Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. super, że Edi szczęśliwy. Prosimy o fotki z nowego domku:)
  2. Mulinka zajrzała na wątek Murona, chyba nie wytrzymałą:), a ja wczoraj duzo telewizji sie naoglądałam i nie zajrzałąm już do dogo..
  3. No co z tą zonią?????? Trzeba w takim razie zaadoptować zonie, ktoras z nas musi to zrobic i wydac dalej, gorzej jak bedzie kontrola poadopcyjna i nie bedzie u tej osoby pieska.
  4. ponownie.........
  5. Ona jest przeurocza, jak przechyla główke:)
  6. Mimo wszystko zabranie jej stamtąd jest bardzo pilne.
  7. to ja kasuje swoje, ale żeby nie było że nie podnosiłam!!!!!!!
  8. w gore!!!!!!!!
  9. Super:D, ja coś czuje że ocelot zdjęć nie umie wstawić i dlatego nie wchodzi do netu;);). Pozdrawiamy nowych właścicieli, oby wszystko sie ułożyło:)
  10. Poniedzialek tez nie najgorszy, ale widze ze Agatka poszła pisać. A ecci zdjęć dzis nie wkleja?
  11. no wlasnie nie wiem co zrobic...
  12. osoba ktora zalozyla ten watek niestety wogole tu nie bywa, trzeba zorganizowac Beksie ogloszenia i niestety chyba zakonczyc podnoszenie na dogo, bo we dwie nie znajdziemy jej tutaj domku:(
  13. owszem!!!!!!! zgadzam sie absolutnie
  14. wtorek, ale musze zdac, bo kiepsko bedzie... ogorkową lubie, ale u Pimka nie przejdzie
×
×
  • Create New...