-
Posts
6494 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Pyrdka
-
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
Pyrdka replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
[INDENT] [SIZE=4]SERDECZNIE ZAPRASZAM na kolejny bazarek na podopiecznych [URL="http://stowarzyszenielapa.pl/"]"ŁAPY"[/URL] [/SIZE][URL="http://www.tinyurl.pl?h6SRhIGc"][SIZE=4][FONT=georgia]BAZAREK KSIĄŻKOWO-PLUSZAKOWY[/FONT][/SIZE][/URL] [/INDENT] -
LALKA teraz BAJKA już w swoim domku ze złotymi klamkami :)
Pyrdka replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
[INDENT] [SIZE=4]SERDECZNIE ZAPRASZAM na kolejny bazarek na podopiecznych [URL="http://stowarzyszenielapa.pl/"]"ŁAPY"[/URL] [/SIZE][URL="http://www.tinyurl.pl?h6SRhIGc"][SIZE=4][FONT=georgia]BAZAREK KSIĄŻKOWO-PLUSZAKOWY[/FONT][/SIZE][/URL] [/INDENT] -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
Pyrdka replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[INDENT][SIZE=4]SERDECZNIE ZAPRASZAM na kolejny bazarek na podopiecznych [URL="http://stowarzyszenielapa.pl/"]"ŁAPY"[/URL] [/SIZE][URL="http://www.tinyurl.pl?h6SRhIGc"][SIZE=4][FONT=georgia]BAZAREK KSIĄŻKOWO-PLUSZAKOWY[/FONT][/SIZE][/URL] [/INDENT] -
SERDECZNIE ZAPRASZAM na kolejny bazarek na podopiecznych "ŁAPY" [SIZE=6][FONT=georgia]BAZAREK KSIĄŻKOWO-PLUSZAKOWY[/FONT]
-
Trójłapka Wendy nie ma pieniędzy na hotel :(. Prosimy o pomoc !
Pyrdka replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Mordeczka nasza śliczna. -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Pyrdka replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
Piękna to mało powiedziane:lol: Gdzie Ci ludzie mają oczy!!!! -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
Pyrdka replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='jola_li']Jak szczęśliwa, to czego piszczy ;)?[/QUOTE] Rozpieszczaną :razz: -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
Pyrdka replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Moja poprzednia tymczasowiczka Julcia została wypatrzona przez Polkę mieszkającą w Kopenhadze. Od grudnia Julisia jest szczęśliwą i rozpiszczaną mieszkanką Kopenhagi.:lol: -
Nadrabia starcone lata. Tak zachowuje sie szczęśliwy psiak. Moja Migusia jak się cieszy to też znosi zabawki i papcie na dywan do pokoju.