Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Aha, czy my zajmujemy jakieś funkcje w klubie? np czy wiadomo kto jest marszałkiem, a kto jego laską??:D
  2. Super, coraz tłoczniej, a wiadomo, że w ścisku fajniej jest:diabloti:. Ja proponuje jeszcze "wrzucic" w klub Dominika, żeby był jakiś ogier reprezentacyjny, noi jak sie sobą znudzimy, by było na co popatrzeć:diabloti:.
  3. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!
  4. :sad::-?:-?:stop::watpliwy::lmaa::???::???::???: , co nikt nie zagląda?
  5. Baaaaaaaaaaaaaaardzo, baaaaaaaaaaaaaaardzo śliczny!
  6. Też o tym przeczytałąm - o Synku - i Binkym :(
  7. No jasne wszystkie jesteście mile widziane! A swoje cv i list motywacyjny zdałaś Margo na 6!:)
  8. W poradniku domowym w numerze lutowym chyba o pani ktora jest w wolontariacie na paluchu
  9. Dokładna odpowiedź, powinnas wykładać może na jakimś uniwersytecie i robic testy, a kto będzie najgorszy (oczywiscie bedziesz robic testy tylko facetom:)) my - członki G - go ukaramy:D.
  10. Basia ja Cię po prostu uwielbiam!! Pisząc flecik masz na myśli fujarkę?:)
  11. Niestety miłośnikiem zwierząt nie jest być łatwo, prościej krzywdzić. Ale nie dajmy sie.. może dojrzeją....
  12. Znajoma? Dobrze, że nie moja bo nie tylko Zębatek miałby nieładny zgryzik:)
  13. Teraz wyszło słońce, nie wiem na co czekało cały dzień i co robiło wcześniej, bo zimno...
  14. Zoniu a czy to o Tobie byl artykuł w jednej z gazet o wolontariacie?:)
×
×
  • Create New...