Jump to content
Dogomania

Selenga

Members
  • Posts

    6679
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Selenga

  1. Bico odpowiedziała na moje prośby o wizytę przedadopcyjną :) Nie wie tylko czy da radę podjechać tam w tym tygodniu. Ale myślę, że skoro Czaruś bezpieczny, to może być przyszły tydzień też. I tak go w ten weekend raczej nikt nie przewiezie, a przynajmniej chłopak nabierze ludzkiego wyglądu
  2. Dzwoniła do mnie dzisiaj Moria - Czaruś już ostrzyżony. I nikogo nie zjadł :) Skóra pod futrem paskudna, ale przy takim zaniedbaniu to chyba nic specjalnie dziwnego. Pani z Lublina dzwoniła, rozmawiała z Morią, jak najbardziej podtrzymuje decyzję o adopcji. Właśnie wysyłam do lublinianek z dogo i mapy pomocy pytanie o sprawdzenie domu. Coś czuję, że mi się szykuje kolejny kurs do Elbląga...
  3. Mogę poprowadzić bazarek, raczej nie narzekam na słaby ruch na swoich bazarkach :) A jeśli chodzi o pseudo, to rozważcie pomysł złożenia donosu do urzędu skarbowego - mogę się założyć, że nie mają zarejestrowanej działalności i nie odprowadzają podatku od sprzedanych szczeniaków. Jak na razie to chyba najskuteczniejszy sposób na pseudohodowle
  4. Moria, a znalazłabyś chwilę żeby napisac jak on wogóle się zachowuje? jaki jest?
  5. [quote name='ihabe']kochana moja Ty ja wiem co to za ludzie i byłam pierwszą która na nich nakrzyczała, Pan nawet cos mi tam zyczył:-( Raczej nie będę pisała bo i tak nie wezmą:-([/quote] Ale ja nie mówię o tych ludziach :) teraz zgłosiła się jakaś sympatyczna pani z Lublina Ma domek z ogrodem chyba i 2 dorosle córki Myślę, że dobrze tego pilnować bo jeśli Czaruś do tej pani nie trafi to może Lenox
  6. ihabe, napisz do red z Radomia Z radomskiego schroniska wyciągneliśmy ostatnio ślepego psiaka. Była rodzina zainteresowana nim, ale nie udało się bo był zbyt przerażony. Teraz jest inna pani zainteresowana nim ale też nie wiadomo czy do adopcji dojdzie - na razie jest w hoteliku u Morii i jest przyzwyczajany do ludzi. On jest po ciężkich przejściach więc jego socjalizacja może potrwać, a jeśli ci ludzie nie będa chcieli czekać, to może Lenox by się im spodobał. Tu jest wątek psiaka [url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/pobili-mnie-stracilem-wzrok-schr-radom-czarus-pojechal-do-hoteliku-140974]Pobili mnie, straciłem wzrok-schr.Radom-Czaruś pojechał do hoteliku. - Dogomania Forum[/url]
  7. Obiecane banerki dla Lenoxa, podlinkowane [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/lenox-pies-ktory-widzi-sercem-potrzebuje-naszych-oczu-zeby-znalezc-dom-146933"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/lenox1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/lenox-pies-ktory-widzi-sercem-potrzebuje-naszych-oczu-zeby-znalezc-dom-146933"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/lenox2.jpg[/IMG][/URL]
  8. [quote name='Nikus']dla porządku to dziękujemy wszyscy za to co robisz:lol:.. wiem co to znaczy jechać "troche" km z psiakiem...ale wiem jak smakuje "sukces"[/quote] E tam, żeby nie problemy z wyjechaniem z i wjechaniem do Warszawy, to podróż byłaby czystą przyjemnością. Zwłaszcza, że Czaruś był tak spokojny jakby go wcale nie było :)
  9. Dla porządku dodam jeszcze, że pucka i DORKA wpłaciły na potrzeby Czarusia po 20 zł mnie bezpośrednio - ich wpłaty przekazałam Morii :)
  10. [quote name='red']Jaki mam podac tej pani telefon do Morii, ona ma też możliwość napisania emaila.[/quote] red wszystkie dane są na stronie hoteliku Morii - link w banerku w podpisie Morii albo może podam: [B]tel. 668 210 839 e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B] strona: [URL="http://hotel.amicus.prv.pl/"]http://hotel.amicus.prv.pl[/URL]
  11. [quote name='Piromanka']Czyli nikt nie potrzebuje mojej pomocy w zrobieniu bazarku?[/quote] No tak wyszło kochana, że ja ściągnęłam zdjęcie i zrobiłam go wcześniej :) Ale nie martw się - jeszcze będzie okazja :)
  12. Ja tylko tak napisałam - moje skojarzenia, nie żeby zaraz zmieniać :) on biedaczek i tak skołowany - jak był w schronisku to jedni na niego Nemek wołali, inni Czaruś, a jak pójdzie do swojego domu, to będzie jeszcze inaczej. Moria, red podała namiary do Ciebie sympatycznej pani z Lublina, która jest zainteresowana Czarusiem - to chyba ta osoba, która obserwowała go ostatnio na allegro.
  13. jeśli chodzi o ogłaszanie malucha, to ja mu cały czas wznawiam allegro, wyróżnione na full I wiecie co? on ma znowu obserwatora :) I jeszcze coś mi przyszło do głowy jak go wiozłam - jak dla mnie to imię Czaruś zupełnie do niego nie pasuje. Może to tylko mnie się tak wydaje, bo mnie Czaruś kojarzy się z takim słodkim, rozkosznym stworzonkiem co to się wdzięczy i w oczy zagląda, byle zwrócić na siebie uwagę. A on zupełnie taki nie jest i wydaje mi się, że nigdy nie był. To spokojny, rozsądny, bardzo mądry pies, taki, który będzie za swoim panem (czy panią) chodził krok w krok, ale który nie będzie starał się nikogo oczarować. Jak dla mnie to nawet schroniskowe imię Nemek bardziej do niego pasuje niż Czaruś. To prawda że na pierwszy rzut oka on może być uznany za czarującą słodką psinę - taka kudłata kuleczka w loczki. Ale już po chwili rozmowy widać, że to nie jest czarująca maskotka, tylko mądry, ciężko doświadczony pies, który ma swoją godność.
  14. Jestem po weekendzie i bardzo się cieszę, że Czaruś jest spokojny i nie sprawia kłopotów. W podróży był bardzo spokojny i na pewno nie był to skutek sedalinu - szelki i obroże pozwolił sobie założyć zanim sedalin miał szansę zadziałać. Kiedy do niego coś mówiłam w podróży, to się odwracał w moją stronę i słuchał, robił wrażenie jakby na mnie patrzył :) Poza tym leżał sobie spokojnie, na początku trochę ział, ale potem ułożył się wygodnie i chociaż nie spał, to widać było że się nie boi. Może dlatego, że mój samochód pachniał mu innym psem - na Guzika nawet nie warknął :) [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/czarus1.jpg[/IMG] [URL="http://dogo.egonet.pl/fotki/czarus2.jpg"][/URL][IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/czarus2.jpg[/IMG] To czerwone na szyi to nie jest rana tylko nowiutka obroża, z tych na szczęście :)
  15. Na razie banerki: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/sochaczew-zuzka-z-poderznietym-gardlem-potrzebna-pomoc-w-leczeniu-146869"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/zuza1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/sochaczew-zuzka-z-poderznietym-gardlem-potrzebna-pomoc-w-leczeniu-146869"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/zuza2.jpg[/IMG][/URL]
  16. To jeszcze 2 banerki dla Nelly [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/ck-wielka-mala-nelly-sytuacja-krytyczna-grozi-nam-likwidacja-schroniska-138078"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/nelly3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/ck-wielka-mala-nelly-sytuacja-krytyczna-grozi-nam-likwidacja-schroniska-138078"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/nelly4.jpg[/IMG][/URL] i jeszcze jeden ogólny, może się przyda [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1166/azyl-cichy-kat-50-4-07-klub-detox-ul-pilsudskiego13-tg-koncert-na-ck-78823"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/cichykat.jpg[/IMG][/URL]
  17. ok, to przygotuję odpowiedni banerek
  18. Nie wiem czy dobrze zrozumiałam , bo banerek w podpisie Sally widzę :) ale skoro wołacie o banerki to bardzo proszę: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/ck-wielka-mala-nelly-sytuacja-krytyczna-grozi-nam-likwidacja-schroniska-138078"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/nelly1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/ck-wielka-mala-nelly-sytuacja-krytyczna-grozi-nam-likwidacja-schroniska-138078"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/nelly2.jpg[/IMG][/URL] podlinkowane
  19. Biorąc pod uwagę, że numer konta jest podany w pierwszym poście to trudno się dziwić, że nikt się nie rwał do wpisywania drugi raz :)
  20. [B]Zapraszam na bazarek dla Dropsika [url=http://www.dogomania.pl/forum/f99/autorska-bizuteria-na-hotel-dla-maltretowanego-dropsa-do-30-09-a-146794]Autorska biżuteria na hotel dla maltretowanego Dropsa do 30.09 - Dogomania Forum[/url][/B]
  21. [quote name='anhata']Czarus jedzie do domku ??????uoaa :))).....trzymam kciuki wiec :)[/quote] Nie cioteczko, nie jedzie do domu Na razie jedzie do hoteliku u Morii
  22. No właśnie dzwoniłam żeby wszystko ustalić. Wszystko jest przygotowane na transport w sobotę, z tym, że ja z Warszawy do Elbląga mogę wyjechać dopiero ok. 17:00 bo tak kończy pracę osoba towarzysząca. Czarusia mogę odebrać wcześniej, ale nie chciałabym go długo trzymać bez potrzeby w samochodzie, bo o wyciąganiu go z samochodu i wciąganiu drugi raz to raczej mogę zapomnieć. Zadzwonię jutro to ustalimy wszystko dokładnie. P.S. własnie dzwoniłam drugi raz, ale tym razem jest zajęte :)
  23. [quote name='marlenka']Ale nam nie chodzi o implant oka a podniebienia. on ma prawdopodobnie dziurę która łączy jamę " ustną " z przegodą nosową . To jest tak ze jedzenie wkładamy do japki a noskiem wychodzi . [/quote] Sorry, źle zrozumiałam :) To rzeczywiście nie może tak zostać :)
  24. Czasem trzeba psa w kagańcu wyprowadzać dla jego własnego bezpieczeństwa - moja Saga tak chodziła, bo zjadała wszystkie śmieci spożywcze jakie znalazła na trawnikach, a potem chorowała.
  25. [quote name='asik007'] Około 25.09 można już będzie Skrytka wykastrować no i myślałam żeby go może zaczipować. I teraz pytanie czy znalazby się ktoś kto mieszka bliżej i mógłby tego dopilnować?[/quote] napisz do Monday - ona jest z Radomia i ona wizytowała DT :)
×
×
  • Create New...