Myślę że Majqa nie miałaby nic przeciwko trójkącika, bo ja mogę spróbować:razz:, ale wiecie nas tu na wątku więcej jest, więc to by z piętnaściekąt był... to ja nie wiem czy dam rade.. a noc krótka
Majqa - tak między nami;) - to ja tylko z Tobą,zawsze i wszędzie!, ale wiesz, Dorotka marzy również o mnie, no nie mogę jej zawieść.. Basia - ale który to wujek babci matki ze strony ojca???
Bardzo mi przykro dziewczyny, ale na pw, ja już wcześniej obgadałam z Dorotką plan naszego związku i myślę, że jak już, to ja jestem na pierwszym miejscu, więc sorry.. co najwyżej możecie sobie popatrzeć!
Odczepta się od mojej działki:).. no ładny ecci masz domek rodzicow, moge sie zamienic, mam duzo znajomych na wielkopolsce, w zasadzie tylko tam o dziwo mam znajomych, wiec biore:)