Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Pimek Ty zbereźniki żeby tak się negliżować na jednym zdjęciu! To miło że Wasze psy śpią na tych kajakach, moja nie zaakceptowała, chyba sprzedam gdzieś bo miejsce zajmuje..
  2. Duduś do gory, widzisz ciotki nawet nie śpią tylko Cię podnoszą:)
  3. Pimek to tylko śpi!
  4. Dokładnie, noi z Bafusiem sie spotkamy, taka potrójna randka.. noi może nażeczony ecci zrobi nam kolacje:D
  5. Ja dziecko miałam, a Ty sie leniłaś, tak słyszałam:D
  6. no nie wiem... ale rzadziej niz my;)
  7. albo spotkajmy sie same z Pimkiem, bo ecci to zadko tu bywa wogole;)
  8. Przemysl dobrze, czy oby dobry pomysl by za niego wychodzić
  9. to skoro rzut beretkiem, to do Warszawy z Łodzi blisko, to Agata wpadnij i po mnie po drodze (bardzo po drodze)
  10. Ha, i dobry pomysł okazał się z tym wyjazdem do Ciebie Dorothy, tylko co bedzie jak sie pół dogo zwali.. A do Selengi mozesz przyjechać, mieszkamy na tym samym piętrze, to i wtedy mnie poznasz:razz:
  11. No jasne że jest sie o co bić, ale nie moge sie zdecydowac czy chce prawice czy lewice.. Słodziak, ale czemu go myłaś?
  12. ale jak dzielimy na prawą i lewą stronę czy przod i tył?
  13. Skandal.. no dobra, to co po połowie??
  14. ecci a Ty coś se poszła, my tu o Twego psiaka sie bijemy!
  15. Dorotko pozapraszaj nas na wakacje, bo w weekend majowy to nie wiem czy wyjdzie - i my przez pare dni poimprezujemy u Ciebie karmiac zwierzeta a Ty wyjedzisz. Ja tez sprobuje cos wysłać niedlugo.
  16. Dobra Agatko, przejrzałaś mnie!:chaos: Pimek nie jest mi obojętny.. nie mogę zapomnieć tych długich nóg, kaski rodziców i wąsika.. tak, tak podoba mi się! Dlatego jak przeczytałam że też masz ochotę go poznać, przeżyłam lekkie zdenerwowanie... Ps, od kiedy nażeczony siostry "ulepszył działanie internetu" non stop sie wyłączam z niego, tekst powyżej pisałam 3 razy:roll:, może dobrnę do końca i wyślę bez problemów.
  17. Ty Agatko widze jednak nie mozesz oprzec sie Pimkowi:)
  18. Gdyby Bafek nie był psem to bym go wyrwała:D
  19. No słodziak, z tym języczkiem wysuniętym, po prostu cudo:)
×
×
  • Create New...