-
Posts
7813 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gagata
-
Bo już myślałam,że Cyganek zbiera w puszkę na Miskę....:lol:
-
Nela z Orzechowców - już gorzej byc nie może . MA DOM!!!
gagata replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='SZPiLKA23']To miłosc niespełniona[/quote]Czasem to lepiej...bo spełniona -bywa - przechodzi w rutynę...;) Przynajmniej jest o czym marzyć... -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
gagata replied to estote's topic in Już w nowym domu
dubel..... -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
gagata replied to estote's topic in Już w nowym domu
A co będzie na dwór wychodzić...Ty ją naucz jak się wodę spuszcza... -
Bella z Orzechowcow- w schronisku od zawsze....Podaruj jej dom!
gagata replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Jak to jest,że jeden zwierzol od razu trafia na swojego człowieka a drugi może tylko czekać.... -
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
gagata replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Hi, chyba trafiłam na jej bliską kuzynkę...nie dość,że też taka obła, to jeszcze podobnie umaszczona...:lol: [IMG]http://lh5.ggpht.com/psia.szajka/SCTIMtpydQI/AAAAAAAAE7A/Lbw1tR9vFG0/s800/giza2.jpg[/IMG] -
Oj, bo ja jestem wielka ...duchem..a tego maszyna Erazm nie uwzgkędnia a i optycznie nie do zauważenia:evil_lol::lol:
-
Oj,bo zaraz tam wpadne i Wam radochę focenia popsuję....jako że w kadr sie nie mieszcze przecież....:cool3::evil_lol:
-
[quote name='AdaK']Widzę że tu same bezdzietne, ale która to pisala tutaj że musi ukryć komórkę przed dzieciakiem kiedy napisałam że ja roąbnę rodzicom? :eviltong: agata wyjazd do domu!!! Kto jeszcze pośle smsa? tylko kilka zeta ![/quote]To bylam ja...komorkę skutecznie ochronilam,ale do foty to moje dziecię przyduze cokolwiek...;)
-
Ciotki,o co chodzi??? Cygan do puszki???
-
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
gagata replied to estote's topic in Już w nowym domu
Rafinowana Diana,hihi -
Nela z Orzechowców - już gorzej byc nie może . MA DOM!!!
gagata replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Oj,Halciu,stawiaj bude dla chłopa a Nelkę do chalupy....Zartowalam,wiem,że tak sie nie da....I tak masz serce dla psow jak stodola..:loveu: -
Bella z Orzechowcow- w schronisku od zawsze....Podaruj jej dom!
gagata replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Ciągle siedzisz,bido... -
Zabka - wyciągnięta z Krężela i to wszystko? A dom?
gagata replied to gagata's topic in Już w nowym domu
Och...mam nowe foty Zaby,za to jakie! Wstawię jak złapię oddech...ach...:lol: -
No nie..w nieznane to nie puścimy....:lol:
-
Ksenia -Dzidzia czyli maluch z niebieskim oczkiem...ma juz dom!
gagata replied to gagata's topic in Już w nowym domu
[quote name='Saphira']Ponoć niedługo remont dogo:shake::shake::shake:[/quote]Ooo... ale remont czy llifting?:cool3: -
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
gagata replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
[quote name='SZPiLKA23']No mała uciekaj ze słonca bo bedziesz hot dog ;)[/quote] Ona i bez tego jest hot dog...:lol: -
Jasne,że sucha karma potrzebna,bo każdy może sie gorzej poczuć albo inne sprawy na głowie a zwierzaki jeśc musza. Dobrze,że Arka juz wie, może cos wymyśli.. Poki co, ja deklaruje wpłatę 130 zł na jedną sterylkę, na więcej chwilowo mnie nie stac,dajcie tylko znac kiedy i komu wpłacic.. Trzymam kciuki za powodzenie całej akcji...;)
-
Z Halszki będzie świetna suka - jest bardzo łagodna,wychodzi na dwór z własnej woli,zaczyna być ciekawa świata,choc badal lubi byc blisko Tigry albo Tekli.Tigra jest dużo śmielsza od Halszki,a Tekla to szefowa pełną gębą...Tigra potrafi sama z sieibie podejść i do mnie i nadstawic łeb,Halszka narazie sie przygląda,ale jak sie ja głaszcza, to tak fajnie nadstawia pychola...Myślę,że dobrze się stało ,iz narazie sa razem
-
[quote name='Ambra']nie rozumiem Twojej paniki i dopowiadania sobie niestworzonych historii. Naprawde troche zaufania:shake:[/quote]O,a ja myślałam,że to te niby telefony z Polski wywołały panikę.. Z postów Gisic wynika jedynie,że jacyś ludzie usilnie wprowadzają ją w bład przekazując mylne informacje o Desti....Wiesz,Ambra? Myślę,że Twoje posty też są obliczone po to, by siać zamęt i by sprawa Desti gdzieś zaginęla w odmętach kłótni...