-
Posts
6680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Selenga
-
no to się wszystko wyjaśniło a tak przy okazji to porównajcie: [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/guziczek.jpg[/IMG]
-
zmienione :) ciekawe czemu takie numery bez opisu co to jest są podane na wątku lub w wiadomościach pw, bo ten drugi dostałam na pw
-
Tak, w schronisku Pigwa też jest Pigwa ten numer komórkowy jest do opiekuna ze schroniska
-
514-99-33 jest podane w pierwszym poście jako kontakt adopcyjny, a ponieważ to jest numer niekomórkowy, to dodałam kierunkowy do Konina, bo tam w schronisku jest Pigwa może coś rzeczywiście pochrzaniłam bo nie wiem czyj to telefon... chyba lepiej będzie zmienić na schroniskowy..[B]. [/B]
-
Mała czarna z Marek ma już dom :D :D :D
Selenga replied to paulina_katarzyna's topic in Już w nowym domu
na 100% jeszcze nie wiadomo, ale może jeszcze przed świętami :) a może nawet zaraz po niedzieli... na razie nic nie piszę żeby nie zapeszyć na razie Melutka została zaszczepiona na wściekliznę -
allegro Pigwy, porządnie wyróżnione [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=597941449]Pigwa jest dobra na wszystko :) (597941449) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B]
-
Spełniły się nasze marzenia - Dżina ma wspaniały DOM ;-)
Selenga replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
wznowione allegro Dżiny - z rozszerzonym opisem i nowymi zdjęciami [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=597835490"]Czarna jak noc, urocza Dżina - szuka domu (597835490) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] -
Mała czarna z Marek ma już dom :D :D :D
Selenga replied to paulina_katarzyna's topic in Już w nowym domu
Na Dolny Śląsk, w okolice Bolesławca -
Owczarek szkocki DUSZEK - odszedł za Tęczowy Most :(
Selenga replied to Kolia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jeśli nawet Fundacja musiała zaangażować w sprawę prawnika, to myślisz, że Kolii się uda uzyskać rozliczenie od SarSar? -
Chciałam wszystko uzgodnić z p. Celiną bo jej obiecałam, że stronę zrobię. Poza tym dobrze by było podać na stronie choćby takie informacje jak nr konta azylu czy warunki adopcji, a to chyba trzeba z p. Celiną uzgodnić. Z tego co wiem, to oni mają jakąś starą stronę o szkoleniach czyli miejsce na serwerze mają już. Co prawda nie wiem czy nie na bezpłatnym, więc śmiecącym reklamami. W każdym razie ja mogę zaproponować miejsce na swoim serwerze - bezpłatnie i bez reklam :) Domeny nie dam teraz rady sfinansować, bo chwilowo nie pracuję a akurat muszę zapłacić za domenę dla schroniska w Piotrkowie, więc dobrze, że już ją zarezerwowałaś. Nie mam nic przeciwko temu żeby stronę prowadziły wolontariuszki :) Pewnie będzie wtedy porządnie aktualizowana. Jeśli p. Celina nie zgłosi sprzeciwu, to chętnie nauczę kogoś obsługi strony - to jest bardzo prosta sprawa :) Jest ktoś chętny?
-
Miała umrzeć, wyrok został odroczony...Udalo się - sunia ma dom :)
Selenga replied to Selenga's topic in Już w nowym domu
[B]Kolejne wznowione allegro [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=592901624]Kocha wszystko co żyje, dzieci zwłaszcza (592901624) - Aukcje internetowe Allegro[/url] [/B]Idzie wiosna więc państwo miastowi będą częściej u suni, może w końcu uda się znaleźć jej dom -
Spełniły się nasze marzenia - Dżina ma wspaniały DOM ;-)
Selenga replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
miałam dzisiaj wznowić Dżinie allegro, ale w takim razie poczekam do jutra :) -
Mała czarna z Marek ma już dom :D :D :D
Selenga replied to paulina_katarzyna's topic in Już w nowym domu
Cioteczki kochane już odpowiadam. Melutka ma dom, sprawdzony i czekający już na nią niecierpliwie. Tyle, że dostarczenie jej do nowego domu to niezła operacja logistyczna, bo dom jest daleko, a ta smarkula wszystkiego panicznie się boi. Chciałabym maksymalnie zmniejszyć jej stres związany z przeprowadzką, więc czekam na wyjaśnienie się spraw biznesowych mojego brata, bo jest prawdopodobne, że on niedługo będzie jechał w tamte okolice. Ona go zna i lubi, poza tym transport byłby wygodny, samochodem i bezpośrednio na miejsce. A poza tym to klucha rozstawia już całą rodzinę, wspólnie z Duśką demolują mieszkanie, uwodzi mojego ojca i wogóle to jest zupełnie inny pies niż jeszcze miesiąc temu :) Duśka to się chyba zapłacze jak Mela wyjedzie :( -
Owczarek szkocki DUSZEK - odszedł za Tęczowy Most :(
Selenga replied to Kolia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Szamanko kochana, masz rację. Teoretycznie. Bo wątek założyła Kolia, która chciała pomóc, tak jak my wszyscy. SarSar zarejestrowała się później. To nie Kolia dysponowała ofiarowaną pomocą, nie ona leczyła Duszka, nie do niej trafiała pomoc. Jak ona może zrobić rozliczenie skoro wie tyle samo co pozostali? Dlaczego ona ma ponosić konsekwencje czyjejś nieodpowiedzialności? Tak samo jak ja czy osoby wpłacające pieniądze na leczenie, chciała pomóc. Ją też nieuczciwie wykorzystano. Ma być za to dodatkowo ukarana? -
[quote name='anouk92']Niestety nie bo nie ma komu jej zrobić:shake:[/quote] strona www azylu JEST już gotowa konieczne są jeszcze ustalenia techniczne typu rejestracja domeny, serwer do umieszczenia - to jest do decyzji p. Celiny no i oczywiście ktoś kto będzie o stronę dbał i ją prowadził ale te sprawy już nie o ode mnie zależą miałam trochę przerwy z powodów zdrowotnych i dlatego się tu nie odzywałam
-
Mała czarna z Marek ma już dom :D :D :D
Selenga replied to paulina_katarzyna's topic in Już w nowym domu
to długa historia i raczej nie na ten wątek :) -
Owczarek szkocki DUSZEK - odszedł za Tęczowy Most :(
Selenga replied to Kolia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
przepraszam cioteczko Isadoro - odpowiedź była dla madcat, bo Twojego postu jeszcze wtedy nie było teraz wysłałam do Ciebie też wszystkim mogę tylko powiedzieć, że Fundacja dr Lucy bardzo mi pomogła i moje problemy zostały rozwiązane pozostało jeszcze sprzedać te leki, które są u mnie i wtedy będę mogła oddać pieniądze Fundacji i zamknąć sprawę SarSar milczy, na forum collie też -
taki był plan, zobaczymy jak będzie bo Pigwa dość charakterna jest a ja jej na smyczy nie dam rady prowadzić jak już będę mogła chodzić, to z opiekunami Pigwy się zastanowimy w każdym razie poogłaszam ją, może będzie miała trochę szczęścia
-
Mała czarna z Marek ma już dom :D :D :D
Selenga replied to paulina_katarzyna's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gosiapk']Selenga jak się czujsz?[/quote] tak sobie :) boli trochę, ale najbardziej mnie wkurza to, że nie mogę chodzić i niewiele sama mogę zrobić jedną ręką, druga jest w gipsie nawet sznurowadło trudno zawiązać ale zwierzaki zadowolone - cała trójka leży cały dzień przy mnie i na mnie, a ja je jedną ręką na zmianę dopieszczam :) -
Szczerze mówiąc to trochę się dziwię, bo wygląda na to, że na wieść o możliwym DT u mnie za kilka tygodni, przestano się Pigwą interesować. A przydałyby się jej chociaż o głoszenia... No nic, ja już jestem po operacji, za kilka dni będę już bardziej sobie radzić, to porobię jej jakiś ogłoszenia, allegro chociaż.
-
Owczarek szkocki DUSZEK - odszedł za Tęczowy Most :(
Selenga replied to Kolia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
odpisałam ci na pw -
Mała czarna z Marek ma już dom :D :D :D
Selenga replied to paulina_katarzyna's topic in Już w nowym domu
Witam cioteczki po przerwie. Na razie nie ma dobrych wieści, bo ja byłam wyłączona z życia przez ostatni tydzień - byłam w szpitalu i miałam operację. Pani Małgosia wiedziała o tym. Dopiero teraz będę mogła się zająć sprawami Meli. Magda, bardzo Ci dziękuję za chęć pomocy przy transporcie Meli na Śląsk, ale obawiam się, że obie z Twoją Mamą umęczyłyby się straszliwie :) Mela jest co prawda niska, ale jest długa, więc jeśli miałaby tyle godzin jechać w kontenerze, to musiałby to być dość spory kontener, taki dla średniego psa. Poza tym w pociągu byłaby wśród obcych ludzi, w dużym stresie, a ona wtedy sika ze strachu. Najchętniej odwiozłabym ją sama, ale przez najbliższe 2 miesiące jest to nie możliwe, ja nawet chodzić nie mogę. Jest jednak nadzieja, że niedługo mój brat będzie jechał samochodem do Legnicy. Mela go lubi, nie boi się go, więc i stres byłby mniejszy i wygoda większa. W najbliższych 2-3 dniach sprawa się wyjaśni do końca, bo dzisiaj jeszcze nie wiem kiedy dokładnie i czym brat będzie jechał.