No co z tą zonią?????? Trzeba w takim razie zaadoptować zonie, ktoras z nas musi to zrobic i wydac dalej, gorzej jak bedzie kontrola poadopcyjna i nie bedzie u tej osoby pieska.
osoba ktora zalozyla ten watek niestety wogole tu nie bywa, trzeba zorganizowac Beksie ogloszenia i niestety chyba zakonczyc podnoszenie na dogo, bo we dwie nie znajdziemy jej tutaj domku:(