-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
Sunia 9 mięsięcy Cocker Tarnowskie Góry, już w nowym domku :)
Charly replied to Peter Beny's topic in Już w nowym domu
spanielowi łapy do miski?:smhair2::smhair2: tu się miluśnosc naszej konczyla. to fakt. -
Sunia 9 mięsięcy Cocker Tarnowskie Góry, już w nowym domku :)
Charly replied to Peter Beny's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asia & Ginger']Emilia, typowy cocker to pies łagodny i milusiński, owszem wyjątki się zdarzają, ale nie dramatyzujmy. ;)[/quote] sie podpisuję pod tym. moja i te, ktore znam to wszystkie calusne byly. nie chce robic reklamy. ale tak bezproblemowego psa wiecej nie mialam. Wspanialy na rower, na biegi. Super. A dalmatka tez jest przeciez wspaniala. lagodna i przyjazna, ale bardzo uparta, przyjaznie ale jednak. jak osiolek:loveu: Filipa nie licze, bo on ma schize po schronie;) -
Sunia 9 mięsięcy Cocker Tarnowskie Góry, już w nowym domku :)
Charly replied to Peter Beny's topic in Już w nowym domu
No wlasnie:multi:. tak caly czas mysle, ze cos z nią nie tak:cool3::multi: -
Sunia 9 mięsięcy Cocker Tarnowskie Góry, już w nowym domku :)
Charly replied to Peter Beny's topic in Już w nowym domu
Super. Folen zrobi ladny plakacik. to bardziej rzuci sie w oczy.Ja powysylam do znajomych i wolontarisuzek z prośbą o rozwieszenie. U weta trzeba rozwiesic. Tytul zmienisz, jak wejdziesz w pierwszy post w "zaawansowaną edycje" i potem mozesz wejsc w tytul i go zmienic:) ps. ja nie wiem co to z tymi cockerami sie dzieje. moja sunia byla cacy. -
Sunia 9 mięsięcy Cocker Tarnowskie Góry, już w nowym domku :)
Charly replied to Peter Beny's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asia & Ginger']Ogłoszenia na mieście i w okolicach rozwieszone? W lecznicach, sklepach zoo, wszędzie?[/quote] nie wiemy wlasnie, bo Petera juz nie ma. Ale jutro bedzie plakat od Folen to powysylam plakaty do dziewczyn i znajomych zeby rozwiesili. na pewno sie zgubila. Tylko tam na Chechlo nie tylko ludzie z TG przyjezdzaja ale tez z okolic. no ale weci raczej w sumie w TG są. -
Sunia 9 mięsięcy Cocker Tarnowskie Góry, już w nowym domku :)
Charly replied to Peter Beny's topic in Już w nowym domu
Wypatrzcie Waszego pieska. wypatrzcie -
Sunia 9 mięsięcy Cocker Tarnowskie Góry, już w nowym domku :)
Charly replied to Peter Beny's topic in Już w nowym domu
[quote name='Folen']Zaznaczam sobie wątek, odezwę się jutro.[/quote] DZiękuje Folen. Jaka szkoda ze nie miala adresówki. Jest taka sliczna. A tam są wspaniale tereny na spacery. Moze rzeczywiscie pobiegla za czyms Peter: ja ja wyslalam do dziewczyn z portalu tarnogorskiego i do paru znajomych no i oczywiscie do wolontariuszek z CK. Bardzo się martwie. przypomina mi mojego pierwszego psa:-(. Nie wiem jak kolega obeznany w sprawie. ale jak ktos zadzwoni niech sprawdzi reakcje suni na tych ludzi itd. Zeby nie wydawac komus, kto sie polasi na mala. Wiem, że Tobie nie musze mowic, ale martwie sie okropnie. -
Sunia 9 mięsięcy Cocker Tarnowskie Góry, już w nowym domku :)
Charly replied to Peter Beny's topic in Już w nowym domu
nie spadaj spanielko:placz: -
Sunia 9 mięsięcy Cocker Tarnowskie Góry, już w nowym domku :)
Charly replied to Peter Beny's topic in Już w nowym domu
[B]Tarnowskie Góry- kto zgubil???[/B] [B]wstawie ją na portal tarnogorski[/B] -
Sunia 9 mięsięcy Cocker Tarnowskie Góry, już w nowym domku :)
Charly replied to Peter Beny's topic in Już w nowym domu
oj sliczna sunia. Biedna jaka smutna. napisze do dziewczyn z CK, moze mają jakies zgloszenie może tam komus w lesie uciekla na spacerku. oby się wlasciciel znalazł. ale może się ktos jej pozbyl:( [B]Peter napisz w tytule ze Tarnowskie Gory.[/B] [B]Rozumiem ze kolega oglaszal ją już? a moze jakis plakat się przyda lub cos- czy już teraz tylko nowego domu szuka?[/B] [B]podnosze. wyslalam to wolontariuszek CK[/B] [B]Plakat w sumie tez się przyda[/B] -
starsza BARBI po niesamowitej przemianie - zostaje u JoSi :)
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
popieram. Sunia rodzicow (dalmatka lat 11) ma jakiegos guzka na oku....Po dlugich przemysleniach i konsultacjach tez zdecydowalismy się nie ruszać. Byl pomysl biopsji, ale jesli zlosliwy to i tak mogiła, a jesli nie, to i tak trzeba zostawic, bo ma to do siebie ze znow narosnie. Meczyc narkoza malej tez nie chcemy. Wiec nic nie robimy. -
[quote name='Isadora7'][SIZE=4]Jeżeli cos jest źle (np telefony) to wołajcie. Kolory w oryginale nie sa takie jaskrawe tylko prawdziwe.[/SIZE] [SIZE=4][IMG]http://images6.fotosik.pl/290/8c1a6a30f672db1c.jpg[/IMG][/SIZE] [SIZE=4]link do pliku na hostingu:[/SIZE] [SIZE=4][URL]http://www.sendspace.pl/file/xPq8l3sX/[/URL][/SIZE] [SIZE=4]:p[/SIZE] [/quote] jeszcze raz do popatrzenia na to cudo:loveu:
-
wlaśnie wysłałam:)
-
Ostatnio nie doszlam do tego, ale dzis powysylam poznaniakom pw z prosba o rozwieszenie plakaciku Czareckiego
-
link u góry już jest. jeden kryje drugiego. grzeją sobie stolki a wyglądaja jak konduktorzy. no sama zobacz zreszta;) filmik się zaczyna gdzies na 7:20 (komentarz "blondyny" jest w gazecie nie w filmiku.)
-
Konkurs juz jest. Był reportaz w TV- makabryczny film zagryzających się psow (nagrany przez ekspracownika) TOZ Warszawa chce przystąpic do przetargu, bo "współpraca z UM, z elbląskim oddziałem TOZu oraz schroniskiem uklada się wręcz wzorowo" Także mam nadzieję, że TOZ nie przystąpi i nie wygra przetargu, skoro wszystko jest wzorowo, to nie ma potrzeby nic zmieniac Byl artykul w gazecie. UM podał, ze 60 psów w tym roku umarlo na wskutek zagryzien i ...oczywiscie "takie jest życie"- skomentowala przedstawiciel elbląskiego TOZu (widac ja na filmie) Brak słow. zaraz podam link do innego wątku, gdzie jest filmik i pare innych informacji. http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=11014079#post11014079
-
[quote name='orpha']....dobra , łatwo sie nie poddam , Amon w kagancu spisuje sie wzorowo , nie wyje ,nie szczeka , nie probuje nic rozwalac , wczoraj jak wrocilismy w domu bylo wsio ok. , a on nie wygladal ani na upokorzenego , ani złego ani nieszczesliwego , cieszył sie ze sie do domu wrócilo. Dzisiaj dał sobie tez bezproblemowo zalozyc , nie probowal uciekac ani sie wymigiwac... Musze pogadac z chlopakiem od zaprzegow , zeby go zabieral na "lekcje" , moze to go rozładuje[/quote] no patrz. To ci Amon:loveu:
-
No. gadanie gadanie gadanie. bo za malo miejsc, bo za duzo psow. Bo pracownicy to albo tamto. A to ze kierowniczka nie jest osoba kompetentą nie raczyl nikt zaznaczyc. Wrecz przeciwnie. TOZ twierdzi, że wzorowo im się wspołpracuje. UM też. "Ale niech jakas pręzna organizacja przejmie schronisko"- tacy potrafią. Bo organizacje i ludzie w nich mają nadprzyrodzone talenty, a domki adopcyjne wylatują im z rękawa. Aktualna kierowniczka nie nadaje sie na to stanowisko. Nie obchodzi ją los psów. Być może tak już ma i nie widzi nic złego w tym co robi/i nie robi. Ale cała reszta mogłaby już skonczyć analizowac problemy (pierdząc w stołek), i zwolnic tą panią.