Jump to content
Dogomania

gameta

Members
  • Posts

    8628
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by gameta

  1. [quote name='sleepingbyday'] nawet burze były! w październiku![/QUOTE] phi! U mnie była burza nie dalej jak wczoraj...
  2. zazdraszczam, nawet bardzo... dawno nie widziałam takich krajobrazów :(
  3. ja chyba rozumiem powiem nieskromnie ;) W żyć jej tą czekoladą i tyle. Można dodać kawałek szkiełka, co by jednak nie okazało się to pieszczotą ;)
  4. [quote name='dOgLoV'] Prodigy ma fajnych rodziców , w ojcu podoba mi sie wielkość a w matce podpalanie :loveu:[/QUOTE] hahahahahahaha no padłam :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Faktycznie,wielkość Grema może robić wrażenie, ale że Gośka dała się podpalać ku radości innych :crazyeye: :crazyeye::crazyeye: :diabloti:
  5. [quote name='brazowa1']jeszcze więcej pudla poproszę.[/QUOTE] hahahaha właśnie chciałam napisać, że więcej pudla, żebyś mogła się dobrze przyjrzeć i w końcu może dotrze ... ;)
  6. może czas poszukać jej serduszka w innym futerku ? :roll:
  7. wywalą mnie z pracy, jak nie przestaniecie uskuteczniać takich "atrakcji" ... Kciuki zaciśnięte!
  8. wyglądają rewelacyjnie, a Buka to już wogólepączekwmaśle;)
  9. adoptowana i nie wycięta :crazyeye: :shake:
  10. mi się podoba psychodela - wygląda lekko łowicko :) I to, że Buka już w domu :)
  11. pewnie i tak nie do końca kuma co jest grane... Buka, zdrowiej nam szybko!
  12. kciuki zaciśnięte. Chyba się gdzieś zaszyję, żeby dyrekcja nie widziała, jak pięściami nawalam w klawisze ;)
  13. [quote name='szuwar'] Kto z was wie, jak się łapie kocie siki do badania?[/QUOTE] Trudno. :diabloti: A całkiem poważnie, słyszałam o łapaniu w łyżkę wazową - podstawiasz delikwentowi podczas procesu...
  14. dowlekłam się...kciuki zaciśnięte.Może dlatego tak późno wychodzę z pracy, bo muszę pisać pięściami :roll:
  15. Ignacy cały czas się pyta, czy pójdziemy do cioci Maupy :roll: na stwierdzenie, że to daleko, odpowiada: pojedziemy pociągiem. I ostatnio jak nas mijał pociąg, to uparcie twierdził, że ciocia Maupa w nim jedzie - nie jechałaś z Olsztyna do Gdyni ostatnio :cool3:? Rozważam nadanie przesyłki konduktorskiej - jak by coś to odbierzesz ? :diabloti:
  16. [quote name='Saththa']ROMANA!!!!!!!!!!!!! plosiem :modla:[/QUOTE] Ke ? [COLOR=#ffffff].........................[/COLOR]
  17. Luśka śliczna, ale Buka przepiękna :) I na pełnym wypasie :D I jak to tak, że tak super wyglądający pies i taki chory :( Może jedna lekarze się mylą co do diagnozy? Rety... Oczywiście kciuki zaciśnięte i moje i Ignaca :)
  18. Gośka a ty jeszcze dziergasz? Bo mam trochę zwykłej muliny w różnych kolorach - jak chcesz to mi podaj adres na pw :)
  19. [quote name='Cudak']Przestać wiadomo, że nie można, ale szkoda, że zawsze "coś za coś" musi być z tymi lekami...[/QUOTE] Cudak, przede wszystkim się nie stresuj. Bo to jest tak, że w zależności od okresu i kasy na badania, szkodzą różne rzeczy. Np. ja nie piłam kawy i czarnej herbaty, za to piłam zieloną. I co? Niedawno przeczytałam, że zielona zabija płody niemalże... Za to czarna herbata jest super i w ogóle. Po prostu nie warto czytać tego wszystkiego ;)
  20. [quote name='Cudak']Cioteczki, brała któraś z Was nospę w ciąży? (nie od czasu do czasu, tylko codziennie max dawkę?) Opinie są rozbieżne, co do wpływu na dziecko (jedne, że nie szkodzi, a inne, że przez nospę są potem problemy z napięciem mięśniowym, karmieniem, a później z nauką mówienia...). Biorę już od tygodnia 6 tabletek dziennie i mam brać do końca ciąży, a jak się naczytałam, to się teraz boję :([/QUOTE] Cudak, ale dzięki temu donosisz. Chciałabyś przestać brać i co? To tak jak z duphastonem i innymi z progesteronem - w świetle badań może powodować wady układu moczowego u dzieci. Ale bez niego w ogóle może nie być żadnego dziecka...
×
×
  • Create New...