Ja też tylko środkową :shake:
Dorothy, wrzucaj przez [url=http://screeny.pl]Screeny.pl - wrzucaj screeny, obrazki, zdjęcia - darmowy hosting[/url] nie trzeba się rejestrować, nic nie trzeba a jeszcze mało ludzi zna i dobrze działa :)
przed wgraniem wejdź w "opcje" i zmiejsz do 640x640 a jak ci się wgra, to nalpierw jest małe robisz na nim klik i robi się duże. Potem to już tylko prawym myszy klik - właściwości i kopiujesz adres do zdjęcia - banalnie proste :lol: