Jump to content
Dogomania

gameta

Members
  • Posts

    8628
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by gameta

  1. ja nie wierzę :shake: Czekam na Frotkę - potrzebna jest diagnoza, na co choruje, co jest zakaźne, jakie są rokowania. I idę wsadzić wątek do Ajaksa...
  2. na wstępie chciałam zapytać, która to trójka a która czwórka :evil_lol: No dobra, nie musicie odpowiadać. Chciałam bezczelnie się pomądrzyć, że co za palant robił tą amputację ???? Łapy amputuje się zawsze przez wyjęcie ze stawu, właśnie po to, żeby nie było krwawień i ranień na kikucie !!! To nie człowiek, gdzie robi się "oszczędnie" żeby można było protezę użyć :shake: No i przyszłam pytać, czego potrzeba...
  3. [quote name='teapot']Oj Gameta,Gameta - mam wrażenie, że chcesz kolejnego ptaszka do kolekcji! ;):evil_lol:;) Czyżbyś właśnie określiła mnie kolekcjonerką prąć :razz: :mad: :eviltong: I patrz, ten też odjajony :evil_lol:
  4. A czy coś wiadomo, kiedy mu zrobią plastykę ? Cudownie, że nie ma w próbkach nowotworu :multi::multi::multi:
  5. Idusiek, masakra, zawsze coś znajdziesz :shake: A ja się właśnie "wytrzepałam" z fantów na bazarki :-(
  6. Zdaje się, że odzew na prośbę o karmę był i to konkretny - ktoś zaproponował, żeby kupiła ją fundacja na fakturę z uzbieranych pieniędzy...
  7. [quote name='mtf zalesie']jak bedziesz w mojej wsi to mam klika fantow na bazarek chcesz[/quote] Mtf jak zrobisz zdjęcia i opisy i podasz ceny to możesz mi przesłać a ja wystawię bazarek na Zuzkę - a wysyłać będziesz Ty ;) Marlenka, powiem Ci kibel :shake: Po moich doświadczeniach ja już bym jechała ją zabierać :roll: Zadzwoń do SBD i zapytaj co o tym sądzi (na pewno jeszcze nie śpi :diabloti:) Kur....a a tak ładnie wyglądało :-(
  8. a propos konia - zapraszam na bazarki z mojego podpisu - szczególnie dziewczyny XL i XXL jak ja ;) Część idzie na konia, część pomaga Dorobelli ;)
  9. suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuperrrrrrrrrrrrrr :multi::multi::multi: a nie mówiłam ;)
  10. Noooooo Gisell - w końcu :loveu: Cieszę się, że żywu i gadatu ;) :multi::multi::multi: A teraz szybciutko siły zbieraj do dalszych walk :razz:
  11. a ja i tu zaproszę na bazarki z których część pójdzie na spłatę długu Zuzi po sterylce (już 50zł dla Zuzy jest :multi:) http://www.dogomania.pl/forum/f99/ciuchy-xl-xxl-l-troche-bielizny-buty-na-konia-dwa-piesy-do-10-07-a-141503/ http://www.dogomania.pl/forum/f99/magnesy-z-wzorcowni-na-lodowke-wielkie-zoo-unikaty-na-konia-psy-do-10-07-a-141535/#post12578112
  12. [quote name='jestem_wredna']Mówcie jakie witaminy potrzebne i dawajcie adres schronu albo jakiejś cioteczki-wolontariuszki.[/quote] Wredna, to musimy poczekać na brązową, ona poda (jak już ma net, bo wczoraj jeszcze nie miała :shake:) Ona prawie mieszka w Sopockim schronie - będzie wiedzieć najlepiej ;)
  13. Bazarek, co prawdza dzielony, ale obiecany - na puszki i witaminy :p [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/magnesy-z-wzorcowni-na-lodowke-wielkie-zoo-unikaty-na-konia-psy-do-10-07-a-141535/#post12578196[/URL]
  14. Zrobiłam bazarki, bazarki są dzielone, bo obiecałam pomoc także innym, mam nadzieję, że nikt się nie obrazi :roll: Marlenka, ponieważ zaznaczyłam, że część Zuzki idzie na spłatę długu za sterylkę, podaj proszę ile wynosi tan dług ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/magnesy-z-wzorcowni-na-lodowke-wielkie-zoo-unikaty-na-konia-psy-do-10-07-a-141535/#post12578112[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ciuchy-xl-xxl-l-troche-bielizny-buty-na-konia-dwa-piesy-do-10-07-a-141503/[/URL]
  15. Zrobiłam bazarki. Bazarki są dzielone, bo obiecałam pomo także innym, mam nadzieję, że nikt się nie obrazi :roll: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/magnesy-z-wzorcowni-na-lodowke-wielkie-zoo-unikaty-na-konia-psy-do-10-07-a-141535/#post12578112[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ciuchy-xl-xxl-l-troche-bielizny-buty-na-konia-dwa-piesy-do-10-07-a-141503/[/URL] Zapraszam :diabloti:
  16. [quote name='dorobella']Spróbuję, a nóż widelec ;) Gametko napisz do Basi, może poszłaby do tej lecznicy.[/quote] Do Basi nie, Basia jest sopd Elbląga :roll: Ale napiszę gdzie indziej ;)
  17. Wiesz, spróbować można i ze stanikami :)
  18. wybaczcie, ale piszecie jakieś bzdury :shake: I tak ładnie z ich strony, że zapłacili za transport. Pokażcie mi wątek na dogo, gdzie nowy właściciel płaci za zabiegi, których nie zlecał i nie miał o nich pojęcia... Marlena, daj spokój, damy radę ;)
  19. strasznie się cieszę :multi::multi::multi:
  20. Dziewczyny, właśnie staram się zrobić bazarek. Bazarek będzie wspólny dla trzech zwierzaków - 50% na Rexa z mojego podpisu, 25% na Zuziowy dług i 25% na konia, którego Dorothy ma wykupić przed rzeźnią. Jak skończę to dam znać, ale wpierw muszę wszystko obfocić i poskładać, bo mi się megabazar kroi :razz:
  21. [quote name='Nell455']witajcie cioteczki jak mam dodac zdjecia gabi bo sie mecze i niemam pojecia a chcem wam ja pokazac[/quote] albo wyślij mi na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] to ja wstawię :)
  22. ale ja bardziej myślałam o tym, czy masz kolejnego kociaka :roll: Choć dobrze wiedzieć, że planujesz coś takiego - jak wiesz, do dobrych hotelików zawsze są kolejki :cool1:
  23. Tarzanko, oczywiście, że chętnie się z Tobą zobaczę, jak będziesz w okolicy - jeśli tylko czas i siły pozwolą ;) Powiem szczerze, że ucieszył mnie Twój post i ufam, że jest napisany szczerze :) Ja także z chęcią zobaczyłabym fotki małej. Liczę na to, że Grażka się taym zajmie, jak już będzie w formie ;) O szczegółach jej pobytu pisać nie będę - upoważnienia nie mam ;) Wierzę, że szybko odzyska dobrą formę i mocno za to trzymam kciuki :) I wiesz, myślałam wczoraj o Tobie - przygarnęłaś już inną bidę ?
  24. [quote name='dorobella']Ty Marysiu lepiej napisz czy czujesz dobroczynne działanie koniczynek, a bela51 tez mogłaby się w temacie wypowiedzieć. [/quote] Ciiiiiiii póki co nie chcę zapeszyć ;) Dam Ci znać za 2 tygodnie ;)
×
×
  • Create New...