Kurcze biedny psiak, dobrze że on już u was, męczyłby się z tymi robalami w schronisku cały czas. Czekamy na wyniki
Zapraszamy i prosimy o rady i wtrącania ;)
Trzymam kciuki żeby jak najszybciej go udało się zabrać, na razie dam 10zł stałej bo miałam nie dawać na razie na żadnego psiaka ale że temu od dawna chciałam pomóc to muszę;)