Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26985
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. Zaglądam do Krecika :).
  2. Finuś ślicznota i charakter też widać ma fajny. Salon Elu to ten niedaleko Ciebie ? Bo tak podobny coś mi się wydaje. No i coż to za wielkie czarne piękne towarzystwo miał Fineczek u fryzjera ? Czyżby jakaś dama ?
  3. Zaglądam do Guziczka. Zostawiam dobre myśli i mnóstwo głasków :).
  4. Zapisuję się u uroczego Fineczka . Mój były tymczasowicz z fb, - Buforek - był prawie całkiem niewidomy, i uważam że ludzie niepotrzebnie obawiają się adoptować śleputki, one naprawdę sobie bardzo dobrze radzą. A w schronisku niestety są zagrożone. Dobrze Eluś że znalazł tymczasowe schronienie u Ciebie.
  5. Śmiesznie mały jest w tym legowisku :D. Szkoda że fotek nie lubi, przydałaby mu się sesja do ogłoszeń, może jest dla niego gdzieś fajny domek, nie jest jeszcze stary. Pytałam o zdjęcia bo bardzo lubię go oglądać, zawsze mi się serce cieszy jak go widzę :).
  6. Krecikowa para :). Fajnie razem wyglądają, i kto powiedział że to on ma być wyższy :D. To i tak duży postęp jak na tak krótki czas.
  7. Fajnie że sunieczka już u Ciebie Jagno w domku. Mnie bardzo przypomina Miłeczkę.
  8. Zoja bardzo dziękuje Wszystkim Pomagającym za uratowane życie i kochający domek :).
  9. Pieniążki w kwocie 852,30 zostały przekazane dla Zojeczki.
  10. Rozliczenie finansów Zoji - część pieniążków została wpłacona jeszcze na imię Shili, i te wpłaty są na wątku Shili - kopiuję je tutaj: Agnieszka 103 - 5,00 - 03.08 Marudzia - 15,00 - 05.08 ania75 - 15,00 - 10.08 helli - 50,00 - 11.08 Dulska - 20,00 - 16.08 Agnieszka 103 - 5,00 - 09.09 helli - 50,00 - 09.09 ania75 - 15,00 - 12.09 dodatkowo Mazowszanka13 wpłaciła 20,00 za VIII, i teresaaa118 100zł za VIII i IX. Te wpłaty są ujęte w stanie finansów Shili, ale pisze skopiowałam jej też tutaj ponieważ kilka osób przeniosło swoje deklaracje na Zojkę, więc żeby było widać ich wpłaty, za które bardzo dziękuję . Poniżej wpłaty ujęte tutaj na wątku Zojki już na Zojkę: Nesiowata - 10,00 - 08.08 Krystyna z fb - 50,00 - 11.08 (VIII) Paulina z fb - 10,00 - 12.08 Nesiowata - 15,00 - 17.08 Nesiowata - 10,00 - 02.09 Marudzia - 15,00 - 05.09 Krystyna z fb - 50,00 - 07.09 ( IX + fryzjer) Bardzo dziękuję
  11. Mam dwie deklaracje miesięczne dla sunieczki po Shiluni: 15zł od Marudzi i 10zł od Pauliny H. z fb .
  12. Straszny pech :(, Nortonek Elio lubił grzebać w śmieciach, no i 22 września zaczął wymiotować, państwo pojechali do kliniki a wet błędnie zdiagnozował jego stan, zaczął podejrzewać nerki, zamiast szybko go otworzyć i wyjąć ciało obce, no i potem było już za późno .
  13. Jestem u sunieczki i czekam kiedy znajdzie się już poza murami schroniska.
×
×
  • Create New...