Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. bokserka młoda to szybko znajdzie domek..
  2. Edi misiu, co tu zrobic by Tobą kogos zainteresować??
  3. No właśnie wierzyć mi się nie chciało, że ta kobieta mogła by to zrobić, ale nigdy nic nie wiadomo.. no bo jakby sama oddałą, to by straż miejska nie przywiozła, a moze przywiozła, bo pies uciekł i .. juz nie wiem sama.. moze bazarki teraz na jamnisie zrobic, ja postaram sie wreszcie moj zrobic..ale skoro dobrej w komputerach selendze zajalo pol wieczoru zapoznanie sie z bazarkami, to prosze o cierpliwosc..:)
  4. to kicha:(, szukamy domku!
  5. Dobrze zonia możesz wysłać.. Nawet probowalam pozmieniac Ewe troche, moze mi sie uda, nie zeby twoje byly zle;), ale dodalam jaka jest kochana itp:)
  6. Dziękuje waldi za pw, ale ecci dzwoniła do mnie po 11 i od tej pory mam ciśnienia 200. Wiecie co dziewczyny, no szkoda słów.. jak tak można, ja juz nie wiem czy to ta kobieta jest winna, czy jej facet, nie chce o tym mysleć, doceniałam ją, że nie oddała psa do schronu od razu, a teraz tutaj takie rzeczy. Może modliszka po prostu odbierz tą jamnisie, bez kłótni, i po prostu poproś ją by nie brała juz nigdy zwierząt, bo opiekunem dobrym sie nie okazała na koniec, niech sie zajmię sobą, bo w ciąży jest.. Dziękujemy za brak opłat na DT, moze w takim razie jak odbierzemy jamnisie na nią te wszystkie koszty przeznaczymy?
  7. Jak to możliwe że taki ładny piesek ma problem ze znalezieniem domku??:(
  8. A jest jakaś szansa by Duduś wrocił do opiekuna, jak ten wroci ze szpitala?
  9. Musze tak zrobic, bo adobe nie moge uruchomic a powiekszenie tego ogloszenia co jest na 3 chyba stronie daje niewyrazny tekst. Jutro rano mozesz gdzies sie umowic?
  10. Ale super, 4 domki! No wiem, że Bafuś to przystojniak. Oby faktycznie nie było za pozno!! Dzwon modliszko, dzwon !
  11. U mnie ksiądz zapytał się, czy stać nas by dać mu koperte i nie chciał przyjąć, bo powiedział, że może bardziej potrzebujemy:) szok
  12. Dobranoc już wszem i wobec wszystkim:), bo już nie wysiedze. Bafuś szczęściarzu, w ciągu jednego dnia aż 3 domki sie o Ciebie pytały:).
  13. Czepnie - absolutnie zostało tu użyte w pozytywnym znaczeniu, a nie jakieś oskarżenia:). Musze tak napisać bo ecci sie czepnie:D;););)
  14. Tak myslalam ,że ktoś się "czepnie" do naszych inteligentnych konwersacji:). Aha, to Kan bedzie mi robic masaż? ok;). Swoją drogą mialas byc dopiero w piątek, ale widze ze zakochanaś w Bafusiu:).
  15. No teraz to już musze się poważnie zastanowić... ale w sumie - darmowy pokoj, darmowe jedzonko, masaże(;)), spacerki super:)
×
×
  • Create New...