[quote name='betel']No niezupełnie, kość ma się zrosnąć tak całkowicie dopiero po 2 latach. Tak powiedział lekarz, a ponieważ do tej pory, dzięki "mądrym" lekarzom ze szpitala, leżała bez ruchu, zamiast wcześniej rozpocząć rehabilitację , to teraz będzie ona trwał dłużej.[/quote]
Mojej 90letniej babci się pozrastała ręka (otwarte złamanie z przemieszczeniem) w trzy miesiące (lekarze wogóle nie dali szansy na zrost), więc wierzę, że Erce też uda się szybciej :lol: Niech je dużo galaretek :oops: Owocowych i mięsnych - cóż, babci pomogły, choć powiedziała że już do końca życia żadnej nie tknie - tak ją tym faszerowaliśmy :evil_lol: