-
Posts
6680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Selenga
-
Rozmawiałam dzisiaj z p. Joanną. Jest w tej chwili w Warszawie na rehabilitacji i dlatego nie kontaktowała się jeszcze w sprawie Kapselka. Ale rodzina już wykonała przeprowadzkę, więc jak tylko p. Joanna wróci do domu, skontaktuje się z truskawą i opiekunką Dyzia. Niestety, jak wiadomo u nas żeby się leczyć, trzeba mieć końskie zdrowie, więc dlatego to wszystko tak się ciągnie.
-
Panie, dlaczego mi to zrobiłeś ? Dyzio w nowym domu.
Selenga replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam dzisiaj z p. Joanną. Jest w tej chwili w Warszawie na rehabilitacji i dlatego nie kontaktowała się jeszcze w sprawie Dyzia. Ale rodzina już wykonała przeprowadzkę, więc jak tylko p. Joanna wróci do domu, skontaktuje się z Basią i opiekunami Kapselka. Niestety, jak wiadomo u nas żeby się leczyć, trzeba mieć końskie zdrowie, więc dlatego to wszystko tak się ciągnie. -
Mała stara i kudłata - Nana. Przekroczyła TM [*] ;(
Selenga replied to Herspri's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
mogę jej dzisiaj zrobić allegro -
a co tez słychać u Sisi????
-
Sistra-wet ma takiego męża jakiego ma, na to nikt nie ma wpływu. Na wątku Heby (http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112119) Lemoniada pytała o kontakt do hoteliku, w którym jest teraz Heba, dziewczyny nie znały kontaktu i skierowały ją do beci, która kontaktowała się z hotelikiem. Nie wiem czy Lemoniada się tym zajęła, ale napisałam do Rawy i grażyny9915 na wszelki wypadek. Na razie nie wiem co dalej.
-
[quote name='oktawia6']czy dobrze zrozumiałam, że Gonzuś jedzie do Selengi? to tymczas? upewniam się czy dobrze zrozumiałam, bo Selenga pisała że nie może miec drugiego piesa-bodajże na wątku kici bez oczka:hmmmm:[/quote] Tak, Saga odeszła 30.05, na raka, miała 15 lat, z tego 13 była ze mną. I bardzo pusto i smutno bez niej. Myślę, że Gonzusiowu będzie dobrze ze mną i z Duśką.
-
Kiler, maleńki pies o duszy dobermana szuka domu
Selenga replied to paros's topic in Już w nowym domu
Kiler robi furorę na allegro :-) Ale na razie nic z tego nie wynika... :-( -
Apel O Dom !!! Koniec Tymczasu, Co Dalej Z Nią?
Selenga replied to Hanah's topic in Już w nowym domu
[quote]sunia ma niewiele z foksteriera, za duzo z... [/quote] Cos z foksteriera chyba jednak ma, z krótkowłosego oczywiście: [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Foksterier_kr%C3%B3tkow%C5%82osy"]http://pl.wikipedia.org/wiki/Foksterier_kr%C3%B3tkow%C5%82osy[/URL] [quote name='mysza 1']Dzięki- jestem debilem, nic nie rozumiem, nie mam konta na fotosiku, prosiłam moda o podlinkowanie- zero odzewu.[/quote] Na wątku Lucka wrzuciłam banerek prawidłowo podlinkowany :) -
większy banerek dla Lucka, prawidłowo podlinkowany :)
-
Apel O Dom !!! Koniec Tymczasu, Co Dalej Z Nią?
Selenga replied to Hanah's topic in Już w nowym domu
1. wstawić pełny adres na fotosiku w formularzu, który się otwiera po kliknięciu na ikonkę z żółtym obrazkiem z górką (pełny adres to znaczy adres do zdjecia nie [URL="http://www.fotosik.pl"]www.fotosik.pl[/URL] bo wtedy pokazuje stronę główną. Niestety nie wiem czy fotosik umożliwia wczytanie pełnego adresu, nie mam tam konta) 2. kliknąć na obrazek żeby sie pokazała taka ramka 3. kliknąć na ikonkę globusa z łańcuchem i w formularzu wpisać pełny adres wątku Lucusia Gdyby fotosik nie pozwalał na zczytanie pełnego linku do zdjęcia to daj znać, umieszczę obrazek u siebie i podam link -
Apel O Dom !!! Koniec Tymczasu, Co Dalej Z Nią?
Selenga replied to Hanah's topic in Już w nowym domu
Proszę. Może być? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10310445"][IMG]http://www.egonet.pl/dogo/banerki/majka.jpg[/IMG][/URL] -
Teoria teorią, ale z psami jest jak z ludźmi, każdy jest inny :) To tak na temat tego mówienia do psa. U mojej Sagi swego czasu właśnie mówienie zdziałało cuda. A próbowałaś może mówić nie DO niej a O niej? Tzn. tak na prawdę to do niej, ale nie patrząc na nią, nie siedząc obok, tak jakbyś mówiła w przestrzeń? Na moją Sagę to działało, jak tylko usłyszła swoje imię, zawsze wykazywała zinteresowanie (a zaczęła je rozpoznawać już po jednym dniu) i przychodziła, nawet jeśłi wogóle stałam tylem do niej i mówiłam do kogoś innego.
-
Mama i córka, Musia i Pysia z lasu - ZNALAZŁY DOM
Selenga replied to annama's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szerman']Straszna szkoda że nie umiem wklejać zdjęć bo miałbym świetny "materiał reklamowy" dla naszych suczek. Dzisiaj rano zobaczyłem jak moja mama idzie od strony kojców... Musia biegała wkoło niej jak na karuzeli, a Pysia szła obok... trzymając ją za rękaw. Słowa tego nie opiszą.[/quote] Możesz podesłać zdjęcia do mnie mailem [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], ja wstawię :) -
Na DS u tej pani i tak raczej szanse miał niewielkie. Trudno powiedzieć żeby był spokojnym, spolegliwym psem, dogadującym sie i z ludźmi i z innymi psami :)
-
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Selenga replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata69']Zgubiłam w niedzielę kolejny, tym razem ostatni, klucz do samochodu. auto stoi pod blokiem, a ja zaiwaniam na pieszo. Na obcasach w dodatku, bo jak jestem na płask to mam wrażenie że ludzie mnie lekceważą. Dzisiaj pojadę do Pusi autobusem, ale późno wieczorem, bo pracuję (właśnie mam lekcję;)).[/quote] Może to by pomogło? [URL="http://szczegoly.pkt.pl/onex_dorabianie_kluczy_awaryjne_otwieranie_samochodow_f77560c62893714fcb9d0478de983e6e.html"][COLOR=#0000ff]Onex. Dorabianie kluczy, awaryjne otwieranie samochodów[/COLOR][/URL] 0 601 59 09 86 87-800, Włocławek, Promienna 7 -
Mała stara i kudłata - Nana. Przekroczyła TM [*] ;(
Selenga replied to Herspri's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Masz rację - niby człowiek wie, że starość tak ma, wie że nie można się za to złościć i gniewać, ale czasem ręce opadają. U mnie zrozumieli dopiero jak Saga zaczęła sikać pod siebie przez sen...