Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Musi być Agatko fajny, w końcu jedna połowa zostaje u Ciebie.
  2. Wow, super, tyle ogłoszeń, to napewno sunia znajdzie domek
  3. Super wydrukuje i porozwieszam!
  4. Ponownie, oby alegro pomogło!
  5. Duduś w gore. A Ty Zmysł masz taką ksywe boś zmysłowy?;)
  6. ponownie.....
  7. nie jestem zaborcza.. no czasem. ide spac.. prostowałam włosy na szczotke i dalej siano..
  8. w takie warunki i do takiej ironii ja swojej polowy psa tez nie oddam
  9. a ja nie wybaczam... bo ja nie chce byc paskuda
  10. "granat mu wsadz w łape to sie rozerwie", "przeciez widzisz ze nie psa" - teksty typowo wscieklej osoby, ironicznie odpowiadajacej..
  11. Jak to miksowali? A to Ty Basie nie wychodzisz za męża? Dziewczyny nie gadajcie że coś ten tego we dwie, bo jedyny chłopak na tym wątku bedzie na nim przebywał 24 h i jego dziewczyna bedzie zaniedbana..
  12. ecci wściekła jest.. a to zdjecie to co ma byc?
  13. hmmm, Agatko nie wiem co myslisz o propozycji ecci (ktora po raz drugi nazwała nas paskudami!!!!!!!!), widzisz, chce zeby go przetrzymała - wszystko jasne, no dobrze, moge jechać do Międzyzdrojow, ale to w Mielnie podobno sa imprezy, a chce by chłopak sie troche rozerwał.
  14. Ojej, zdrowiejcie szybko!!!!!!! Basiu spokojnie, Ty normalnie bardziej ten tego od majqi;), a młodzi to chłopcy byli?:D
  15. Tylko nie paskudy:mad:. Bo zapomniałaś!!!!!!!! jak tam można
×
×
  • Create New...