Jump to content
Dogomania

Selenga

Members
  • Posts

    6679
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Selenga

  1. [quote name='Monday']transport myślę, że by się znalazł. Tylko też nie wiadomo czy płatny.[/quote] albo go sama zawiozę, albo zfinansuję transport
  2. całkowicie się z tym zgadzam obserwuję właśnie, że z każdą aukcją jest mniej wejść mimo, że staram się podmieniać zdjęcia i za każdym razem jest inny tytuł i to nie jest sezonowy spadek ilości zainteresowanych bo inne psy, krócej ogłaszane, utrzymują mniej więcej stałą ilość, a te z nowych ogłoszeń mają mniej więcej 2 x więcej wejść
  3. ja to się nie mogę napatrzeć na niego :)
  4. cioteczki co robić? allegro Gwiazdy się skończyło i powinnam je wznowić, ale na wątku OS doczytałam, że tak na prawdę to ona jest na razie nieadopcyjna, że powinna najpierw trafić do DT, wymaga socjalizacji... i jeszcze cieczka... mam ją ogłaszać? zmienić informacje w tekście?
  5. Nowe, aktualne cegiełki dla Moona:
  6. [B]allegro dla suni - pełne wyróżnienie (tzn. za 20 zł) [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=720933206"]Suczka miała dom pod nagrobkiem-szuka nowego domu (720933206) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] [/B] Na razie wykorzystałam allegro innej suni, która znalazła w międzyczasie dom. Jak się to skończy to będę wznawiać do skutku (albo do bankructwa ;) )
  7. [quote name='paros'] Może Łatka, został sam po śmierci swojego pana :-( Link do jego wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/latek-po-smierci-pana-stracil-dom-126910/[/URL] Selenga, a Twój drugi banerek kieruje do wątku, którego już nie ma :shake:[/quote] Może być Łatek, tylko jest strasznie mało informacji o psie. Za mało żeby ktoś się zainteresował. On ma jakieś ogłoszenia żeby ściągnąć tekst? Link zmieniłam :)
  8. Mogę wstawić Łatka w wyróżnione na full allegro suni, która znalazła już dom, ale przydałoby się trochę więcej informacji na jego temat, sama informacja że jego pan zmarł, nikogo nie przyciągnie
  9. [quote name='majqa']To teraz pozostaje już tylko odczarować w tytule DT, zmieniając na DS i życzyć Cookiemu i jego młodziutkiej opiekunce wielu chwil szczęścia. :lol:[/quote] A może na razie nie zmieniać? Cookiego czeka jeszcze długie leczenie... no, wicie rozumicie... może być jakaś pomoc potrzebna...
  10. możne je już ogłaszać? mogę im zrobić wyróżnione allegro
  11. Strona przygotowana przeze mnie ma tak prosty mechanizm zarządzania treścią, że można się zupełnie na tym nie znać :) Możecie zapytać Ziutkę - ona obsługuje stronę Fundacji Nero zrobioną na tym samym mechanizmie [URL="http://www.nero.egonet.pl/"]http://www.nero.egonet.pl[/URL]. Poza tym ja cały czas jestem do dyspozycji jakby trzeba było coś pomóc. I jakby co, to mogę pojechać z wami do Klembowa - przy psach się nie przydam, ale mogę coś przewieźć.
  12. wyróżnione allegro małej jest jeszcze ważne przez 8 dni macie pomysł na jakiego psiaka je podmienić?
  13. Cały czas czeka gotowa strona internetowa przytuliska tylko nie ma kto się nią zająć... trzeba wrzucić chociaz psy do adopcji to powinien robić ktoś kto mniej więcej je zna ja to mogłabymteż robić tylko jaki jest sens wypisywania do mnie informacji po to żebym ja je potem skopiowała i wrzuciła na stronę chyba lepiej od razu wrzucać na stronę i zdjęcia i opisy
  14. banerki, podlinkowane [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1159/pabianice-3-szczeniaki-suka-walcza-o-przetrwanie-na-smieciach-potrzebny-dt-na-juz-145073"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/rodzinka1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1159/pabianice-3-szczeniaki-suka-walcza-o-przetrwanie-na-smieciach-potrzebny-dt-na-juz-145073"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/rodzinka2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1159/pabianice-3-szczeniaki-suka-walcza-o-przetrwanie-na-smieciach-potrzebny-dt-na-juz-145073"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/rodzinka3.jpg[/IMG][/URL]
  15. Skromny bazarek dla Pirata [B][url=http://www.dogomania.pl/forum/f99/bardzo-pozyteczne-poradniki-na-hotelik-dla-pirata-bez-lapki-do-3-09-a-145032]Bardzo pożyteczne poradniki na hotelik dla Pirata bez łapki - do 3.09 - Dogomania Forum[/url][/B]
  16. allegro dzisiaj się kończy jest jeden obserwator, od wczoraj tekst w allegro niedawno zmieniałam na mniej łzawy i o szczeniakach jest też tylko tyle, że miała podkreślone są jej zalety i od tego się tekst zaczyna, jej historia jest dalej ale faktem jest, że wejść jest mniej niż było, mimo wyróżnienia takiego samego
  17. wznowione allegro, full wypas [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=720933206]Wyrzucili do lasu w worku psie dziecko - sunię (720933206) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B]
  18. I wznowione allegro. Też full wypas [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=720928221]Skatowany, oślepiony-co zawiniło to maleństwo? (720928221) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B]
  19. Marysiu i Tomku - tak bardzo, bardzo się cieszę, że Dyziulek do Was trafił i że jest szczęśliwym psem. Ciągle mam w oczach pierwsze jego zdjęcie... Jak dobrze, że już go nikt nigdy nie skrzywdzi.
  20. wieczorem na jakiegoś grila można się załapać... [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/dyzio/dyzio2.jpg[/IMG] a to ja, w drodze - czyż nie jestem cudny? [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/dyzio/dyzio.jpg[/IMG] Czy mnie się wydaje czy Dyziulek zmienił kolor?????
  21. z największą możliwą przyjemnością wstawiam zdjęcia mojego ulubieńca :) [CENTER][B][SIZE=4][COLOR=Blue]DYZIO NA PLAŻY [/COLOR][/SIZE][/B][LEFT][SIZE=2][COLOR=Black]najpierw jakieś[/COLOR][/SIZE] wielkie do opsikania :) [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/dyzio/dyzio6.jpg[/IMG] a teraz plaża [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/dyzio/dyzio3.jpg[/IMG] [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/dyzio/dyzio4.jpg[/IMG] pobawić się tu można [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/dyzio/dyzio5.jpg[/IMG] i poopalać... [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/dyzio/dyzio1.jpg[/IMG] [/LEFT] [/CENTER]
  22. [quote name='Abrakadabra'] Selenga, a nie można (sorry, bo nie znam się na robieniu ogłoszeń na Allegro) - zamienić zdjęcia Rudzi w miniaturce i na dole na zdjęcie Słonka? Podobnie jak tytułu? Na np.: "Skrzywdzona i przerażona suczka w typie pińczera"?[/quote] Zdjęcie jest zmienione :) tylko przeglądarka pamięta stare. Jak naciśniesz jednocześnie klawisze ctrl i F5 to się odświeży strona, nowa wersja zostanie pobrana w całości z serwera i będzie widać prawidłowo. Tytuł mogę oczywiście zmienić - późno było nie miałam ciekawego pomysłu :)
  23. zmienione allegro [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=712606278]Wyrzucona z samochodu młoda suczka szuka domu (712606278) - Aukcje internetowe Allegro[/url] nie wiem czy Słonko ma wątek, a nie mam kiedy poszukać, więc wstawiam tutaj
  24. allegro rudzielca sie marnuje :) macie jakiegoś kandydata żeby podmienić?
×
×
  • Create New...