Onaa
Members-
Posts
26985 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
38
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Onaa
-
Zaglądam do Krecika :).
-
Mój pierwszy ślepaczek - Finek zostaje u nas na zawsze ;)
Onaa replied to elik's topic in Już w nowym domu
Finuś ślicznota i charakter też widać ma fajny. Salon Elu to ten niedaleko Ciebie ? Bo tak podobny coś mi się wydaje. No i coż to za wielkie czarne piękne towarzystwo miał Fineczek u fryzjera ? Czyżby jakaś dama ? -
Zaglądam do Guziczka. Zostawiam dobre myśli i mnóstwo głasków :).
-
Mój pierwszy ślepaczek - Finek zostaje u nas na zawsze ;)
Onaa replied to elik's topic in Już w nowym domu
Zapisuję się u uroczego Fineczka . Mój były tymczasowicz z fb, - Buforek - był prawie całkiem niewidomy, i uważam że ludzie niepotrzebnie obawiają się adoptować śleputki, one naprawdę sobie bardzo dobrze radzą. A w schronisku niestety są zagrożone. Dobrze Eluś że znalazł tymczasowe schronienie u Ciebie. -
Tuptuś umarł 25.09.22. Mały, stary, ślepy, porzucony Tuptuś w BDT.
Onaa replied to Moli@'s topic in Już w nowym domu
-
Rozliczenie finansów Zoji - część pieniążków została wpłacona jeszcze na imię Shili, i te wpłaty są na wątku Shili - kopiuję je tutaj: Agnieszka 103 - 5,00 - 03.08 Marudzia - 15,00 - 05.08 ania75 - 15,00 - 10.08 helli - 50,00 - 11.08 Dulska - 20,00 - 16.08 Agnieszka 103 - 5,00 - 09.09 helli - 50,00 - 09.09 ania75 - 15,00 - 12.09 dodatkowo Mazowszanka13 wpłaciła 20,00 za VIII, i teresaaa118 100zł za VIII i IX. Te wpłaty są ujęte w stanie finansów Shili, ale pisze skopiowałam jej też tutaj ponieważ kilka osób przeniosło swoje deklaracje na Zojkę, więc żeby było widać ich wpłaty, za które bardzo dziękuję . Poniżej wpłaty ujęte tutaj na wątku Zojki już na Zojkę: Nesiowata - 10,00 - 08.08 Krystyna z fb - 50,00 - 11.08 (VIII) Paulina z fb - 10,00 - 12.08 Nesiowata - 15,00 - 17.08 Nesiowata - 10,00 - 02.09 Marudzia - 15,00 - 05.09 Krystyna z fb - 50,00 - 07.09 ( IX + fryzjer) Bardzo dziękuję