia -Dzidzia czyli maluch z niebieskim oczkiem...ma juz dom!
gagata replied to gagata's topic in Już w nowym domu
puti puti,Kseniu...:lol: -
Cudak,pilnuj się, bo te ciotki to i ciebie wciungna...:evil_lol:
-
Wampirek - najpiękniejszy pies na dogo juz w DS :)
gagata replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
Wiedzialam,wiedzialam !!!!!:multi::multi::multi: Marlena, a nie masz jakiegoś swojego klona dla Osiołka???:evil_lol: -
Zabka - wyciągnięta z Krężela i to wszystko? A dom?
gagata replied to gagata's topic in Już w nowym domu
Skakala,skakala....ale w realu...:lol: -
Toffam cie,piesiećku...:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Jestem w szoku...Trzeba zrobić wszystko, by dziennikarze nie stracili zainteresowania dla tej sprawy..Jeśli chłopak jest dializowany, to może uda się włączyć w tą sprawę jakieś stowarzyszenie, do ktorego by sie kwalifikowal z uwagi na schorzenie...Te stowarzyszenia też mają swoją silę przebicia...
-
Rysiu Psie Serce - wszystkie Ryśki to fajne chłopaki!
gagata replied to Ania W's topic in Już w nowym domu
Eee,przemowi...pewnie narazie materialy zbiera....;) -
Kolejny wątek,na którym trzeba będzie ratować juz raz uratowane psy.... Jakby mało było Krężela, Olkusza i wielu innych takich miejsc... .Ludzie, co Wy robicie?
-
ach...och...
-
Ksenia -Dzidzia czyli maluch z niebieskim oczkiem...ma juz dom!
gagata replied to gagata's topic in Już w nowym domu
Ksenia skacz...;) -
Halinów k/W-wy!!DRAMEK...cudny owczar kataloński MA DOM!!!
gagata replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
O,jaka radość:multi: To się DIF ucieszy,nie dość,że ban się kończy to i Dramcio dom znajduje,super!:loveu: -
Choć zbanowana, to byłam w stałym kontakcie z opiekunem Majki - dziewczyna nieżle sobie radzi, opiekun podrywa na nia co fajniejsze sąsiadki..:evil_lol: Wymyślcie jakis fajny tekst na ogłoszenia, foty są ,to popracujemy nad ogłoszeniami - Rybka 39, choć też banitka, wyraziła zgode na współprace z Maja...
-
Wampirek - najpiękniejszy pies na dogo juz w DS :)
gagata replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
Wampuś, co u ciebie? Pewnie ostatnie świeta troche ci zaszkodziły,co? Za dużo święconego...:evil_lol: A tak na serio, był u weta? -
Ksenia -Dzidzia czyli maluch z niebieskim oczkiem...ma juz dom!
gagata replied to gagata's topic in Już w nowym domu
Wow, jestem pod wrażeniem....że też och i ach ma tyle znaczeń...i wierszyki...:loveu::loveu::loveu: -
Na drugim końcu świata Maksia odnalazło szczęście...
gagata replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Wow, to Max ma dom??? Taki prawdziwy,najprawdziwszy???:crazyeye::crazyeye: Super!!!:multi::multi::multi: -
Zabka - wyciągnięta z Krężela i to wszystko? A dom?
gagata replied to gagata's topic in Już w nowym domu
Razem z Zaba padamy Wam do nóżek, kochane cioteczki, bo bez Was zakopałybyśmy sie gdzieś na samym dnie..:loveu::loveu::loveu:..Teraz ja sobie poocham... -
Kurduplu - skubańcu, dobrze,że cie ciotki odkurzyły...:loveu::loveu::loveu: Piękne dzięki im za to...
-
Shelty z Orzechowiec po latach cierpienia w schronisku MA DOM !
gagata replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Takie piękne wieści, nono..:lol:Shelty wszystkiego najlepszego w nowym życiu:loveu: Karolciasz,szukaj następnych wolontariusz, koniecznie takich jak Ty:multi: -
***NEFRONDA - grzywacz czy owczarek - MA DOM!!!!!!!!!!!!!!
gagata replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_34dG2bJFxtA/SeK748SpSnI/AAAAAAAAAkQ/mPGeJstyWyM/Clipboard02.jpg[/IMG][IMG]http://lh6.ggpht.com/_34dG2bJFxtA/SeK75F_HWpI/AAAAAAAAAkY/23Z3usw_qCQ/Clipboard04.jpg[/IMG][IMG]http://lh3.ggpht.com/_34dG2bJFxtA/SeK75tGOfDI/AAAAAAAAAkg/rRivZtov5uk/Clipboard05.jpg[/IMG][IMG]http://lh3.ggpht.com/_34dG2bJFxtA/SeK76mR2biI/AAAAAAAAAko/o64eaH1XWfQ/Clipboard06.jpg[/IMG] -
***NEFRONDA - grzywacz czy owczarek - MA DOM!!!!!!!!!!!!!!
gagata replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
[quote name='beka']To na co jest leczona skoro nie ma wyników badań????[/quote] Na wszystko,co zdołano ustalić...ma podawane antybiotyki,jest odkarmiana, bo zagłodzona...Koniecznie trzeba wzocnić jej stan ogólny.Ten smród, o którym pisałyście, to nie z brudu,tak śmierdzi ropa, która jej sie sączy spod skóry..Najgorsze,że nadal nie ma na papierze tych wynikow dot, grzyba... Póki co, czekamy do wtorku, na dalsze decyzje Renaty 5 -
***NEFRONDA - grzywacz czy owczarek - MA DOM!!!!!!!!!!!!!!
gagata replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
Beka, na ogłoszenie diagnozy trzeba będzie jeszcze poczekac..Niestety wyniki wcześniejszych badań do wczorajszego wieczora nie dotarły, trzeba było wszystko powtarzać,a opracowanie niektórych badan trwa...