Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. To moze sklonujmy Bafka i bedzie bez kłopotu?? Ostatnio mialam na zajeciach o klonowaniu i w przypadku psow było juz stosowane.
  2. modliszka, to była faza14 i karola i chyba jeszcze ktoś, ale nie wiem czy to jeszcze aktualne. o matko, jak on cudnie wygląda w tym kojcu, taki ściśnięty z wysuniętą pupalą:)
  3. Wow, ecci nie wiedziałam, że mam aż tak zmysłowy głos:loveu:. To może dziewczynki z wątku niech wszystkie wtedy zadzwonią! Będzie fajnie!:evil_lol:
  4. Bafek mam nadzieje, ze ecci tez codziennie bedzie nas informowac co u Ciebie slychac.
  5. W trakcie "robótek" byś chciała moj telefon?;)
  6. Hmmm, Beksa nie masz innego wyboru jak znaleźć dom, bo podnoszenie chyba nic Ci nie da.. nikt nie zagląda:(
  7. i ponownie
  8. Ecci ale oczywiscie zrobisz jak chcesz:), i obiecuje ze W TYM czasie nie bede do Ciebie dzwonić:):):)
  9. Nie, bo mi sie wydaje że dam sobie z nimi rade, trzeba tylko gadac jak kumpel, nie zabraniac a normalnie wytlumaczyc, czego nie robic, bo wtedy bardziej taki ludź sie przejmie.
  10. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  11. No to Agatko w porządku:D. Ecci najpierw skombinuj sobie dziecko od kogoś, ja tez chcialam mieć i nadal chce ale do 1 roku, potem musze komus oddac na jakies 10 lat, bo wiem ze to ciężka sprawa te pierwsze lata... Dzis mam 3 latke w domu i schudłąm z 5 kilo już..
  12. ecci jesteś urocza z tymi fotkami moich zwierzakow, ale juz nie rob konkurencji Pimkowi!:), bo nie bede musiala watku oddzielnego zakladac. Agatko spokojnie, nie denerwuj się. Ja juz gdzies wczesniej zauwazylam ze w czyms Ci podpadlam, a tu krzyki na ecci, ze 5 swinek i 10 chomików. Spokojnie, ecci nic nie wezmie więcej:).
  13. kurcze, jesli tak jest jak ta Pani mowi, to Edi miałby raj, oby sie udalo:)
  14. Ze schroniska ją wzieliśmy z pol roku temu. No dobra, założe jej i swince wątek, by tego nie zajmowac:), a teraz dobranoc bo od rana mam się siostrzenicą zajmować, a to ciężka sprawa.
  15. Wszyscy mówią że jakiś młodziak i nie mogą uwierzyć że to staruszka, podobno ma ponad 10, 12 lat
  16. To miło że Pimek dzieli swoj wątek:)
  17. :), nawet mi to przyszło do głowy by założyć wątek przed chwilą a tu świnek mój:)
  18. Normalnie te dwa ostatnie komentarze, mnie powaliły:placz:, ależ to urocze:placz:
×
×
  • Create New...