Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Grześ cały czas mi się wydaje bardzo młody, jakoś na 5 Oby nie:(
  2. O to super, że Grześ się coraz bardziej przełamuję. Czekam aż napiszesz że przychodzi sam na głaski:(
  3. I już jest, więc dziękuję za wpłatę: - Radek - 10zł - 02.07 - christo_fair - 20zł - 02.07
  4. jak płynęłam samochodem to widocznie wtedy odpadła, na szczęście następnego dnia udało się znaleźć w krzakach. A czytałam gdzieś że po wcześniejszych ulewach 50 tablic zostało znalezione, więc widocznie tablice rejestracyjne nie są bezpieczne w czasie pływania samochodem ;)
  5. ja musiałam samochód porzucić i wracać na pieszo a rano szukałam w krzakach tablicy :(
  6. Bazylek niestety odszedł :(
  7. jesli to prawda, to jakiś dramat, zebrali taką kasę, muszą coś wymyśleć.
  8. nie mam kasy ale jak okazę się że żyją to wezmę, coś wymyślę.
  9. Ja szukam i szukam i nie mogę znaleźć numeru chip i zdjęcia Tutki, która miała jechać do hotelu i godzinę przed pani nagle stwierdziła że poszła do adopcji, ale moze jednak tam nadal jest... i ten psiak podobny do Huby, który chyba okazał się samcem.
  10. haha, też tak miałam, nawet sie nie zorientowałam że język sie zmienił ;) dziękuję!!!
  11. też tak macie, że kładziecie się np z książką a potem się okazuje że nie wiadomo kiedy przysnęliście choć nie chciało wam sie spać? Ostatnio tak mam, chyba za duży upał:(
  12. Dziękuję bardzo Bakusiowej za wpłatę 30zł - 25.06
  13. Bardzo dziękuję za wpłatę: - Baksusiowa - 25zł - 26.06
  14. Wspaniale wieści, trzymaj się Fifi!
  15. ale też mogłam coś pokręcić, jednak wydaje mi się że tak mówił ten Grzegorz, nazwiska zapomniałam, z pdz, chyba że mówił przed spisaniem.
  16. A ja bardzo dziękuję za wpłatę: - p. Agnieszka od elik - 50zł - 19.06
  17. A to nie straż dla zwierząt była? Niestety i inna fundacja tam wymieniona podobno nie jest do końca fair, walczy z innym schroniskiem od lat i coś im nie idzie, z pogotowiem słyszałam, że odbierają rasowe psy bo to się opłaca, ale czy to też nie plotka konkurencji, nigdy nie wiadomo gdzie jest prawda. Może lepiej wierzyć że to wszystko w dobrej wierze i uczciwie. Podobno pracownicy nie mogli wejść do schroniska do tej 6. Swoją droga jeśli wiedzieli, malowali i sprzątali a i tak tyle psów było do odebrania, to co było wcześniej... I powiedziane jest że psów jest 1300, to gdzie te 1700 pozostałych? I co dzisiaj, psiaki nieodebrane zostały z właścicielem i pracownikami.. pewnie nie mogą nic im zrobić bo jest dokumentacja i będą musieli się teraz tłumaczyć ze śmierci każdego, ale czy psy dostaną jedzenie, czy nie będą bite nie wiadomo.
×
×
  • Create New...