Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Beksa na pierwszą
  2. Żeby było jasne, ja Psiutce nie kazałam tego mówić, ona tak sama z siebie:crazyeye: , wiec Agatko i Ecci do dzieła - chwalcie mnie:eviltong:. Zaraz ide spac, dobranoc Bafek i jego fanki!
  3. No to Ty napisałąś czy Ci małpe zapomniałam, no to napisałam że tak:) O jej a czym sobie zasłużyłam tymi pochwałami dziś?
  4. Coś trzeba wymyśleć by do Jordanka wiecej osob zajrzało..
  5. No jasne, że ja też:multi: , małpą mnie wyzwałaś na początku jak mnie jeszcze nie znałaś, teraz możesz mnie tak nazwać już znająć mnie:evil_lol:
  6. :oops: , super! Ty mnie lubisz, Agatka, Ewelinka i Bafek;)
  7. No myślę że kiedyś napewno przejde na wegetarianizm.. Bafek ciotka Olena na dzialke jedzie i bedzie dopiero w niedziele wieczorem wiec sie nie martw i trzym dzielnie.
  8. Dziewczyny co Wy tak długo dyskutujecie, normalnie sie niecierpliwie:)
  9. Tylu nie zrobie.. czasu brak.. noi w wiekszosci i trzeba troche zapłacić, logować sie, a wstawianie zdjęć to dla mnie czarna magia.. Wynająć do ogłoszeń, do niczego innego;)
  10. Można to tylko tak wytłumaczyć, że zwierzątka które odeszły też przy sobie kogoś potrzebują i mają teraz kogoś takiego..:(
  11. No chyba tak, bo tak to nikt nie zagląda:(
  12. No ale dobrze że chociaż on znalazł domek
  13. Ale ja chce fotki zobaczyć!!! Ale nie samą whisky człowiek żyje Agatko...
  14. Właścicielko przystojniaka, ja to samo miałam ze swoją - smrodek - i okazało sie że ma grzyba i pani wet. dała szampon, 3 razy mycie co chyba pare dni, i pachnie i sie błyszczy teraz:). A swoją drogą mam wrażenie że Thor to wiedział, że domek na niego czeka, bo siedział w schronie tak cichutko jakby wiedział że nie musi nikogo z przychodzących nawoływać, bo domek już blisko:), super..
  15. No to mi sie już odechciało tych dzieci, dziękuje bardzo ...
  16. O matko ile Ty ogłozeń robisz!!!!!!! A można Cię wynająć?;)
  17. sodome i gomore uprawiać - nie wiem czy akurat to sie naszym paniom z klubu G skojarzy z uprawianiem:razz:.. no to nawet lepiej jak ich bedzie wiecej (parobków), kazdy zajmie sie czym innym: nakarmi, napoi, posprząta, pobawi sie, pogłaszcze, a nawet może i zajmie sie zwierzętami:evil_lol:
  18. Jaki by nie był ukłony dla niego jak sie znajdzie i odda się pracy... albo nam:D..
  19. Oj Basiu czysta jesteś czysta, a poszczytować możesz w gorach na szczycie;)
×
×
  • Create New...