Jump to content
Dogomania

gameta

Members
  • Posts

    8628
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by gameta

  1. Chyba nieeee :shake:
  2. Erka suuuuuper ! Robisz prawie tak dobre postępy jak Lenka u Murki :multi: I obydwie informacje cieszą mnie baaaardzo :multi:
  3. Gdzieś czytałam na Waszych wątka, że ktoś chciał Lizaka - może mu Gajkę podesłać w zamian :razz:
  4. [quote name='viverna']konto Ulv jest w pierwszym poście poniższego wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/mikro-pikulinka-uszkodzony-kregoslup-jest-jakby-lepiej-dlug-930-zl-106924/[/URL][/quote] Viverna dzięki :) [COLOR=red][B]Będziesz łącznikiem?[/B][/COLOR] Bo dzwonić i zawracać d...ę "co słychać" to bez sensu - Ulv i tak zdaje się nie narzeka na brak zajęć :shake:
  5. Hop hop huhuha taka cisza zła :shake:
  6. I mi też konto, bo moje bazarki na sucz dziś się kończą, więc wpłata będzie w przyszłym tygodniu :)
  7. Nie załamuj mnie :shake: Nie mam nr do Ulv... Długo nie będzie mieć dostępu? Czy ty coś wiesz co u psiska ?
  8. To powiedzcie, jaki teraz jest stan psychiczny suni ? Jak się czuje ?
  9. Idusiek, czy Elena pojechała do Zbójini ?
  10. [quote name='ulvhedinn']Babcia dzisiaj czuje sie wyraźnie gorzej..... :placz:[/quote] Co się pogorszyło ? :placz:
  11. Lenka to szczęśliwy, piękny i wyluzowany pies :p Szybko powinna do domu trafić
  12. [quote name='zula131']Dolar i Spółka - buziaki[/quote] Przyłączam się :p
  13. [quote name='Dorothy'][U][COLOR=#810081][URL="http://screeny.pl/43010"][IMG]http://x.screeny.pl/ga930/bcc5021f9432606bf4301011/43010.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U] [U][COLOR=#810081]ale on wkleja miniatury...[/COLOR][/U][/quote] Dorotko, wyżej pisałam - najpierw są miniatury, na które musisz kliknać i robią się normalne duże :) I z tych dużych bierzesz z właściwości adres i go wklejasz na dogo :)
  14. [quote name='zuzlikowa']Mini...Bazarek dla stareńkiej suczeńki...szybki... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/dwa-w-jednym-swieczki-w-jajkach-na-miekko-na-starenka-sunie-do-2-ii-130527/#post11701413[/URL] Maleństwo...spokojnej nocy![/quote] Zuzlikowa, teraz Ci to wyznam - ja Ciebie :loveu: ;)
  15. :ghost_2::Dog_run:
  16. :painting::painting::Dog_run::Dog_run::painting::Dog_run:
  17. Ja też tylko środkową :shake: Dorothy, wrzucaj przez [url=http://screeny.pl]Screeny.pl - wrzucaj screeny, obrazki, zdjęcia - darmowy hosting[/url] nie trzeba się rejestrować, nic nie trzeba a jeszcze mało ludzi zna i dobrze działa :) przed wgraniem wejdź w "opcje" i zmiejsz do 640x640 a jak ci się wgra, to nalpierw jest małe robisz na nim klik i robi się duże. Potem to już tylko prawym myszy klik - właściwości i kopiujesz adres do zdjęcia - banalnie proste :lol:
  18. Ona jest genialna :multi:
×
×
  • Create New...