-
Posts
49551 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
17
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Olena84
-
klaus i enzo >>> Klaus nadal czeka na swojego człowieka... Enzo ma dom! <<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Psy do adopcji
Dziękuję że jesteście u chłopaków. Po rozmowie z hotelikiem, spróbujemy podać Klausowi leki na uspokojenie, a jeśli to nie pomoże przeniosę go do hotelu z behawiorystą. Niestety ale on jest cały czas taki podwkurzony, zero spokoju, niestety ale jak poczuje się zagrożony pokazuje zęby, nie ucieka już jak szalony kiedy wychodzi na większy wybieg, ale o podaniu smaczków z ręki czy nawet pogłaskaniu nie ma mowy. Enzo zdecydowanie lepiej, cieszy się jak widzi człowieka, ładnie spaceruje, nie jest jeszcze idealnie, ale myślę że niedługo będzie można robić ogłoszenia, choć jak mu sie coś nie podoba może uszczypnąć w nogę. Chłopaki zostali jakiś czas temu oddzieleni, ale znowu są razem i chyba ich to ucieszyło, zmienili też boks na taki bliższy , przez co cały czas widzą co się dzieje i tym samym bardziej przyzwyczajają do człowieka. Mam ładne fotki Enzo, jutro wrzucę, bo muszę ogarnąć swój aparat. Dziękuję także za wpłaty, bardzo bardzo, także jutro uzupełnię. -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Tak, ale jutro, muszę najpierw przegrać swoje zdjęcia, których jest chyba 1000 i wtedy wezmę sie za zdjęcia psiaków ;) -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
U Grzesia wszystko dobrze, po staremu można powiedzieć, ostatnio dostałam zdjęcie jak leży na łóżku z kotkiem, który się go dość długo bał. Grześ dostaje karmę, smakołyki, chodzi na spacerki, nie wiem nadal czy ma dziewczynę czy to tylko koleżanka. -
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
Olena84 replied to sue's topic in Koty w potrzebie
Uzupełnie u siebie rozliczenie na dniach. Dług znowu wielki:( -
Bardzo smutna wiadomość
-
klaus i enzo >>> Klaus nadal czeka na swojego człowieka... Enzo ma dom! <<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Psy do adopcji
Rozmawiałam dziś z hotelikiem, Enzo bez problemu chodzi na spacer, mają te obróżki z łańcuszkami, wiec można złapać nie przy szyi i zapiąć i iść spokojnie na spacer, ale jak poczuje się w boksie zagrożony umie uszczypać. Klaus natomiast najlepiej wybiega poza boks bez smyczy, przy próbie zapięcia jest panika. Więc jest pomysł przeniesienia go do bardzo spokojnego dziadzia, który nie będzie go nakręcał jak oni się chyba nakręcają z Enzo, dwa młode, wiedzą że jest spacer albo sprzątanie to jest skakanie, zobaczymy czy tu nie okaże się że on się uspokoi, potem spróbujemy go przenieść do boksu gdzie byłby sam i widziałby bardziej życie rodzinne, żeby go przyzwyczajać ,że człowiek to nie tylko ten ktoś co chce go brać na smyczy albo kręci się koło niego by mu zrobić krzywdę (on pewnie dalej tak myśli:(). Co pare dni przyjeżdża ta pani behawiorystka, w razie czego weźmie Klausa jak już nic nie pomoże i będzie bardziej z nim pracować. Szkoda mi go bardzo:( -
Wychodzi mi że tak wygląda sytuacja rozliczeniowa: wątek LIPIEC 2021: 1. Rozliczenie z postów Dora1020 i sue: Element rozliczenia weterynaryjnego: Dług na koniec czerwca weterynarz: 250zł Po wpłaceniu przez bakusiową 100zł na dług w Royalvecie zostaje tam zadłużenie 150zł Z bazarku Dora1020 do Royalvetu poszło 50zł (bazarek w sumie na 144zł), więc zostanie do spłaty 100zł. - lipsik - 100zł - 22.07 - wet (ostatnia rata) Dług na koniec lipca w Royal Wet to: 0 zł Element rozliczenia dot. karmy: Dług na koniec czerwca karma: 246zł Kolejna faktura za karmę 130zł co oznacza dług: 376zł Z bazarku Dora1020 na karmę zostało przeznaczone 94zł (bazarek w sumie na 144zł) na dług za karmę dla kotków oznacza, że dług wynosi 282zł Obecny dług za karmę na koniec lipca: 282zł 2. IZBICA: Dług na koniec czerwca wynosi 0zł BRAK DŁUGU 3. MURKA: Rozliczenie: Stan konta na 13 czerwiec wynosił -280,10 zł +30 zł ŚWIAT -300 zł hotelowanie 14.06-12.07 Stan konta na 12 lipiec wynosi -550,10 zł.
-
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
Olena84 replied to sue's topic in Koty w potrzebie
Kotki fajne, A czy jest jakiś dług w Izbicy? -
klaus i enzo >>> Klaus nadal czeka na swojego człowieka... Enzo ma dom! <<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Psy do adopcji
Enzo: A to częśc boksu chłopców: -
klaus i enzo >>> Klaus nadal czeka na swojego człowieka... Enzo ma dom! <<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Psy do adopcji
tutaj widać jak Klausik się stresuje wyjściem z boksu: Tu już lepiej jak człowiek jest dalej: -
klaus i enzo >>> Klaus nadal czeka na swojego człowieka... Enzo ma dom! <<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Psy do adopcji
Dziękuję baaardzo za wpłatę: - Bakusiowa - 30zł - 27.07 Zapłaciłam już 700zł za lipiec. -
klaus i enzo >>> Klaus nadal czeka na swojego człowieka... Enzo ma dom! <<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Psy do adopcji
Jeśli chodzi o chłopców. Enzuś coraz lepiej, radość ze spacerku, pan wchodzi sprzątać tam więc jest radość i z pana, na smyczy różnie ale nie jest źle, do człowieka super, z pieskami przez siatkę wita się machając ogonkiem, więc myślę że jeszcze trochę i będzie można robić ogłoszenia, bo na razie spacerki w środku, jeszcze bez wychodzenia poza posesję, dopiero jak on się już całkowicie przekona. Natomiast Klausik... ech, widać że tam gdzie był wesoło nie było, boi się nadal człowieka bardzo, wpada w popłoch jak wychodzi na smyczy, zresztą biega sam, bo nie da się na razie z nim spacerować. Dodatkowo jest bardzo pobudzony jak inne psiaki wychodzą obok na spacerki, nie jest to agresja, bo na psy się nie rzuca, ale takie jakby chęć rozładowania emocji aż za duża. Myślimy czy dać mu jeszcze miesiąc na takie próby spacerów i przyzwyczajania do człowieka i spróbuję zagadać z panią, która niedaleko mieszka i jest po kursie behawiorysty, jest też wolontariuszką w jednym ze schronisk i właścicielka hotelu zna ją bardzo dobrze. Może ona zaradzi i będzie mogła bardzie pomóc i ćwiczyć. Przeraża mnie co ten pies przeżył bo on tak właściwie w tym koszmarze był od małego. -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Nasz smutas: -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Tak, że jak dostał wór smakołyków i jedna torebka nie zmieściła się do szafki, w nocy połowę przysmaków opędzlował! Ale wszystko ok, już spacerki lepiej, choć on dalej na dystans, jedna sunia mu się podoba, ale udaje trochę niedostępnego, ale powącha, zaznaczy teren.