Jump to content
Dogomania

rozi

Members
  • Posts

    23011
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by rozi

  1. Wypadałoby jeszcze, zgłaszając, podać koszty. Proponuję dowiedzieć sią najpierw, ile lekarz sobie policzy - opowiedzieć mu, dlaczego trzeba zrobić zabieg, kto będzie płacił, wytłumaczyć, że ludzie składają pieniążki i poprosić o wszelkie możliwe zniżki dodając, że niezbędna będzie faktura, niestety. .
  2. Elinka ma rację, ja mam do czynienia z ptakami, one się płoszą od byle czego, więc gdybym chciała łapać, czy pakować do transportera łagodnie, to ptaki padłyby na zawał, bo wkłada się rękę do klatki, ptak się płoszy, czeka się, aż siądzie spokojnie, przysuwa rękę, ptak już wie, że to dalszy ciąg płoszenia i płoszy się w dwójnasób itd. Tak naprawdę najlepiej jest zapomnieć na chwilę o empatii i po prostu robić swoje, czyli ciach złapać, wetknąć, zamknąć, a stworzenie ma jedno krótkie zamieszanie i po krzyku (:
  3. Czy jest po sterylce?
  4. Sliczna sunia, ja lubię takie wsiowe. Ile ona waży?
  5. Dwie suczki adoptowane, nie wiem, czemu nie ma informacji. Łaciata krówka prześliczna, mądrutka sunia, troszkę nieśmiała, piękne proporcje, szlachetne linie, podobno pada dużo pytań jaka to rasa (: Popatrzę zaraz, czy wyszło jakieś dobre zdjęcie. Edit: wszystkie nieostre, niestety, musicie wierzyć mi na słowo (:
  6. Powiem Wam jeszcze, że moja sąsiadka motała się z invitro parę lat, stale coś się nie udawało, a w końcu urodziła dziewuszkę, a pół roku później pyk i ni z tego ni z owego sama sobie zaszła i ma dwójkę. Z tym samym mężem, co to już adoptować chcieli, bo się starzeli (:
  7. Nie mamy iryska? Ojej. A wracając do zachudzonych, mój syn urodził się z wagą 1820 i przez dwa miesiące nie wiadomo było, czy wyżyje. Chudy, nie? Powinnam się chyba zawstydzić :kociak: .
  8. [IMG]http://chopin.edu.pl/%7Ezuo/piesek1.jpg[/IMG]
  9. Nie nie, mnie absolutnie nie chodziło o to, żeby nie wpłacać na prywatne konta, ja wierzę w ludzi. Chodziło mi o sytuację, kiedy nie wiadomo, czy wpłacać, a chciałoby się pomóc.
  10. To był skrót, oczywiście, i chodziło mi o skarpetki. Nie da się zagotować skarpetką. Tworzy się subkonto, obarcza zainteresowanego kosztami prowadzenia tego subkonta i tyle. Może dojdzie opłata za przelew do weta, czy tam gdzie indziej. Każda fundacja ma w statucie szeroko pojętą pomoc i sądzę, że chwila na rozliczenie skarpetki to nie problem do rozpatrywania.
  11. Myślę, że na użytek takich prywatnych próśb o wsparcie, możnaby utworzyć mapę fundacji (kto się podejmie?). Osoba zakładająca wątek dostałaby namiary na najbliższą fundację/oddział TOZ, a potem już można wspierać poprzez instytucję, która przecież sprawdzi zasadność prośby, zanim wyłoży pieniądze. Wyjątkiem byłyby sytuacje osobiście sprawdzone przez znanych i szanowanych Userów Dogo. .
  12. Nie widzę konkretów, nie bardzo wiem, jakiego rodzaju współpracy oczekuje się ode mnie. Skarbonka ma swój cel - poprawę bytu staruszków żyjących w Schroniskach. Jeśli chcecie się włączyć, zapiszcie się do Skarbonki (:
  13. A czy ona nie stała się... eee... inna trochę? Bardziej jakby domowa? Bo każdy się zmienia przecież (:
  14. [quote name='Sally (od Koanka)'] można byłoby coś więcej zdziałać wspólnie niż każdy z osobna[/quote] A co konkretnie? Ja jestem otwarta na konkrety.
  15. Nie wiem, o jaką współpracę chodzi, ale od razu mówię: Ja się nie podejmuję niczego prowadzić z nikim. Ani akcji, ani zbierania pieniędzy, ani rozliczeń. Odpowiadam za swój pomysł, swoje konto, swoje decyzje. Przykro mi, jeśli kogoś rozczarowałam. .
  16. Niestety, nie mogę pomóc. Nawiasem mówiąc kiedy zmarł ojciec mojego syna, rodzina zgarnęła wszystko w ciągu kilku dni, samochód, pieniądze, sprzęty jakieś, tylko kota zostawili. Czarny kotek, Hadżar się nazywa, mieszka z nami. Był sam w pustym mieszkaniu dwa dni, bo jakoś nie mieli czasu przyjechać z kluczami, żebyśmy mogli go zabrać od razu, a zapasowych nie dali, bo jeszcze by coś zginęło (:
  17. Nie wtrącałam się wcześniej, nie było takiej potrzeby, choć zdziwiło mnie niepomiernie, że tę malutką przedstawiono Klaudii jako siostrę Soni. No ale teraz muszę poinformować, że Klaudia po rutynowych badaniach została zatrzymana w szpitalu, dziś po południu. Nie wiadomo, kiedy Ją wypuszczą i czy będzie mogła od razu podjąć się opieki nad pieskiem, więc adopcja szczeniulka chwilowo jest nieaktualna.
  18. Odwiedzam odwiedzam, jest jeszcze?
  19. Nazywa się Zuza. Osobiście ją wykąpałam, została odrobaczona u weta, Kotem się nie interesuje, o ile nie zagradza jej drogi. Szczeka na swoje odbicie w lustrze, na trawie biega jak szalona. Muszę już kończyć, jestem u znajomych. Wszystko dobrze (:
  20. I wewnątrz: . [IMG]http://images39.fotosik.pl/194/43e7cd28613584c4med.jpg[/IMG] . [IMG]http://images38.fotosik.pl/193/37fe8ac02770ff88med.jpg[/IMG] . [IMG]http://images49.fotosik.pl/197/8319a8f567db8036med.jpg[/IMG] . Baranek od cioci rozi na nową drogę życia (: .
  21. W domu: . [IMG]http://images43.fotosik.pl/197/a15185d0ba943940med.jpg[/IMG] . [IMG]http://images42.fotosik.pl/109/4128b23ed1b35438med.jpg[/IMG] . [IMG]http://images39.fotosik.pl/194/11a8436b50c0ba9amed.jpg[/IMG] . [IMG]http://images37.fotosik.pl/193/e8434d03ac799832med.jpg[/IMG] . [IMG]http://images50.fotosik.pl/198/1c0707adb60aa4e4med.jpg[/IMG] .
  22. [quote name='martuss']Kolejny nick, bo tamte zostały zablokowane. Więc jak mam się z Wami skontaktować??? Wszystkie kwoty przeleję na Wasze konta, mogę jeszcze raz przeprosić i błagać o wybaczenie. Jeśli w Polsce nie ma ludzi z sercem to trudno. Wezmę nawet kredyt, żeby Was spłacić. Swoje oświadczenie już napisałam i go nie zmienię, bo jest prawdą. Najwidoczniej tutaj po prostu nikt nigdy nie żył w biedzie i nie wie co to za uczucie, upokorzenie i strach. [B]Wszystkim, którzy mi wybaczą chcę [SIZE=3]osobno[/SIZE] podziękować[/B]. Pieniądze wyślę z 1 konta, żeby nie gmatwać. Jeśli nie zostanę zbanowana to wstawię rozliczenie. Miłej nocy![/quote] Ja ci mogę wybaczyć, to u mnie kosztuje 3500zł. Przelej tę kwotę na konto Schroniska w Rudzie Śląskiej, w tytule wpłaty wpisz "na hotelowanie starych psów w czasie remontu".
  23. Czy to jest Pszczoła? [IMG]http://images48.fotosik.pl/196/f3620b1dbd54d928.jpg[/IMG]
  24. Czy ktoś ma sprawdzonego? Znajoma osoba chce przygarnąć szczenię z Boguszyc, wyrośnięte ciut, z okolicą oczek jak na zdjęciu: [IMG]http://images49.fotosik.pl/195/bb21681c7311268b.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...