[quote name='beta ata']Pisalam wczesniej do Akrum, dzis mi napisala, że nie byla w tym przytulisku od tamtego czasu. Ja tez mysle o tych maluchach. Nawet mam mały "szatański" plan ;-) ale nic nie moge kombinować, musze najpierw wiedzieć, czy nadal tam sa i ktore.[/QUOTE]
Kochana miej szatański plan. Plisss. Ty Emma nie kombinuj:mad:Jakby co daj sobie je sprzątnąć sprzed nosa. Ja byłam tydzień temu w przytulisku to małe były- wszystkie.