-
Posts
6680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Selenga
-
Sochaczew - NIEWIDZIALNY - MA DOM - kochajacy dom
Selenga replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Pamiętam jak go tak nazywał :evil_lol: " i wy go chcecie zabierać ? :crazyeye: przecież to diabeł tasmański :diabloti: " :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] No jakby Pana Rafała tak potraktowano jak Żuczka, to pewnie też by się zrobił jak diabeł tasmański :evil_lol: Zresztą nasz Żuczek tak jakby troszkę podobny do diabła tasmańskiego... [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/niesm/diabel.jpg[/IMG] Jak się rano Pani Teresie wyrywał do mnie, to nawet nawarczał na jakiegoś rowerzystę, bo mu przeszkadzał biec po chodniku... -
a ona jakieś ogłoszenia ma? bo na allegro jej nie znalazłam...
-
Brańsk-Shiva suczka mix SP. MA JUŻ SWÓJ DOMEK!!
Selenga replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia2222'] I mam jeszcze jedno pytanko. Czy na dogo można zakładać wątki i ogłaszać też inne zwierzaki, np. koty? [/quote] Można :) Jest taki dział na dogomanii: [url=http://www.dogomania.pl/forum/f486/]Inne zwierzęta - Dogomania Forum[/url] Ja mam stamtąd swoją jednooką koteczkę-księżniczkę -
Sochaczew - NIEWIDZIALNY - MA DOM - kochajacy dom
Selenga replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Muszę zmienić godziny spacerów z Guzikiem, bo spacerujemy w tym samym czasie co Pani Teresa z Żuczkiem i wystarczy że Żuczek zobaczy mnie albo Guzika (albo nas poczuje jak idziemy z wiatrem) to takiego przyspieszenia dostaje i tak ciągnie na smyczy, że Pani Teresa musi nieźle się nabiegać, a to starsza osoba jest przecież :evil_lol: A teraz niespodzianka: [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/niesm/zuczek12.jpg[/IMG] [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/niesm/zuczek13.jpg[/IMG] [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/niesm/zuczek14.jpg[/IMG] Pani Teresa mówi, że on się bardzo kochany zrobił :) -
Trochę się spóźniłam chyba, ale wrzucam [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/kto-uczesze-marleya-zwyczajnie-niezwyczajny-pies-szuka-domu-138638"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/marley5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/kto-uczesze-marleya-zwyczajnie-niezwyczajny-pies-szuka-domu-138638"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/marley4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/kto-uczesze-marleya-zwyczajnie-niezwyczajny-pies-szuka-domu-138638"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/marley3.jpg[/IMG][/URL]
-
cudności :loveu:
-
Pirat bez oczka- kulka miłości- już w domku!!! Radom
Selenga replied to red's topic in Już w nowym domu
[quote name='eski']Z bazarków mamy już dla Piracika - jesli dobrze liczę - 248,50 zł :multi:[/quote] Już nieaktualne :diabloti: -
ediiiii, do ogłoszeń potrzebne są ZDJĘCIA, dobre aktualne zdjęcia ja mu mogę zrobić allegro, już kiedyś mu robiłam, ale bez porządnych zdjęć to skutek będzie żaden
-
Suzi ma już domek :-) szukamy pomocy w spłacie długu!
Selenga replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
Obiecany bazarek dla Suzi, z przedmiotów ofiarowanych przez fibi [url=http://www.dogomania.pl/forum/f99/bardzo-seksowna-pizamka-buty-na-badania-hotel-malej-suzi-do-31-05-a-138427]bardzo seksowna piżamka + buty na badania i hotel małej Suzi do 31.05 - Dogomania Forum[/url] -
Pirat bez oczka- kulka miłości- już w domku!!! Radom
Selenga replied to red's topic in Już w nowym domu
banerek zrobię :) skończyłam te bazarki po północy i już nie dało rady :) a policzyłaś dobrze :) -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
Selenga replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
[B]Niewielki bazarek na spłatę długu[/B] [url=http://www.dogomania.pl/forum/f99/swiece-komplet-zapachowy-na-koty-joli_k-do-30-05-a-138406]Świece+komplet zapachowy na koty Joli_K do 30.05 - Dogomania Forum[/url] -
Pirat bez oczka- kulka miłości- już w domku!!! Radom
Selenga replied to red's topic in Już w nowym domu
[B]Pozostałe bazarki [/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/ciuchy-dla-duzych-malych-na-operacje-pirata-do-30-05-a-138400"]Ciuchy dla dużych i małych na operację Pirata do 30.05 - Dogomania Forum[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/elegancka-bizuteria-na-operacje-pirata-do-30-05-a-138402"]Elegancka biżuteria na operację Pirata do 30.05 - Dogomania Forum[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/dla-dziecka-pupila-zabawki-na-operacje-pirata-do-30-05-a-138403"]Dla dziecka i pupila - zabawki na operację Pirata do 30.05 - Dogomania Forum[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/madre-ksiazki-muzyka-klasyczna-na-operacje-pirata-do-30-05-a-138404"]Mądre ksiązki i muzyka klasyczna na operację Pirata do 30.05 - Dogomania Forum[/URL] -
Pirat bez oczka- kulka miłości- już w domku!!! Radom
Selenga replied to red's topic in Już w nowym domu
dwa pierwsze bazarki gotowe: [url=http://www.dogomania.pl/forum/f99/kosmetyki-na-operacje-pirata-do-30-05-a-138397]Kosmetyki na operację Pirata - do 30.05 - Dogomania Forum[/url] [url=http://www.dogomania.pl/forum/f99/cos-dla-domu-na-operacje-pirata-do-30-05-a-138395]Coś dla domu na operację Pirata - do 30.05 - Dogomania Forum[/url] -
Pirat bez oczka- kulka miłości- już w domku!!! Radom
Selenga replied to red's topic in Już w nowym domu
[quote name='tula'] Eski, Selenga wielkie dzięki że organizujecie bazarek dla Piracika, napewno bardzo mu jest potrzebny:loveu::loveu: [/quote] Bazarek??? To będzie MEGA BAZAR :) Dostałam od Eski ponad 100 zdjęć :) -
wznowione allegro Almy [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=642005102]Czekoladka? Proszę bardzo - Alma szuka domu (642005102) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
-
Suzi ma już domek :-) szukamy pomocy w spłacie długu!
Selenga replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
nie no cioteczki, oczywiście że nie chodziło mi o allegro już zaraz :) za mało wiemy o suni i nie wiadomo do kogo podać kontakt ja tylko zgłaszam, że jak już będzie coś wiadomo to allegrem mogę się zająć tylko lepiej mi przypomnijcie, bo wątków dużo, a doba krótka no i ja już mam sklerozę -
Pirat bez oczka- kulka miłości- już w domku!!! Radom
Selenga replied to red's topic in Już w nowym domu
możesz wysłać do mnie tez przygotowuję bazarek dla niego to mogę zrobić dwa :) -
Suzi ma już domek :-) szukamy pomocy w spłacie długu!
Selenga replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
1. Banerek dla suni, podlinkowany: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/mloda-sunia-z-wioski-swiercze-woj-mazowieckie-potrzebuje-pomocy-ze-swiercz-137909/"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/lala.jpg[/IMG][/URL] 2. Mogę pomóc w bazarku - jakbyś fibi zrobiła zdjęcia i mi wysłała na maila, to bazarek przygotuję, potem żeby nie podnosić kosztów, mogłabyś powysyłać rzeczy do osób, które je wylicytują 3. mogę zrobić suni allegro -
Miała umrzeć, wyrok został odroczony...Udalo się - sunia ma dom :)
Selenga replied to Selenga's topic in Już w nowym domu
Szczerze mówiąc to nie wiem, zgłosiła się osoba niby zainteresowana sunią, ale zgłosiła się też w sprawie innego ogłaszanego przeze mnie psa i nie wygląda to zbyt poważnie... Zobaczymy. W każdym razie "miastowi" powiedzieli, że wszystko dokładnie sprawdzą, bo nie oddadzą suni w niepewne ręce :) -
Powodzenia Pigwuniu :)