Jump to content
Dogomania

gameta

Members
  • Posts

    8628
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by gameta

  1. [quote name='karolina1']Na mapie pomocy dogomaniaków : [pomorskie] [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=441"]Zbójini[/URL] (bardzo awaryjny bo mam swoje) warto napisać, może dała by rade...[/quote] Zbójini jest wyjechany na południe zdaje się od dziś do środy rano :shake:
  2. Na kaczkę ! A identyfikator to zrób taką blaszkę z grawerowanym telefonem do ciebie - jak nie odpadnie, to jest wieczne !
  3. Natalia, a może poszukać DT ? Może tak coś się uda ? Czyli wyciągnąć i szukać DT na cito ?
  4. [quote name='andzia69']ja nic nie wiem....pewnie sie zaciążyła:-( co do drzwi....nikt nie pisze, nikt nie dzwoni, Liryka była ostatnio na dogo 6.01....a ja mam dosc sprawy tych drzwi - bo tylko nas to jakoś obchodzi, a zainteresowana nic dalej nie zrobiła w sprawie załatwienia tej sprawy z Mają czy ze mną ( ja mogę wypłacić tylko to, co zostało zebrane z dopiskiem konkretnie na drzwi - pewnie ok. 250 - 300 zł) boję się, ze te wszystkie psy zostaną juz tam gdzie są na zawsze....:-(:-(:-( i to mnie bardziej interesuje i martwi niz jakieś tam drzwi:shake:[/quote] Andzia, no nie zabieraj mi zabawki :placz: tak ładnie się wątek kręci przez te drzwi :evil_lol: I nie łam się - znajdą dobre domki, bo to cudowne psiaki :loveu:
  5. Robiłam kolejne podejście do rodziców, ale nic z tego :-( Jak bym nie miała Koksa, to już dawno byłby u mnie :placz: Przecież to cudowny pies !
  6. [quote name='weszka']Trzymajcie kciuki jutro w południe. Jedziemy do nowego domku i jak wszystko będzie ok to wrócę już sama.[/quote] Południe minęło - i jak tam? Możemy :multi: ?
  7. teriery w górę - do domków! Więc jednak Gajka była kilka w jednym :-(
  8. Wawa - 3miasto to popularna trasa, myślę, że ktoś się trafi - i trzymam za to kciuki !
  9. Dla mnie ona jest najpiękniejsza: [IMG]http://images27.fotosik.pl/210/cfb4faab82f6ee82med.jpg[/IMG]
  10. Mareksy, ale tak na wszelki wypadek to adresówkę misiowi przyczep :) A właśnie - czy Miś będzie dalej Misiem, czy coś zmienisz ?
  11. Piękny, zdziwiony szczęściem pies ! Bardzo się cieszę !
  12. [quote name='Kana']Dziekuje bardzo za odpowiedzi. Mógłby mi ktoś jeszcze podać numery stron z postami gdzie są jej zdjęcia? Myślę że po zabiegu mogłabym małej dać DT. Musze porozmawiać jeszcze z TŻ. Mam w domu suczkę identyczna tylko kolorek inny. Moja suczka jest spokojna i dogaduję się ze wszystkimi. Choć mieszkam w kawalerce myślę że lepsze to niż ta melina. Jak się znajdzie transport do Gdańska to oferuje pomoc. Jeżeli bym się przydała to prosze pisać ;)[/quote] Zdaje się, że jest światełko w tunelu :roll:
  13. [quote name='Murka']Wg mnie jest ok, tylko wykasowałabym wzmiankę, że nie przejawia żadnej agresji, bo to brzmi, jakby była takim misiem, który pędzi do wszystkich z machającym ogonem, a ona wobec obcych jest mało przyjazna :razz:[/quote] Znaczy się reklama winna iść w stronę stróża ogniska domowego :evil_lol:
  14. [quote name='dczn']Slowotok to mi pusci jak porozmawiamy na zywo :) I oby tylko slowotok- bo za stek bzdur malolaty chetnie sie z Toba spotkam :) Gameta... jestem strasznie ciekawa jaka z ciebie dojrzala osoba :) Mocna w pyskowaniu za monitorem :) Czekam na spotkanie w realu. Moze powinnas zajac sie pisanie scenariuszy do meksykanskich tasiemcow- tam potrzebuja ludzi z brawura :D Koniecznie musze Cie zobaczyc....See ya[/quote] Dziecko, czy ty wogóle rozumiesz to, co piszesz ? Próbujesz mnie straszyć ? Z każdym słowem udowadniasz swą niedojrzałość i dziwię się, że nie fruwasz jak gołębica... Resztę pozostawiam bez komentarza, bo nie warto. Nie zniżę się do twojego poziomu.
  15. [quote name='Korenia']Biegał sobie po korytarzu u Ulv na klatce schodowej...[/quote] :crazyeye: nie wierzę, takie cudo ? Ludzie nie mają serc :shake: za to króliki wiedzą , gdzie biegać :evil_lol:
  16. Psiaki do góry, bo kiełbasa się kończy :p
  17. [quote name='andzia69']ad1 - oki ad2 - ????????????:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: nie mam pojęcia, ale nikt się nie odzywał do Maji więcej:razz:[/quote] Hm, ale według ostatnich ustaleń, chyba teraz Ty jako skarbnik zostałaś naznaczona na kontakt w sprawie drzwi :p znaczy się do ciebie też się nikt nie odezwał :cool3:
  18. Uśmiechnij się psiaku!
  19. Dzięki za zdjęcia - taka bida :-( Prawie wilk z prawie zającem - genialne :) Skąd macie takiego fajnego królika ?
  20. Cudowna wiadomość :multi: Czekam na zdjęcia i dalsze opowieści :p Ha i forum można zmienić na "w nowym domku" :multi: Mareksy, gratuluję decyzji i psa :loveu: Dziewczyny - szczególnie brazowa - gratuluję kolejnej udanej adopcji :loveu:
  21. [quote name='natalia_aa']Narazie nic nigdzie nie mogę pisać. Co do zamknięcia schroniska, to nie jest to wszystko takie proste, zwłaszcza jak schronisko jest prywatne a właściciele mają uklady w gminie. Co do powyższych psów, albo uda się zebrać fundusze, albo psy, jak i wątek pójdzie w zapomnienie, Takie realia. Co do Olkuskiego wątku, nie byłam, bo niestety nie wyrabiam.[/quote] Ale w OL właśnie taka sama sytuacja - prywatny schron, ręka rękę myje... Pisałaś do dziewczyn od Astów ?
  22. [quote name='Korenia']W schronisku remont dzioba zrobią za darmo.[/quote] A ona podlega dalej pod schron, mimo, że jest na DT ? Pytam, bo nie wiem :roll: Ale jeśli tak, to duża ulga :multi:
  23. [quote name='ulvhedinn']Więc babcia oprócz upiornego stanu zapalnego w buzi, grzybicy, zaćmy, przetoki od chorego zęba do noska- ma wielką przepuklinę, zapalenie oskrzeli i niewielkiego guzka.... Na szczęście guzek jest niezłosliwy, a przepuklina nie powinna być przeszkodą, tylko trzeba ją obserwować, czy się nie powiększa... Babcia ma tez nieco podwyższone wyniki nerek, na szczęście jescze nie jest źle, trzeba ja tylko dopajać i żywić z sensem. A teraz dobre wieści- serduszko zdrowe, Watroba zdrowa, cukrzycy nie ma, reszta wyników w normie, nawet leukocyty są stosunkowo nieznacznie podwyższone, jak na taki stan zapalny ;) Ogólnie- dziób wyremontować, skórę wyleczyć i do domu sio :lol:[/quote] Duuuużo tego złego :-( Ulv możesz wstępnie określić koszty remontu dzioba i niezbędnej reszty ?
  24. [quote name='malawaszka']już po :loveu: jak zawsze wszystko poszło bez problemów, ale uwagaaaaaaa Barsunia po zabiegu pojechała do nowego domku - podjęłyśmy taką decyzję dlatego, że tam będzie miała indywidualną opiekę w suchutkim domku, na kontrolę jutro i w poniedziałek mają blisko do naszej kochanej lecznicy :loveu: więc tak będzie dla niej najlepiej :multi:[/quote] :multi: cudownie ! Rozumiem, że jest to najlepszy domek na świecie :cool3:
×
×
  • Create New...