Jump to content
Dogomania

gameta

Members
  • Posts

    8628
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by gameta

  1. Allegro jest zakończone - Neigh oferowałam, że zapłacę za wyróżnienie - chcecie czy nie chcecie :diabloti: Paros wznów allegro i daj znać ile i gdzie Ci przelać (tylko wiesz, nie to na głównej stronie allegro za 100zł :oops:)
  2. Dobrze, że Beza bezpieczna - ani chomika, ani pająka nawet :shake:
  3. może coś się stało na wypadzie :roll: trudno, Tadek musi z nią popracować - parówki w dłoń i jazda :cool1:
  4. Piękny pies ma piękny dom i pięknych ludzi z pięknymi sercami :loveu: Cudownie - strasznie się cieszę :multi:
  5. według wstępnego liczenia (a jestem w szoku i mogłam się machnąć) z obu bazarków w sumie na Rexa uzbierało się: [B]253,15zł :multi::multi::multi:[/B] oczywiście jeszcze to wieści nieoficjalne ;)
  6. [quote name='bico']Coronaaj chce zwrotu swych pieniędzy, czy zostaną one jej wobec tego zwrócone?[/quote] Zacytuję Bico - bo zdaje się, że umknęło, a ja też jestem ciekawa. Wychodzi na to, że jest mnożenie problemów zamiast pieniędzy - chyba prościej zwrócić kasę 2 osobom niż 20 ? W ten sposób można się będzie też kłócić o zestawiene wyciągu z godzinami wpywu na konto - przecież to bez sensu ...
  7. a ja mam takie szaleństwo na bazarku, że ledwie ogarniam :multi: Po 22giej podliczę i będzie wiadomo ile się na Rexa uzbierało ;) Łupież, hm, może by go pokolorować i jako brokat opchnąć :diabloti:
  8. gibon, jestem przekonana, że się nie zmarnują ;) a będzie miał sucho i czysto :multi:
  9. To co odebrała Gibon? :roll: Bo mi się wydawało, że moje i właśnie Kaji i Azy :roll: Gibon, przyznaj się :evil_lol:
  10. Myślę, że to dobre wieści :) Czy mówili, co jeszcze się może przydać? Czy czegoś brak ?
  11. Dobrze zrobiłaś ;) Zobaczę jak po zapłaceniu rachunków zostanę z kasą i wtedy coś zamówię jeszcze (może będą podane jakieś konkrety, których potrzeba) a wcześniej Ci podam resztę adresów, żebyś miała biżej :)
  12. Dziękuję :loveu: strasznie się cieszę, że udało Ci się odebrać :multi: cóż, dobrze, że była reszta ;)
  13. [quote name='Asior']czyli wychodzi na to, ze z coroonaj częsci poszło na operacjcę.. świetnie.... MUSIMY W TAKIM RAZIE napisać każdej z tej osób maila i prosić o mail zwrotny do fundacji.. Liczmy na to, zę osoby które miały na tyle serca by na niego wpłacić, będą mieły tele serca by to napisać na maila Biafrze....[/quote] no dobra, a mamy maile ??? I proponuję też w tytuł wpisać "osoby które wpłaciły są proszone o kontakt na wątku" Naprawdę nie można tego uprościć i uzależnić od decyzji Finetty i coronaj ? :roll:
  14. [quote name='dana']Gameta - ;):loveu:[/quote] ..... już ;)
  15. [quote name='Biafra']Są tylko dwa możliwe rozwiązania. Pierwsze- imię, nazwisko, adres(zgodny z tym który jest na przelewie) Dnia ...przelałam z mojego konta numer.....kwotę na operację bernardyna. W związku z niewykorzystaniem pieniędzy proszę o ich zwrot. Wtedy możecie sobie pieniądze przelać na konto bico lub inne wspólne, a potem dowolnie się wyzywać na co je przeznaczyć. Drugie rozwiązanie Dane w mailu jak wyżej.....przoszę o wykorzystanie mojej darowizny na wyżywienie i bieżące utrzymanie Stefana. W przypadku takich deklaracji będę mogła dysponować pieniędzmi ALE [B]jedynie na podstawie rachunków.[/B] [B]W przypadku braku maili w terminie 7 dni, lub listu na adres Fundacji jak kto woli, NIEWYKORZYSTANE pieniądze zostaną zwrócone na konta z których wpłynęły ze stosownymi wyjaśnieniami dla darczyńców.[/B] [/quote] Nie mogłaś tego napisać już miesiąc temu, gdy zaczął się problem nadwyżki? Zabrakło fachowej porady - nikt nie wiedział, że na aukcji powinno być więcej określeń na co zbierane są środki - nikt nie wiedział, że nadwyżki z operacji nie będzie można wykorzystać na hotel i karmę. Porównanie dzieci z Etiopii i samolotu - rozumiem, że chodzi Ci o kojce a nie o karmę, bo analogia do drugiego jest bardzo odległa. Myślę, że gdyby dogomaniacy wiedzieli o takim problemie wpłacali by bezpośrednio na prywatne konto a nie na fundację, przez allegro :roll: A na fundację poszłyby wpłaty "obcych" - ot, zabrakło tych informacji wsześniej...
  16. Asior, dziękuję :loveu: wiedziałam, że rozwiązanie się znajdzie :multi: [B]Finetta i Coronaj - wszystko w Waszych rękach :roll:[/B] Cieszę się, że sprawa okazała się tak prosta - Biafra, mam nadzieję, że się nie gniewasz ;) Zabrakło Ciebie jako CIEBIE na tym wątku. [B]Doceniam jak cholera, to co robisz i to, że dałaś taką możliwość Stefkowi[/B]. I idę wyedytować swoje wypociny, żeby nikt później z kontekstu niepowyrywał, czegoś, co już nie jest aktualne ;) Edit: właśnie przeczytałam i Twoją odpowiedź. Myślę, że całkiem niepotrzebnie się unosisz...
  17. Super, niech wypowie się w końcu Biafra :multi: Niech widzi, jaki wpływ działania jej "rzeczników" mają na jej wizerunek. Nie chodzi mi o szkodzenie Biafrze, chodzi mi o to, żeby Stefan i inne benki otrzymały swoje, należne im pieniądze - należne Stefkowi, bo wpłacone na niego. Wypowiedzi Lacrimy są w tonie, jakby odpowiadały stanowisku Biafry.
  18. [quote name='idusiek']no racja- ZUS, regionalne biuro RM albo pod Kościołem- może się ktoś zlituje........:roll:[/quote] o widzisz, pod kościołem - na to nie wpadłam, ale założenie dobre :) Wogóle można by z jakimś fajnym księdzem zagadać, czy na ogłoszeniach nie powiedział :roll: może by się zgodził na stałą współpracę ? Tylko musi być fajny ksiądz :roll:
  19. [quote name='malawaszka']ale pytanie podstawowe- czy Fundacja ma takie problemy rzeczywiście czy te problemy urosły tylko tu na wątku na dogo? :cool1:[/quote] Post wyedytowany, treść z powodu wyjaśnień Biafry nie aktualna i krzywdząca ...
  20. Miłych snów :loveu: mam nadzieję, że już jest lepiej ;) Mocno trzymam kciuki i sciskam Cię mocno :) I spać uciekam :oops: ps. oczywiście, że nie dziwi :shake: a ta krowa znów zmieniła login na allegro - będziemy lokalizować nowy, ale to syzyfowa praca :cool1:
  21. książki? bibeloty? czekam niecierpliwie na linka !!!
  22. Oj, Bico, mojej Daszy :placz: masz linka, ale to lektura na długie wieczory ... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/balbinka-czarna-pudelka-smutna-bez-szans-juz-w-nowym-domu-129099/[/URL] zacznij od końca :cool1:
  23. madallena, ja tylko rzuciłam propozycję w jaki sposób kasa z fundacji może wrócić na Benki - nie mam wpływu na to co zrobi fundacja :shake: chodzi mi o zasadę, niekoniecznie o konkretnego psa... ja nie rozumiem tego problemu z kasą :shake:
  24. [quote name='bico']O! I to jest dobrze pwiedziane - bo ja też zupełnie nie rozumiem czemu nie można pieniędzy wpłaconych na Stefana...przeznaczać na...Stefana??? Tyle kasy na koncie dla niego, a my musimy na karmę i hotel ciułać! To jest chore!:stupid: Kto mi wyjaśni, czemu ta kasa, nie może być wykorzytana na bieżące, ważne potrzeby Stefana - hotel, karmę, leki, rehablitację? Na to chyba można faktury bez probemu dostać:roll: Ja na prawdę tego nie rozumiem:roll: Jest na to jakaś konkretna podstawa prawna?[/quote] I o to właśnie wczoraj mi chodziło :roll: Skoro mosii ma hotel to może wystawiać fry, prawda ? LACRIMA i FINETTA - jaki macie cel w doszukiwaniu się na co mogą iść pieniądze ze względu na terść aukcji a na co nie ????? Aukcja znika z archiwum allegro po miesiącu - nikt z wpłacających nie będzie się pytał ani dociekał. Dlaczego tak wam zależy, żeby z tych pieniędzy nie kupować karmy i opłacać hotelu ???? A.piurek - nasunęłam mi się myśl - fundacja mogłaby "pożyczyć" pieniądze Stefana, które po zbiórce na psiaka, któremu jest pożyczone, mogłyby zalilić konto SKARPETY Benkowskiej - czyli za operację obcego psa płaci fundacja a zwrot idzie na konto zuzlikowej, która prowadzi skarpetę. w ten sposób można by odzyskać pieniądze wpłacone fundacji i przekazać je na faktyczne potrzeby...
  25. [quote name='idusiek']MYSZA, TYLKO GDZIE TAKA PANIĄ ZNALEŻĆ? :roll:[/quote] a macie oddział ZUSu ? Może mają tam tablicę ogłoszeń :diabloti:
×
×
  • Create New...