Jump to content
Dogomania

gameta

Members
  • Posts

    8628
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by gameta

  1. [quote name='ulvhedinn']Trochę zaszalałam i zabrałam babcię do prywatnej kliniki na kompleksowe badania... :oops: Teraz jakie wieści najpierw- dobre czy złe? :cool3:[/quote] Wszystkie! Naprzemiennie :roll:
  2. Jezu, Natalia, czy można jakieś szczegóły na PW ? Czemu nikt nie zrobi porządku z tym miejscem ? Na wątku olkusza byłaś ? Jezu...
  3. Ja też się nerwię, ale tylko dlatego, że ty się nerwisz. Ja wiem, że będzie dobrze :p
  4. [quote name='brazowa1']małe,puchate suczki.Generalnie jasne psy-gdy pies jest jasny,juz ma poł sukcesu adopcyjnego w kieszeni.[/quote] No żartujesz :crazyeye: jasne :crazyeye: w życiu bym na to nie wpadła :shake: Dlaczego jasne? Przecież w momencie linienia sierść jest dosłownie wszędzie a czarnej to chociaż na czarnym nie widać :evil_lol:
  5. [quote name='gameta']Jakieś lepsze wieści dzisiaj ?[/quote] Ulv, ponawiam pytanie :roll:
  6. [quote name='brazowa1']ale on paskudny,stary,a ludzie takich nie chca.[/quote] Jak zwylke jesteś okrutna :cool1: A - z doświadczenia - powiedz, jakie mają największe wzięcie ?
  7. [quote name='dczn']Ja ci chetnie wytlumacze , bo tez mieszkam w tym samym miescie ;] Po pierwsze- nie padl jej internet- a ma wira w kompie... wiec jesli sie orientujemy z internetem klapa Telefon... kurna- zdarza sie... zdarza sie, ze nieszczescia chodza parami Logowanie i nie pisanie? Jesli zalogujesz sie u kogos znajomeo na kompie- bo u siebie neta nie posiadasz... i chcesz przez chwile sprawdzic wszystko- i nk, gg, poczte, i jeszcze rozne fora... uwierzcie- czesto odczytuje sie pobieznie nie skupiajac na kontkrecie- a jak do tego jeszcze wszedzie napisac. Wiem cos o tym- czesto znikam na miesiac- owszem sledze wydarzenia... ale np... nie mam czasu :)) Bo ludzie maja tez inne zajecia poza "dogomania" Mysle, ze tutaj za bardzo wszyscy sie nakrecili... moze z nudow, nie wiem... i nawet nie chce wiedziec. Chcecie kogos zaszczuc- ok.... mysle ze jedynie skutecznie odstraszycie osobe, ktora mogla zrobic wiele :) Bo ja na jej miejscu- totalnie bym dogomanie olala :) W sumie ja sama juz nie jestem czestym gosciem (po wielu sytuacjach )tutaj... Tez moglam pomoc psu, chcialam... a pies nadal w schronie :) Cholera jasna! Szczeniak ma dom- ma kochajacych ludzi wokolo- to juz wiemy! Papier ma dla was znaczenie? bedzie! Wizyty kuratorskie w domu? Mysle, ze na jedna ktos sie zgodzi... Bo nikt nie lubi pielgrzymek po mieszkaniu? I to z jakiego powodu? Ze szczeniaka wzial? To co lepiej- wziac teraz szzceniaka z powrotem aby szukac mu domu? Szkoda psa. On ma dom! Zajmijmy sie lepiej innymi- tymi co gnija w schronach! Ten psiak ma lux- i super ludzie- ktorzy moze teraz czasu nie maja. A zdjecia zdjeciami- nie myslmy ze beda co tydzien. Naprawde- poza zajeciem psem i obowiazkami domowymi ludzie maja mase zajec- aby jeszcze pamietac o fotach do dogomani. Wkurzylam sie ta nagonka dlatego tak napisalam. Zreszta robienie z igly widly na dogo to juz norma. INFORMUJE WSZEM I WOBEC ZE Z MAMBA WSZYSKO OK!!! Bedzie net- lub bede ja miec foty- znajdzie sie czas wolny-wstawie! Take it easy :)))[/quote] To teraz ja ci coś wytłumaczę. [B]JAK SIĘ BIERZE PSA NA [COLOR=red]DT[/COLOR] TO SIĘ NIE ZNIKA.[/B] Wszystko co piszesz to stek bzdór i słow małolaty. Wykazujesz się taką samą nieodpowiedzialnością jak i Izys. [B]A Mamba dalej jest psem Rufusowej[/B]. Nie wierzę, że Mamba żyje i ma się dobrze - inaczej nie byłoby takiej ciszy i olewactwa. Myślę, że nikt nie wierzy tutaj na słowo, bo ci się słowotok puścił i "tak ma być i koniec".
  8. Jakieś lepsze wieści dzisiaj ?
  9. [quote name='rufusowa']Na wątku Draco - psa Izy Pędzelopka pisze, że juz sie skontaktowały z Izą i że jakaś mega awaria była no ale ja czekam na telefon od Izy i liczę na wyjaśnienia na wątku - dla wszystkich Ciotek podobno awaria ma byc okiełznana przez weekend no ale zobaczymy...[/quote] Ale co? Od grudnia awaria? To jak wyjaśnić to logowanie 4.01 i teraz 17.01 bez znaków tutaj ? (poniędzy datami pewnie też, ale nie sprawdzałam) I przedpisząca ma rację - telefonia też padła? Ciekawe, że obie mieszkamy w tym samym mieście :shake:
  10. [quote name='Fasolka']To ja dokładam drugą połowę. Dajcie nr konta.[/quote] No to jest 100% Dzięki dziewczyny :loveu:
  11. A co u Erki ? Jak pionizacja ? I co z drzwiami :evil_lol:
  12. [quote name='ulvhedinn']Na razie z badania krwi nici wyszły. Ogólnie babcia jest w stanie mówiac delikatnie średnim... :-( Nie chce jeść (chyba z bólu), z paszczy jedzie, z noska leci ropa (najwyraźniej od zęba). Jest autystyczna, przerażona, zdezorienowana zmianą. Na jedno oczko widzi bardzo źle na drugie ciut lepiej. Prawie dobę zajęło jej odprężenie się na tyle, żeby zacząć sikać!!!! :shake: Na szczęscie zaczeła sama pić, bo była odwodniona. Pod futerkiem nie widac ale jest dośc chuda... Moim zdaniem jest zaniedbana zdrowotnie bardzo mocno. Z dobrych info- odkryła gdzie sa inne niz jej kocyki i chrapie razem z dziadziem koło mojego łózka, więc nie jest tak całkiem źle z łebkiem ;) Wydaje mi się że zatkany nos i chora buzia bardzo utrudniają jej orientację, bo węch w tym stanie chyba odpada.[/quote] :placz: I co teraz? Co dalej ? kiedy można by porządek z puszczkiem robić ?
  13. A nie, pogoda całkiem całkiem - idziemy ;)
  14. Koss, mocno trzymam kciuki i wierzę, że się uda :thumbs:
  15. Cholera, może coś osłonowego na brzuch? Ja nie wiem jak u piesów, ale trilac, ranigast - ooooo siemie lniane :multi: Mielisz i dosypujesz do żareła albo parzysz i gluta dorzucasz - myślę, że powinno pomóc :roll:
  16. Byłoby cudownie, gdyby znalazła ciepły domek i to domek, który zna rasę :multi:
  17. Morganę masz tu: http://www.dogomania.pl/forum/f85/kiedy-po-deszczu-wychodzi-slonce-czyli-historia-morgany-61511/ :loveu:
  18. Jest: PIĘKNY W TYPIE AIREDALE TERIERA W SCHRONISKU W-WA (532925330) - Aukcje internetowe Allegro Ale miały być nowe zdjęcia :roll:
  19. Co u staruszki? Jak wizyta u weta? Złóż życzenia od nas dla niej z okazji dnia babci :p
  20. Również składam najlepsze życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom schroniskowym ! Do domów - ale już !
  21. [quote name='idusiek']nikt do mnie dzwonił...:shake: [B]Wczoraj do Warszawy na DT przyjechała Gajka.[/B] Chyba rzeczywiście jest w ciąży, nie widziałam i nie mogłam jej porównać , bo bylo ciemno a ona już w samochodzie. :roll:[/quote] Ale kicha :placz: Zbieramy na sterylkę - na cito :cool3: No i komu teriera ???
  22. Na noc chyba nie powinnam biegać :roll: Ale Kleks niech się wybiega :Dog_run:
×
×
  • Create New...